Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Çok küçük evlenmiştim abla. Almanya ya gelin mi gittin yoksa evlenmeden önce de orada mı yaşıyordun?

Bence o Fotoğrafın Hiçte tombik değil kendine haksızlık etme. Ben senden daha uzun olmama rağmen daha şişman duruyorum şu an.
Aaaa kız irem şimdi farkettim
Sende bana yaklaşmışın iyice
Şeyda utanmadan beni geçti
Sen öyle bi terbiyesizlik yapmıcan dimi
Herkes sollayıp geçiyor beni

Çok şükür eşim konusunda şanslıyım.
Ananemin bir arkadaşını ben öğrenciyken 68 Yaşında şişman diye Kocası İzmir de bir Kadınla yaşamak için bırakıp kaçmıştı. Sonra kadınla kızının oturduğu evi satmış kadın ortada kaldı. O yaştan sonra baklava erişte yapıp satmaya başladı. Çok zor bir şey o benim aklımın bir tarafında hep durur hiç unutamam.

İnşallah Elif cim. Istek ve hayallerin gerçek olsun. 2016 yazı senin yazın olsun.

O zaman 15 gün yapmıştım ama o zaman 120 falandı kilom yanlış hatırlamıyorsam. Buradaki endokrinoloji kürsüsünden bir prof a muayeneye gittim. O da beni üniversitedeki diyetisyen bir bayana gönderdi. Diyetisyen önce uygulamam için Çiğ besin diyetini sonra da uzun Süreli bir diyet listesi verdi klasik. Baktım benim iş zor. Yol uzun. Bir daha kim bilir ne zaman yiyeceğim dedim. Muayeneden çıktım doğru çibörekçiye. Bayağı bir çibörekçiye yedikten sonra ertesi gün o uzun diyet maratonuna başladım. Ben de böyle bir anısı var. Bu diyetin. Şimdi o kadar uzun yapmayı düşünmüyorum.5 ayda 7 gün.

Ölçütürdüm. Tanitanın bilgisayarlı son model bir tartısını kullanıyorlar. Çok fark yok.
Haklısın resmen panik oldum. Kafayı yiyeceğim. Takıntı Yaptım kendime. Neden bilmiyorum. Sanırım başarı odaklı olduğumdan kaynaklanıyor. Mayıs sonunda kendim başladım. 10 haziranda sizinle.

Gene menün çok güzel fırınlanmış mantarı nasıl yapıyorsun tek mantar mı başka sebzeler de var mı?
Sağol canım. Fırında mantarı ben sade seviyorum annem bazen başka sebzelerde ekleyip az yağlı pişiriyor. Diyette olmasam mantarları tüm olarak fırçalayla yağlıyorum. 10 dk pişirip sonra üzerine kaşar rendeliyorum. Diyette olduğum için seramik fırın kabında azıcık yağla ister tüm ister iki ye bölerek pişiriyorum ızgara gibi oluyor. Mantar seviyorsan denemelisin.
İnşallah Elif cim. Istek ve hayallerin gerçek olsun. 2016 yazı senin yazın olsun.
Allah razı olsun canım. Inşallah hep birlikte hefeflerimize ulaşalım :)

Ne karaktersiz adammış. Üzüldüm kadına kızına

Ağırlık çalışmıyorum zaten çok az yani. Ağırlığı sadece kollarım için çalışıyorum. O da çok fazla yağlanma olduğu için. Çoğunluk cardio da.

Regl öncesinde olabilir misin canım?

Demek çiborekciye gittin o seni diyetisyene gondermedi mi

Önceden yaptığın için zorlanmazsın o zaman
Ama şu anda panik yapmanı gerektirecek bi durum yok cnm
Sadece geçenlerde artı çıktın, bence o zamanda yorgunluktan
Az çok herhafta veriyon
Hatta az verdiğin hafta çok az
Bazen çok fazla verdiğin için Diğer haftalar dengeleniyor

Uyguladığım egzersiz Programını yazayım size sizde yorum yapın.
Pazartesi Çarşamba cuma programı
50 dk. Taebo seansı ( 25d. Taebo 20d. Yer hareketleri 5 d. Esneme)
30 d. koşu bandı fatburn 7.2 km. Eğim 5
4 d. Koşu bandı manuel 9 km. Eğim 3
15 d. Eliptiği bisiklet fatburn Level 5 alt hız limiti 6 kph
3*20 yarım mekik.
Salı Perşembe Cumartesi programı
30 dk. Koşu bandı fatburn 7.2 km Eğim 5
4 d. Koşu bandı Manuel 9 km. Eğim 3
20 d. eliptik bisiklet fatburn Level 5 alt Hız limiti 6 kph
15 d. Yatay bisiklet strenght Level 5 alt limit 25 kph
15 d. Dikey bisiklet strenght level 5 alt limit 30 kph
3&30 twister
4&30 mekik
3&50 abdominal ağırlık 30 kg.
3&30 hyper extension
3&10 alternative dumbell curl
3&10 hammer dumbell curl
3&10 triceps dumbell extension
3&10 triceps pushdown
Ve mutlu son...

Yakında baklavalar oluşursa sende hiç şaşırma biraz fazla değil mi canım. Ben 20 dakika eliptiği nasıl yapıcam diye kara kara düşünüyorum

Diazem ampul gibisin abla. Iki dakika da insanın stres sıkıntısını alıyorsun. Rahatlatıyorsun. Allah Razı olsun. Düşününce önceden bu da yoktu. Buna şükür demek gerek değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…