Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

19 yaşında 3 çocuk mefkurem ne kadar hızlıymışsın

Gayet güzel Elifim
Eğer mükemmeliyetçi düşünürsek Öğlenki ekmek olmayabilirdi

Sen neler yapıyon cnm
Pek görünmüyon
Sanki modun düştü gibi geliyor bana

Kızlar bu şeker orucu olayını bende sadece rafine şeker olarak yapıyorum temmuzdan beri. Gerçi arada 1-2 kaçamak oldu ama genel olarak sadıktım ve gercekten insan alışıyor. Çikolata manyağı bir insan olarak en son yediğim çikolatanın tarihini bile hatırlamıyorum. Pirinç, patates, ekmek dışında hamur işi ve rafine şeker hiç tüketmemeye çalışıyorum. Bulgur ve bakliyat haftada 1 yiyorum. Bi de 2-3 haftada bir yarım simit yiyorum. Tostumu da yağsız ve beyaz peynir ya da lorla yapıyorum. Çok kilo kaybım olmadı belki ama insan o tarz şeyleri yedikçe yiyesi geliyor yemeyince gönül katlanıyor. Bi de meyveyi sıkarak değil posasıyla meyve olarak bazende kuru tüketiyorum tok tutuyor.

Çok iyi yapıyosun cnm
Bende ilk 6 ay hiç yememiştim ve canım istemiyordu
Bayramda bi yedim sonra canım ister oldu
Ne kadar tatlı yersen okadar fazla yiyesimiz geliyor
Zaten şeker uyuşturucu gibi bağımlılık yapıyormuş

Yaaa cnm
Ne olur ne olmaz belki evde kalırım dedim
15 de nişanlandım 16 da evlendim
Hersene 1 çocuk
Çocukların hiç biri isteyerek planlı olmadı
O zamanlar bunalıma sokmuş ama iyi tarafları da var. Bak ne kadar genç nine oldun. Benim 1 çocuğum var 26 yaşındayım başka çocuklarda istiyoruz,onlar büyüdüğünde,torunlar olduğunda yaşlı olacagız sağ olursak,bazen aklıma geliyor bu

Gayet güzel Elifim
Eğer mükemmeliyetçi düşünürsek Öğlenki ekmek olmayabilirdi

Sen neler yapıyon cnm
Pek görünmüyon
Sanki modun düştü gibi geliyor bana
Iyiyim ablacım çok şükür. Valla ne yalan söyleyeyim eski heyecanım yok sanki, hava soğudu ondan mıdır bilmiyorum ki hep bi halsizlik hissediyorum ama hala çok istekliyim Inşallah heyecanımı tekrar kazanıcam. Şu eğitim aralıkta bitiyor. Salona yazılıcam. Aslında yürüyüşü daha çok seviyorum ama eve gelince hiç banda çıkasım gelmiyor belki salonda hoca kontrolünde daha disiplinli olurum.
Ayy çok konuştum
Sen nasılsın ablacım babaaannelik nasıl gidiyor ? :)

Herşeyin iyi tarafıda var kötü tarafıda
O zaman çok genç ve cahil olduğum için cocuklarla ilgili çok hatalar yaptım
Tabi o zaman şimdiki gibi internet falan yok
Gereken ilgi alakayı gösteremedim diye içim acıyor
Bide gençliğini yaşamadan geçip gidiyor
Öbür taraftan şimdi küçük çocuklarla uğraşma derdim yok

Spor salonu cok iyi fikir canım. İnsan bi yerden sonra bunalıyor,destek alman çok iyi olmus

Maşallah ama 123ten 75e düşmek her yiğidin harcı değildir.
Ben de düğün zamanı çok zayifladim gelinlik üstünden kaymisti dikmislerdi üstümde dursun diye..
19 yaşında 3 çocuk çok zordur ya.
Ben 20 de evlendim 22 de kızım doğdu.
Ne yalan söyliyim zorlanıyorum yoruluyorum
Tek kız olduğum için çok rahat büyüdüm canım annem evde hiç is yaptirmazdi
Arkadaş gibiydi
Evlenince tokezledim
Temizlik zor geldi çamaşır bulaşık zor geldi
Utusu var kocanın ayy ayy

Bir kere bile kilolu olmamı eleştirmemiştir. ben kilo verince çok mutlu oluyorum ben mutlu olduğum için o da mutlu oluyormuş bu yüzden beni destekliyormuş.
Eğer gerçekten böyle düşünüyorsa çok şanslısın
Hele şimdiki zamanda erkekler daha bi zayıf kadın hastası

Bir kere bile kilolu olmamı eleştirmemiştir. ben kilo verince çok mutlu oluyorum ben mutlu olduğum için o da mutlu oluyormuş bu yüzden beni destekliyormuş.
Ne kadar güzel canım Allah eşinden razı olsun. Bazıları kilolu olarak evleniyor sonra beğenmemezlik yapıyor çok sinir bozucu. Hadi zayıf evlense neyse de baştan kabullenip sonra beğenmemek çok incitici.
Spor salonu cok iyi fikir canım. İnsan bi yerden sonra bunalıyor,destek alman çok iyi olmus
Daha yazılmadım canım ancak ocakta vakit bulabilicem. Ben de iyi olacağını düşünüyorum bakalım Inşallah.

Yok kız ne çok konuşması
Özledim valla
Bende farkettim pek heyecanının kalmadığını
Belkide buraya sık gelmediğin için
Burda aklımız fikrimiz Kilo olunca daha bi motive oluyoruz

Bende iyiyim cnm bebekde iyi

Bu hafta pek bi hırslandım
Okudunmu bilmiyom
Ben izine çıkarken aynı kiloda olduğum biri
69 a düşmüş
Ben aylardır yerimde sayıyorum
Artık ayağa kalkma zamanı geldi
Hadi sende eşlik et
Bu hafta işi sıkı tutalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…