Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

İnşaallah. Rüya demisken dün gece ikiz kızlarım olmuş onları doğurdum rüyamda

Ben kilolu bir anne olarak çabuk yoruluyorum,zayıf olsam daha dinç olurum sanırım çocuğumla birşeyler yaparken çabuk yorulmam.

Ben kilolu bir anne olarak çabuk yoruluyorum,zayıf olsam daha dinç olurum sanırım çocuğumla birşeyler yaparken çabuk yorulmam.
Ben önceden biraz ayakta kalsam, belim topuklarım çok ağrırdı.
Şimdi çok şükür kalmadı
1 Kilo fazlalık bel'e 10 Kilo fazlalık gibi geliyormuş
Kilo verdikçe kendini daha hafiflemiş hissedeceksin
Bunun içinde vazgeçmeden oyalanmadan devam cnm

Ben de bu hafta aradığımı bulamadım. Umutlar bu haftaya kaldı artık.

Tarif yapsana zeytin için annem çok merak ediyor tabi ben de.

Çarşamba menüm
Sabah
1 dilim kuru çavdar ekmeği
1 kibrit kutusu salamura peynir
Çay
Öğle
1 tabak kıymalı taze fasülye
1 adet haşlanmış patates
2 Çatal sebzeli bulgur pilavı
Akşam
2 mandalina
2 lt su.

Bu arada menum
Sabah bir yumurta bir KK peynir 4 zeytin iki dikim ekmek

Öğle bir kase yoğurt bir salatalik

Ara bir küçük nar

Aksam bir kucuk kase et kavurma
Yarim kase yoğurt

Spor yok
Su bir bbuçuk litre bugun

Evet canım bazen umutsuzluğa kapilsamda vermem gerek

Nilüferim telden yazmak bir kabus
Haftaya bir laptop alacam bende cunkü tabletler bos kalmiyor bizde
Telden de okuyup begeniyom yazmiyom cogu zaman bu dolma parmaklarla zor oluyor
Evet canımmmm Bi de interneti daha bağlamadılar ya,mobilden giriyorum şarjımı 1 saatte bitiriyor berbat bişey
Menü
Yogurt
Yulaf
Elma
Bu karisim 3 ogun yedim
3 lt su
Azmine hayranım,maşallah Beril'im :)
Hayırdır canım anlatmak istersen dinlerim
Çok sağol canım.Ben geçen yıl tayin istedim ve 13 yıl görev yaptığım ilden memleketime geldim.Eski velilerim çok üzüldüler ve idareye o kadar baskı yaptılar ki 1 yıldır,en sonunda eski müdürüm bugün tepki vermiş,sıyrılmak için de arkamdan 1-2 atmış yeter artık efsaneleştirdiniz iyice tarzında.Aradım hemen;kim benim için ne demiş peşine düşmem ama kimsenin de kendini korumak için emeğimi karalamasına izin vermem dedim.Hocam çok zor durumda kaldım her gün biri geliyor Nilüfer hoca gitti böyle oldu yeni öğretmen geldi böyle oldu her gün bu böyle,ben de devlet memuruyum sizi geri getiremeyeceğime göre yeni öğretmeni kabullenmelerini sağlamaya mecburum sinirle çıktı ağzımdan özür dilerim dedi.Ben de artık anlıyorum durumunuzu Allah yardımcınız olsun filan dedim ama moralim düştü tabi.Herşeye tahammülüm var bu hayatta ama nankörlüğe yok
-Bin muhtesem gunes-
Nilüferim senin niye canın sıkkındı kuzum
Okuldamı moralin bozuldu
Zuhal'im eski velilerim yeni öğretmene tepki verince müdür bey de çözümsüz kalıp velileri püskürtmek için saçmalamış da biraz
Biz yarın iki haftalık farkı mi yazacağız kızlar? Mesela iki hafta önce 89 dum, buna gore mi yazıyoruz??
Evet Ponicim 2 haftalık canım

Gerçekten müdür saçmalamış cnm
Aman boşver kendi terbiyesizliği
Canını sıkmaya değmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…