Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bravo

Tarif yapsana zeytin için annem çok merak ediyor tabi ben de.
Tabi ki canım
Yeşil zeytin tarifi
Yeşil zeytini alıyorsun tokmak alıyorsun zuccaciyeden zeytinleri tokmak ile tek tek dovuyorsun
Dövme bittikten sonra tuzlu suyunu hazirliyorsun zeytini kavanoza koyup tuzlu suyu döküyorsun . ( tuzlu su kavanozun ağzına kadar koyacaksin )
4 5 gün tuzlu suda kalacak tabi yiyecegin kavanoz daha sonra tuzlu suyunu döküp her gün tuzsuz normal su ekleyeceksin 3 gün falan ekle tadına bak acısı gitmisse yemeğe hazır demektir
Siyah zeytin daha basit :)
İstediğin kadar siyah zeytini alıyorsun sıvı yağ döküyorsun üstüne iyice yağlansin isteğine göre de tuz ekkiyorsun ama tuzu çok az olmasın iyice karistiriyorsun yine kavanoza kapatiyorsun bir yerde bekketiyorsun her gün kavanozlari calkaliyorsun zeytin kendini çekip burusunca tepsiye gazete serip zeytinleri diziyorsun güneşte bekliyor bir kaç gün sonra yemeğe hazır
İki dışı çıktı canım geçen hafta elimi ısırmasıyla farkettim kehribar kolyesi işe yaradı sanırım
Ay Maşalah canım bizde daha dış yok huysuzkuk çok :)
Buna sevinmen lazım canım bak veliler tarafından çok sevilmissin Müdür de bu sevgini cekememis belli ki.
Çok takılma insanlar hep konuşur her şeye konuşur

Süpersin canım :)
Günaydın herkese

Kilom: 88.3
Fark: -700
Mesaj sayım: 47

(İyi ki etaplar birleşmiş,geçen haftaya göre artıdayım)
Süper vermissin cnim

gunaydın kızlar
73,9 um pazartesıyle aynı
dunku cozutma yuzunden 3 gunluk emeğim boşa gıtmış en azından ptesıye gore artı değilim bugunden ıtıbaren devam ama

başlangıç 25.10--76,1
5.11--73,9
yuzde %1,45(ikiye boldum)
mesaj sayım bıraz sonra yazcam
yanlış yazmışım bu doğru

yok kuzum etmiyor
sol burnumda doğuştan bir tıkanıklık var ve nefes almam bazen zorlanıyor. kbbciler ameliyat dedi klasik ben de hayır dedim vs.
ondan kaynaklandığını söylüyorlar
nefes= hayat

Sağol canım tuzlu suyun derişimi ne kadar? Bir de kavanozu düzenli sallıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…