Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

13 yıl emek vermişsin ,velilerinde benimsemiş belli.müdür çekemiyormuş baksana sevilmeni,arayarak iyi yapmışsın arkandan atmaz herhalde daha

evet benım de topuklarım ağrıyor hala var benım topuk dıkenı çıktı o da kılodan oluyomuş

Gerçekten müdür saçmalamış cnm
Aman boşver kendi terbiyesizliği
Canını sıkmaya değmez
guzın ablam benım herkese yetısıyosun
Kız yarama parmak bastın şimdi
İzine Ayrıldığım kiloya düşmeden giremem cnm
Umutlar haftaya kaldı inşallah
izne ayrıldığın kılo kaç benım 70,1 daha var yanı

13 yıl emek vermişsin ,velilerinde benimsemiş belli.müdür çekemiyormuş baksana sevilmeni,arayarak iyi yapmışsın arkandan atmaz herhalde daha
Canım üzerinden 1.5 yıl geçti nerdeyse tayinimin.Velilerim de çok abarttı artık ve bana karşı muhattapların düşmanlık hissi duymasına sebebiyet veriyolar artık adı sevgi mi bencillik mi neyse bu bana zarar vermeye başladı yani.Sineması bile olmayan bir ilçede 13 yıl kaldım ben.Şimdi gidince ortalık ayağa kalktı :/

Gerçekten müdür saçmalamış cnm
Aman boşver kendi terbiyesizliği
Canını sıkmaya değmez
Emek ne kadar büyük olursa,nankörlüğün de boyutu büyüyor.Müdürüm beni çok severdi,veda günü yemeklerle plaketle uğurladı beni.Ama velilerimin yeni öğretmenleri benimsemeyememesi ve ona yüklenmesi böyle bir saçmalığa kadar yürümüş.Hayırlısı canım ya haklısın takmıycam herkes ayıbıyla kalsın.

Yuzdem 0,78
Mesaj sayamadim tablet agir calisiyo biriniz bakiverseniz

Yaşadıklarına üzüldüm ama müdürü bir daha görme ihtimalin yüzde kaç onu düşün. Bir daha hayatında muhatap olmayacağın insanlar için kendini üzme. Inşallah o Müdürle gelecekte çalışmak zorunda kalmazsın.

Tebrikler serpil im. Senin adına çok sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…