Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bugün çok acıktım canım ama menüden değil canım biraz sıkkındı,malesef stres anlarında sürekli acıkıyorum :KK43:

Teşekkürler canım :)

@mefkurem in adı Zuhal canım,Nilüfer benim :)

6.30 Pırıl'ım :/

Senin cildin bebek gibidir kesin Pırıl'ım içtiğin sudan :)

Sağol badimmm :)

Yarın güzel bir eksi gelecek kesin badimden harikasın canım :)
yaşın verdiği bir fark var ama ben makyaj yapmayan delilerdenim :) düğünümde bile yüzümde fondöten yoktu :)
çok gerektiğinde ruj ve kalem sadece. antimakyajcılardanım kuzum :)

yok kuzum etmiyor
sol burnumda doğuştan bir tıkanıklık var ve nefes almam bazen zorlanıyor. kbbciler ameliyat dedi klasik ben de hayır dedim vs.
ondan kaynaklandığını söylüyorlar
nefes= hayat
Neden ameliyata bu kadar karşısın. Ol Kurtul. Nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama SGK ile anlaşmalı bir yandal hastanesinde olabilirsin.

Göbek, basen, omuzlar,bel çevrem. Allahım ne kadar iriyim
FB_IMG_1446710340182.jpg

Sağol canım tuzlu suyun derişimi ne kadar? Bir de kavanozu düzenli sallıyor musun?
Değişimi mi demek istedin canım anlamadım
Evet 2 3 günde bir salla canım

2 yemek kaşığını Geçme bence . Ben öyle yapıyorum.
Ben de öyle yapıyım bugün yapmaktan vazgeçtik yarına artık yanında marul salatalık domatesi bol tutarım süper olur doyarim :)

Hiç kompleks yapma. Hepsi gidecek. Senin elinde fazla kiloların değil.
Psikolojim iyi değil bu konuda.zayıf insanlar yanimdan geçerken kendimi suçlu gibi hissediyorum. Mesela evimin karşısında bir market var,marketcinin eşi benimle aynı zamanlarda doğum yaptı. Bir ona bakıyorum bir kendime,tahminen o benden bir iki yaş büyüktür ama benden en az 5 yaş küçük gosteriyor.giydiği yakışıyor,hiç fazlalığı yok,onu gördükçe daha çok moralim bozuluyor

Psikolojim iyi değil bu konuda.zayıf insanlar yanimdan geçerken kendimi suçlu gibi hissediyorum. Mesela evimin karşısında bir market var,marketcinin eşi benimle aynı zamanlarda doğum yaptı. Bir ona bakıyorum bir kendime,tahminen o benden bir iki yaş büyüktür ama benden en az 5 yaş küçük gosteriyor.giydiği yakışıyor,hiç fazlalığı yok,onu gördükçe daha çok moralim bozuluyor
Hiç takılma o gün baktım 1 ağustos ta fotoğraf çektirmişim 89 kiloumuşum. Yani sana yakınmışım. Yeter ki diyeti spora Bırakma. Ve kendine inan.

İki dışı çıktı canım geçen hafta elimi ısırmasıyla farkettim :KK48: kehribar kolyesi işe yaradı sanırım
anaaaaa biz sizden buyuguz ama bizde tık yok daha ama emerken ısırıyo benimki ama diş yok

Evet canımmmm :KK43: Bi de interneti daha bağlamadılar ya,mobilden giriyorum şarjımı 1 saatte bitiriyor berbat bişey :KK43:

Azmine hayranım,maşallah Beril'im :)

