Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Supersin canim

Gayet güzel canım

Yok abla ya bence sen vermeye devam et bizr hicte acımasız gelmiyo

Meliha valla sende az değilsin baya iddalisin anlaşılan

Sabah ucmus ya neyse guzel herseye rağmen

Seker:KK43:

Sen bu hafta listeye gircen ablam okesin

Orta seker mi neeee seker yok seker yok ama menu guzel

Hoşgeldin cani. Valla seni görüp ozenelim biz daha altilari goremiyoz
heee olur valla ben ne kadar cok uzak olsamda
İşe başlamama tam 3 hafta var be 6 ları göremezsem işyerinde dinle dur insanları. İddialı demeyelim de azimliyim diyelim canım :KK15:

Kızlar ben geçen ankaradan geldigim gun acillik oldu. Yine ama bu sefer mideden cok acayip bi agriyla 3te uyandim esim sağolsun hemen atti hastaneye megerse midede gaz sikismis spazm gibi bisey heralde stresten mide buzulurmus sindi yine ağrıyor bi bardak ayran a kimyon karistirip iccem menüye ek ins artmaz ya korkuyorum yine aynı agridan

Kızlar ben geçen ankaradan geldigim gun acillik oldu. Yine ama bu sefer mideden cok acayip bi agriyla 3te uyandim esim sağolsun hemen atti hastaneye megerse midede gaz sikismis spazm gibi bisey heralde stresten mide buzulurmus sindi yine ağrıyor bi bardak ayran a kimyon karistirip iccem menüye ek ins artmaz ya korkuyorum yine aynı agridan
İnşallah artmaz. Geçmiş olsun

20151115_211710.jpg kizlar esime salep bana soda. azim ve kararli durus.

tebrik ederim sizi. özlem ben. insallah hedef kiloya ulasiriz. benim 1.hedefim 59 daha sonrada 55. ama once bi 59 u bi gormek istiyorum tartida.
Teşekkür ederim cnm
Sen de hedefine en kısa sürede ulaşırsın inşallah
Biraz kendinden bahsetsene tatlım
Çalışıyomusun evlimisin Vs.

Selam kızlar bayağı bi sayfa birikmiş çok sevindim hareketlenmemize kusura bakmayın bugün giremedim. Zaten bugün menü de bildirmiyorum sizi hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum karbonhidrat olayı kaçtı. Dün bütün gün ve hatta gece 4 e kadar bitirmem gereken bi iş için bilgisayar başındaydım o uyku dengesizliğiyle gece ve bugün ne bulduysam yedim bugün baş ağrısı ve uyku uyanık arası hep yattım. Anlayacağınız benim için kötü bir haftasonu oldu hiç sporsuz ve dengesiz bolca yemeli :KK43: yarın kesin artıyım. Yarın oruca niyetlenicem yine, kazam bitene kadar tutarım günler kısayken.

QUOTE="mefkurem, post: 43563971, member: 650201"]Teşekkür ederim cnm
Çalışıyomusun evlimisin Vs.[/QUOTE]

calisiyorum memurum 2 yillik evliyim cocuk yok cnm. armut tipli vucudum var. kilo alibca basen ve gobek cikiyor :)

tebrik ederim sizi. özlem ben. insallah hedef kiloya ulasiriz. benim 1.hedefim 59 daha sonrada 55. ama once bi 59 u bi gormek istiyorum tartida.
Hoşgeldin canım inşallah hedefine ulaşırsın. Bize göre çok iyisin kolay olacak inşallah ulaşman.

calisiyorum memurum 2 yillik evliyim cocuk yok cnm. armut tipli vucudum var. kilo alibca basen ve gobek cikiyor :)[/QUOTE]
Verincede önce onlar gider işte
Ben taaa ne zamandır 65 olmadığım için o kiloda fazlalık olurmu bilmiyorum

Teşekkür ederim cnm

calisiyorum memurum 2 yillik evliyim cocuk yok cnm. armut tipli vucudum var. kilo alibca basen ve gobek cikiyor :)[/QUOTE]
.

Selam kızlar bayağı bi sayfa birikmiş çok sevindim hareketlenmemize kusura bakmayın bugün giremedim. Zaten bugün menü de bildirmiyorum sizi hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum karbonhidrat olayı kaçtı. Dün bütün gün ve hatta gece 4 e kadar bitirmem gereken bi iş için bilgisayar başındaydım o uyku dengesizliğiyle gece ve bugün ne bulduysam yedim bugün baş ağrısı ve uyku uyanık arası hep yattım. Anlayacağınız benim için kötü bir haftasonu oldu hiç sporsuz ve dengesiz bolca yemeli :KK43: yarın kesin artıyım. Yarın oruca niyetlenicem yine, kazam bitene kadar tutarım günler kısayken.
Elifim lütfen yarın kendi düzenine dön ve mümkün olduğunca karbon almamaya çalış
Neler yediğini bilmediğim için ceza belirliyemiyorum
Kalan 3 günde hergün en az 30 dak yürüyüş yapsan iyi olur

X