Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Maşallah ama 123ten 75e düşmek her yiğidin harcı değildir.
Ben de düğün zamanı çok zayifladim gelinlik üstünden kaymisti dikmislerdi üstümde dursun diye..
19 yaşında 3 çocuk çok zordur ya.
Ben 20 de evlendim 22 de kızım doğdu.
Ne yalan söyliyim zorlanıyorum yoruluyorum
Tek kız olduğum için çok rahat büyüdüm canım annem evde hiç is yaptirmazdi
Arkadaş gibiydi
Evlenince tokezledim
Temizlik zor geldi çamaşır bulaşık zor geldi
Utusu var kocanın ayy ayy
Gerçek hayata hoşgeldin nehir hanım :KK70:

Bende eskiden bazen düşünürdüm
Sanki bütün yaşadıklarım rüyaymış, ben uyanıcamki halâ okul bahçesindeyim
Ama hiç uyanamadım :KK70:

Gerçek hayata hoşgeldin nehir hanım :KK70:

Bende eskiden bazen düşünürdüm
Sanki bütün yaşadıklarım rüyaymış, ben uyanıcamki halâ okul bahçesindeyim
Ama hiç uyanamadım :KK70:

Hosbulmadim pek annemin yani rahattım ya :)
Bende kaldığı günler cocuklugumu yaşadım
Şimdi eve gidecem diye tutturdu yapma etme desem de dinlemedi eve getirdik şu an yanındayım yarın evime gidecem alismistim yeniden uzulecem bir süre.
Ahh ablacım sen de çok erken gitmissin o yaşlarda lise bahçesinde olman gerekiyordu :)

Yok kız ne çok konuşması
Özledim valla
Bende farkettim pek heyecanının kalmadığını
Belkide buraya sık gelmediğin için
Burda aklımız fikrimiz Kilo olunca daha bi motive oluyoruz

Bende iyiyim cnm bebekde iyi

Bu hafta pek bi hırslandım
Okudunmu bilmiyom
Ben izine çıkarken aynı kiloda olduğum biri
69 a düşmüş
Ben aylardır yerimde sayıyorum
Artık ayağa kalkma zamanı geldi
Hadi sende eşlik et
Bu hafta işi sıkı tutalım
Evet gördüm bayağı içerlemiştin. Ama ben sana çok güveniyorum yılın dolduğunda hedefine çoktan ulaşmış olacaksın ablacım. Zaten izne gitmeseydin şimdiye kadar sende 6 ları görürdün. Evet bende kendime gelicem Inşallah. Hedefim doğum günüme(16 Mart) kadar ucundan da olsa 7 leri görmek Inşallah :)
Gerçekten insan kendine yazık ediyor. Yapmak istediğimiz şeyleri yapamadığımız her güne yazık. Hayat kısa. Inşallah hedeflerimizi tuttururuz.

Ne kadar güzel canım Allah eşinden razı olsun. Bazıları kilolu olarak evleniyor sonra beğenmemezlik yapıyor çok sinir bozucu. Hadi zayıf evlense neyse de baştan kabullenip sonra beğenmemek çok incitici.

Bende çok düşündüm zamanında beni begenmemezlik yapar mi diye ama olmadı hiç. Ben pko yüzünden çocuk için tedavi görebilirdim, ayrıca o zamanlar ailem yüzünden depresyona girmiştim ilaçları da kullanmiyordum psikolojimde iyi değildi.psikolojik,ciddi başka bir rahatsızlığımda vardı. Bunların hepsini bile bile evlendi benimle. Allah ondan razı olsun psikolojik rahatsızlıklarım geçti sayesinde, tedaviye gerek kalmadan bebeğimiz oldu şükür.sadece kilolarım kaldi. Yanına yakışmadığımı düşünüyorum

Hosbulmadim pek annemin yani rahattım ya :)
Bende kaldığı günler cocuklugumu yaşadım
Şimdi eve gidecem diye tutturdu yapma etme desem de dinlemedi eve getirdik şu an yanındayım yarın evime gidecem alismistim yeniden uzulecem bir süre.
Ahh ablacım sen de çok erken gitmissin o yaşlarda lise bahçesinde olman gerekiyordu :)
Tatlım ne kadar rahat olursa olsun insanın kendi evi başka
Ben bile biraz dışarda olsam eve gideyimde rahatlıyım derim
Anneni anlamaya çalış

Öyle güzelim aşkın gözü kör olsun
Okulu bile yarım bıraktım onun için
Akıllanıp sonradan dışardan bitirdim
Ama burda bi işe yaramadı

Bende çok düşündüm zamanında beni begenmemezlik yapar mi diye ama olmadı hiç. Ben pko yüzünden çocuk için tedavi görebilirdim, ayrıca o zamanlar ailem yüzünden depresyona girmiştim ilaçları da kullanmiyordum psikolojimde iyi değildi.psikolojik,ciddi başka bir rahatsızlığımda vardı. Bunların hepsini bile bile evlendi benimle. Allah ondan razı olsun psikolojik rahatsızlıklarım geçti sayesinde, tedaviye gerek kalmadan bebeğimiz oldu şükür.sadece kilolarım kaldi. Yanına yakışmadığımı düşünüyorum
Çok şükür her şey güzel gitmiş Inşallah hep böyle devam eder. Ayrıca hiç öyle düşünme eminim çok güzelsindir. Hem eşin senin içinin ve dışının güzelliğini farketmeseydi evlenir miydi seninle demek ki siz uyumlu bir çiftsiniz. Rabbim huzurunuzu, mutluluğunuzu daim eylesin canım.