Çok sağol canım.Ben geçen yıl tayin istedim ve 13 yıl görev yaptığım ilden memleketime geldim.Eski velilerim çok üzüldüler ve idareye o kadar baskı yaptılar ki 1 yıldır,en sonunda eski müdürüm bugün tepki vermiş,sıyrılmak için de arkamdan 1-2 atmış yeter artık efsaneleştirdiniz iyice tarzında.Aradım hemen;kim benim için ne demiş peşine düşmem ama kimsenin de kendini korumak için emeğimi karalamasına izin vermem dedim.Hocam çok zor durumda kaldım her gün biri geliyor Nilüfer hoca gitti böyle oldu yeni öğretmen geldi böyle oldu her gün bu böyle,ben de devlet memuruyum sizi geri getiremeyeceğime göre yeni öğretmeni kabullenmelerini sağlamaya mecburum sinirle çıktı ağzımdan özür dilerim dedi.Ben de artık anlıyorum durumunuzu Allah yardımcınız olsun filan dedim ama moralim düştü tabi.Herşeye tahammülüm var bu hayatta ama nankörlüğe yok :KK43:

Zuhal'im eski velilerim yeni öğretmene tepki verince müdür bey de çözümsüz kalıp velileri püskürtmek için saçmalamış da biraz :KK43:

Evet Ponicim 2 haftalık canım:KK19:
aynı şey benimde başıma geldi gidince bi arkandan sallarlarkesin boşver ilk yıllarımda çok üzülüyodum ama şimdi umursamıyorum seni unutturmalılarki yenisini kabullendirebilsinler onlarda zor durumda kalıyo çünkü bizim veliler bize çok bağlanıyo hatta benim öğrencimden daha fazla uzulen velilerim olmuştur takma

Günaydın canlar guzel bi persembeye nihayet ulastik:KK73: gecen haftaya gore bence cok iyi gitmis cunki gecen hafta sadece300 gr moralimi bozmustu neyseki gecen hafta ile bu hafta arasinda1,2 kg gitmis:KK71: sporumu duzenli yapabilseydim dahada super olurdu:KK55:

Bildirimim
Iki hafta once 96,2
Buhafta 94,7
Fark 1,5En Büyük TÜRKİYE
tebrik ederim canım

Kilo bildirimim
22 Ekim 77.2
5 Ekim 76.6
Fark 0.6
Yüzde 0.78
Etap yüzdesi 0.39
iremim hiç kötü değil bence sen zaten beni geçtin sayılır oysa baya gerideydin ben başladıgımda yani sen yakında yetmişi görürsünde ben klırım yollarda haftaya kesin eksi ikisin bu hırsla görebiliyorum seniiii
Günaydın herkese :KK69:

Kilom: 88.3
Fark: -700
Mesaj sayım: 47

(İyi ki etaplar birleşmiş,geçen haftaya göre artıdayım):eek:
aynıo fikirdeyim bendede eksi yok geçen haftaya göre tebrik ederim bu arada

Bugün tartildim yavaş mi kilo veriyorum anlamıyorum o kadar da aç kalıyorum ya üzülüyorum morivasyonum düştü resmen :KK43: :KK43:
Pazartesi 82.1 di sanırım
Bugün 81.8
Giden 300 gr
hiç azımsama canım önemli olan eksi olmak

gunaydın kızlar
73,9 um pazartesıyle aynı
dunku cozutma yuzunden 3 gunluk emeğim boşa gıtmış en azından ptesıye gore artı değilim bugunden ıtıbaren devam ama
işte bende bi haftasonunun bedelini ödedim oysa 75 leri görmek vardı
aynı durumdayız canım ama uzulerek elimize bişey geçmiyo ben h
atık hem kendime hem eşime haksızlık yaptıgımı dusunuyorum inşallah yakın zamanda bizde o he giydiği yakışanlşar kervanına katılcaz ama kararlı olmamaız lazım dövünerek sadece boşa vakit geçiriyoruz düşünsene kararlı olsak yılbaşına kadar en az 7 kilo veririz ve buda buyuk değişim demek bence hedefi öyle gö ve ona göre davran sadece kendini öyle hayal et ve ver sunları tabi bu cümleleri kendim içinde kururyorum

kaptancım ben 404. etapta ızne ayrılmışım 6-13 mart haftası
ayrılış kıloma doncem derken bu surede dıskalıfıye olabılırım napcaz

X