Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugün tartildim yavaş mi kilo veriyorum anlamıyorum o kadar da aç kalıyorum ya üzülüyorum morivasyonum düştü resmen
Pazartesi 82.1 di sanırım
Bugün 81.8
Giden 300 gr
Bence gayet iyi csnim damliya dsmliya misali
Süpersin canım :)

Süper vermissin cnim
Tesekkurler canim bnde seni tebtib ederimm
gunaydın kızlar
73,9 um pazartesıyle aynı
dunku cozutma yuzunden 3 gunluk emeğim boşa gıtmış en azından ptesıye gore artı değilim bugunden ıtıbaren devam ama
Can sıkmak yok yola devam

gelelim bildirime
iki hafta önce 77.7
bu hafta 76.5
giden 1.2
Tebrikler tatlim cok iyi
Tebrik ederim canim
Saol mefkusum valla umudum yoktu ama gecen hafta oyle az verince bide p.tesi arti olunca moralim bozulmustu banada surpriz oldu
Günaydınlarrrrr 9.Takım

Rezil bi bildirim benden gelsin
Geçen hafta 73.5
Bugün 74.5
Fark +1
2 hafta önceye göre sabit
Mesaj sayım :çooook
Kilo almamissinya buda guzell
Evetttt kızlar hemen yeni hedefler gelsin

Bugün 74.5
Haftaya inşallah 73
Hedef _-1.5

Geçen hafta 1 Kilo demiştim ama eksi yerine artı olmuş
Bende 93 diyorum yani -1.7

En zoru başlamak zaten
Sende bunu başardın eminim arkası gelir
Hatta yaza bile kalmadan hedefine ulaşırsın
Ay cok mutlu ettin inşallah :)
Bence gayet iyi csnim damliya dsmliya misali

Tesekkurler canim bnde seni tebtib ederimm

Can sıkmak yok yola devam
Teşekkür ederim canım evet yavaş yavaş gidiyor :) bir de emzirenler hızlı kilo verir diyorlar :) yalaaaaaaan :)

Canim bence izne ayrilma 2 gunluk bi detoks yapsan belki kilo verimin tekrar baslar burdan koparsan alabilirsin bide ustune

mefkurem inanki okadar çok şey denedimki olmadımı olmuyor ama işin garibi normal yemek istesemde diyelimki bugün fazla yedim vizcdan azabı duyup ertsi günü telafi etmek durumunda buluyorum kendimi bu fazla yedim dediğimde diyetimin dışında şeyler mesala geçen bulgur istedi canım aylardır pilav makarna yemedim tabi birazda sevmediğimden yememiştim kendime sebzeli bulgur pilavı yaptım içinde sadece 1avuç bulgur var aslında yasak değil ama işte ben kendimi okadar şartlamışımki onu yedim diye 50 dakka koşu bandında koşar buldum kendimi.yani anlayacağın bir kısır döngü içindeyim ama pes etmedim etmeyecem inşallah rabbim hepimize sağlıklı bir yaşam nasip etsin bu kötü yağlardan kurtulalım. sevgiyle kal arkadaşım .
tüm takım 9.arkadaşlarada başarılar dilerim rakipte olsanız amaç aynı inşallah sağlıklı kilo vermeyi nasip eder hepinize .............. sağlıcakla kalın.

Teşekkür ederim canım evet yavaş yavaş gidiyor :) bir de emzirenler hızlı kilo verir diyorlar :) yalaaaaaaan
Güzelim sen suyunu ihmal etmemeye çalış
Hem süt hemde Kilo için çok önemli
Kız her emzirmede 400 kalori yakıyon daha ne olsun

Yasom sen zaten ne yapman gerektiğini biliyon güzelim
Benimde her zaman dediğim
Biz elimizden geleni yapalım gerisini zamanı gelince vücut halleder
İnanıyorumki er veya geç hedefimize ulaşacaz

Sen bilirsin Elifim ama liste sorumluluğu olmayınca ister istemez bi gevşeme oluyor
Örnek :bennnn

Canim bence izne ayrilma 2 gunluk bi detoks yapsan belki kilo verimin tekrar baslar burdan koparsan alabilirsin bide ustune

Kızlar bu şekilde de size hiç bir desteğim yok. Size de faydam yok kendime de. O yüzden bir süre listede olmasam iyi olacak sma burada olucağım yine de.

Kilo bildirimi
En son kilo 76
Bugün 76 yani ayni
Regl donemi geldi sanirim ondan hatta iki gün geçtiiinş pazartesi farklı olur

Arkadaşlar bunarada netim bitti komşudan giryorum pazartesi paket yenileyebiliyorum
Artik.netimi buraya harcamaya gayret edicem pazartesiye kadar belki menü yazamam ama deftere yazip hepsini birden yazarim buraya inş grs arkadaslar

Tartıyi koyduğum yere hali açtım bugün sonra tartıyi koydum çıktım üstüne 74 dedi ayy dedim 1 aralık hedefime 5 dkda ulaştım keşke bu mucizeler gerçek olsa

Arkadaşlar bunarada netim bitti komşudan giryorum pazartesi paket yenileyebiliyorum
Artik.netimi buraya harcamaya gayret edicem pazartesiye kadar belki menü yazamam ama deftere yazip hepsini birden yazarim buraya inş grs arkadaslar
Tmm güzelim
Öyle yap istersen çünkü paylaşım olmayınca insan motive olamıyor
Takımın bi anlamı kalmıyor

Tartıyi koyduğum yere hali açtım bugün sonra tartıyi koydum çıktım üstüne 74 dedi ayy dedim 1 aralık hedefime 5 dkda ulaştım keşke bu mucizeler gerçek olsa
Bende önceden bazen biyere tutunarak tartılırdım
En azından düşük rakamları göreyim diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…