Evet gördüm bayağı içerlemiştin. Ama ben sana çok güveniyorum yılın dolduğunda hedefine çoktan ulaşmış olacaksın ablacım. Zaten izne gitmeseydin şimdiye kadar sende 6 ları görürdün. Evet bende kendime gelicem Inşallah. Hedefim doğum günüme(16 Mart) kadar ucundan da olsa 7 leri görmek Inşallah :)
Gerçekten insan kendine yazık ediyor. Yapmak istediğimiz şeyleri yapamadığımız her güne yazık. Hayat kısa. Inşallah hedeflerimizi tuttururuz.
Evet güzelim yaaa
Bak zaman akıp gidiyor
Ben son 2 -3 ay boğazımı tutsaydım şimdiye
Hedefe ulaşmıştım
O yüzden daha fazla oyalayıp zaman kaybetmeyelim cnm

Oooo sende yaşgününe çoktan 7 lere inersin

Hiç öyle düşünme cnm
İnsan gerçekten seviyorsa dünyanın en güzeli o gelir
Zaten senin eşin sen kıloluyken evlenmiş
Yani benim gibi sonradan 2 misli olmamışın
Ne güzel diğer sorunların çözülmüş
Tek derdimiz Kilo olsun
Bak sabredip azmedince oda veriliyor

Evet güzelim yaaa
Bak zaman akıp gidiyor
Ben son 2 -3 ay boğazımı tutsaydım şimdiye
Hedefe ulaşmıştım
O yüzden daha fazla oyalayıp zaman kaybetmeyelim cnm

Oooo sende yaşgününe çoktan 7 lere inersin
Gerçekten samimi olarak söylüyorum Rabbim senden razı olsun ilham kaynağım oldun. Buraya geldiğimden beri ne zaman kopacak olsam umut dolduruyorsun içime :KK200::KK36: Inşallah ilerde bir başarı hikayem olursa şimdiden söylüyorum mimarlarından birisin Ablacımm:KK37:
Artık geçmişin pişmanlığının hesabını yapmayı bırakıp 2016 daki doğum günüme odaklanıyorum. 16.03.2016 güzel bir tarih olsun Inşallah hepimiz için :KK66:

Gerçekten samimi olarak söylüyorum Rabbim senden razı olsun ilham kaynağım oldun. Buraya geldiğimden beri ne zaman kopacak olsam umut dolduruyorsun içime :KK200::KK36: Inşallah ilerde bir başarı hikayem olursa şimdiden söylüyorum mimarlarından birisin Ablacımm:KK37:
Artık geçmişin pişmanlığının hesabını yapmayı bırakıp 2016 daki doğum günüme odaklanıyorum. 16.03.2016 güzel bir tarih olsun Inşallah hepimiz için :KK66:
Bitanem benim :KK200:
Kalp kalbe karşıdır Elifim
Enerji alışverişimizde

Bende samimiyetle söylüyorumki
Senin başaracağıma yürekten inanıyorum
Ahanda buraya yazdım
Elif yaş gününde 7 lerde olacak :KK73:

Bitanem benim :KK200:
Kalp kalbe karşıdır Elifim
Enerji alışverişimizde

Bende samimiyetle söylüyorumki
Senin başaracağıma yürekten inanıyorum
Ahanda buraya yazdım
Elif yaş gününde 7 lerde olacak :KK73:
Ayy Inşallah Inşallah Inşallah aminnnn :)
Inşallah sende yılbaşına kadar en çıtır haline gelirsin ablacımmm sağlıkla..:KK200:

Güzelim çiğ beslenmeyi çok bilinçli yapmak gerekiyor
Filizler elzem yağlar yeterince kullanılması lazım
Vücudun asitlerden arınması için iyi bi çözüm ama ben yapamıcam için ilgimi çekmedi

İremim özellikle senin akşam öğünlerin hiç içime sinmiyor
Genelde aynı yediğin için vücudun alışıyor belki haftada 2 gün falan öyle az yesen tamam
Ama sık sık olunca bi etki etmiyor

