Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ben de aynı canım :KK43:

Gel Elif'im gel,burası olmadan olmuyor kuzum :KK43:

Maşallah İrem'ime :):KK9:

Az olur mu canım benim daha hafta başında 200 gr eksi ile başlamak harika:KK9:
Öyle canım da geçen hafta 700 gr eksi vardı perşembe de 1800. Sanırım adetten ödem tuttum bir de emziriyorum goguslerim doluyken tartildim :)
gunaydin arkadaşlar
Kilo bildirim
perşembe 75.300
Bugün 74.500
Giden 800 gr:21:
Adetimde bittigi icin bu kadar gitti sanirim odem tutuyorum cunki.sinuc olarak cok mutluyum arkadaslar:rolleyes:
Maşallah canım tebrik ediyorum seni :)
Ben de adet bitimini iple çekiyorum
-200 kızlar 87.3
Artida n indim 87.8 gordm cumartesi sabahi. Odul yapmamaya karar verdim artık :KK45:
Tbrikler canım aynı vermisiz :)

Tesekkur ederim canim sende gecen hafta çok iyi vermiştin
Öyle canım da geçen hafta 700 gr eksi vardı perşembe de 1800. Sanırım adetten ödem tuttum bir de emziriyorum goguslerim doluyken tartildim :)

Maşallah canım tebrik ediyorum seni :)
Ben de adet bitimini iple çekiyorum

Tbrikler canım aynı vermisiz :)

Günaydın canlarım.500 gr artıdayım ama haftasonu fazlaca uyuduğum için uyku şişliğidir diye düşünüyorum ve perşembeye eksi olacağıma söz veriyorum:KK200:

Malesef yine artidayim ilk defa hafta sonu hem dikkt ettim he sporumu yaptım niye boyle oldu bilmiyorum ama bugun benim icin spor haftasi olucak insallah morL bozmiycam ve kalkip lesliemi yapicam

Günaydın kızlar.
Nasılsınız. Ben bende durumlar vahim.
En kısa sürede geri döneceğim. Durumlar çok kötü bende.
Olsun kızlar üzülmeyin önemli olan devam etmek kararlı olmak

Oooooo ortak supersin ya gorunmuyon ortalarda ikimiz bu hafta rakibiz haftaya degiscek ama ikimizde asagi yukarı aynı eksideyiz ben ogleye dogrubildirim yapcam net ozaman belli oluyor sevindim senin adina

Persembe kilom 80
Bugün 79.8
Güden 200 reglden dolayi çok az moralim bozuldu.
Persembeye bakalım ne olacak
Eee iyisonuc eksi olsun bizim olsun canim gayet iyi
Sağlıklı beslen in i zaman bomboş menüler :):) :)
Anlamadim
gunaydin arkadaşlar
Kilo bildirim
perşembe 75.300
Bugün 74.500
Giden 800 gr:21:
Adetimde bittigi icin bu kadar gitti sanirim odem tutuyorum cunki.sinuc olarak cok mutluyum arkadaslar:rolleyes:
Birinci belli oldu

-200 kızlar 87.3
Artida n indim 87.8 gordm cumartesi sabahi. Odul yapmamaya karar verdim artık :KK45:
guzel güzel devam

X