Belki çarşamba günleri takım olarak saf Pro yapabilsek daha iyi sonuç alırız
Ablacım mesajını eczanede okudum ama antrenörümde konuşmadan sana cevap yazmak istemedim. Konuştuk. Bu haftayı perşembeye kadar normal geçireceğim. Gene kilo veremezsem şayet daha önce yaptığım Çiğ besin diyetini uygulayacağım en fazla bir hafta olmak koşuluyla. Gene de kilo veremezsem salon üyeliğimi donduracaklar ve süresini belirtmediği bir müddet beni kızağa çekecekler. İnşallah bırakmak zorunda kalmam. Sonra başlamak gerçekten çok zor oluyor. Aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum.Bu iki hafta o Yüzden benim için çok önemli.

berilceee berilceee kaptanım detoks diyetlerinin süre sınırı ne kadar yarışma için? Karar defterini okudum ama öyle bir şey yazmıyor. Ben de sanki öyle bir şey var gibi Hatırlıyorum. Yardımcı olur musun?

Ben bu haftadan ümitliyim iremim
Sende veremiyor değilsinki
Bak geçen pazartesi artıydın ona rağmen eksiye düştün
Bizim perşembe den pazartesiye 4 günümüz var asıl ozaman eksi olmalıyız çünkü sonra kalıyor 3 gün işimiz zorlaşıyor
Bunun içinde haftasonlarını iyi değerlendirmemiz lazım
Vücudum Inşallah Perşembe günü "1 Nisan" Der umarım. Yoksa Herkül tartıldığım için Gidişatın çok iç açıcı olmadığının farkındayım. Veremiyor değilsin demişsin ama uyguladığım diyet ve spor programına göre çok az gerçekten. Hedef 1-1.5 kilo Olmalı. O kadar efora göre. Şimdi bende iki yönlü sorumluluk var . Size karşı liste için sorumluyum. Onlara karşı antrenman açısından sorumluyum.

Sabah : kepek ekmegi ile Tost
1 bardak süt
Ara : 1 elma 1 mandalina
Öğlen : fırında patates domates kapya biber maydanoz nane.
Ara : 1 hurma 1 Türk Kahvesi
Aksam : 2 tavuk Baget
Patlıcan salatası
Yoğurt
10 tane antep fıstığı yenmeyye hazırlanıyor
40 dk yürüyüş
8000 adım bir türlü 10.000 yapamadim şunu

Ablacım mesajını eczanede okudum ama antrenörümde konuşmadan sana cevap yazmak istemedim. Konuştuk. Bu haftayı perşembeye kadar normal geçireceğim. Gene kilo veremezsem şayet daha önce yaptığım Çiğ besin diyetini uygulayacağım en fazla bir hafta olmak koşuluyla. Gene de kilo veremezsem salon üyeliğimi donduracaklar ve süresini belirtmediği bir müddet beni kızağa çekecekler. İnşallah bırakmak zorunda kalmam. Sonra başlamak gerçekten çok zor oluyor. Aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum.Bu iki hafta o Yüzden benim için çok önemli.
Geçen sefer ne kadar süre ve nasıl yapmıştın cnm

Kas oranını ölçtürdünmü
Bence genelde yoğun antreman yaptığın için kas oranın artmıştır

Öncelikle kendini strese sokma kuzum
Sanki aylardır yerindemi sayıyorsun
Gayet te güzel veriyon
Başlayalı kaç ay oldu
Herzaman aynı hızla verilmezki sende biliyon

81. Günün Menüsü:
Sabah: 2 dilim kızartılmış ekmek, 1 kk peynir, 2 çatal lor peyniri, domates, bol yeşillik, 5 zeytin.

Ara: 3 kuru kayısı, 6 tane fındık.

Öğlen: 1 kase tavuk çorbası, 1 dilim ekmek, 1 kase yoğurtlu semizotu.

Akşam: 1 tabak fırınlanmış mantar yanına 1 kase yeşil salata.

Su 2.5 litre olur.
Spor: 3 mil Leslie ve 15 dk kol, bacak, karın hareketleri.
Gene menün çok güzel fırınlanmış mantarı nasıl yapıyorsun tek mantar mı başka sebzeler de var mı?

Vücudum Inşallah Perşembe günü "1 Nisan" Der umarım. Yoksa Herkül tartıldığım için Gidişatın çok iç açıcı olmadığının farkındayım. Veremiyor değilsin demişsin ama uyguladığım diyet ve spor programına göre çok az gerçekten. Hedef 1-1.5 kilo Olmalı. O kadar efora göre. Şimdi bende iki yönlü sorumluluk var . Size karşı liste için sorumluyum. Onlara karşı antrenman açısından sorumluyum.
Tatlım, uyguladığım diyet demişin
Ama sende biliyosunki uzun süreli az yemek metabolizmayı yavaşlatıyor

Tv de bazı dr lar Kilo vermek için ağırlık çalışılmasını önermiyolar
İnsanın kafası karışıyor bu konuda

X