Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Çok sağol canım.Ben geçen yıl tayin istedim ve 13 yıl görev yaptığım ilden memleketime geldim.Eski velilerim çok üzüldüler ve idareye o kadar baskı yaptılar ki 1 yıldır,en sonunda eski müdürüm bugün tepki vermiş,sıyrılmak için de arkamdan 1-2 atmış yeter artık efsaneleştirdiniz iyice tarzında.Aradım hemen;kim benim için ne demiş peşine düşmem ama kimsenin de kendini korumak için emeğimi karalamasına izin vermem dedim.Hocam çok zor durumda kaldım her gün biri geliyor Nilüfer hoca gitti böyle oldu yeni öğretmen geldi böyle oldu her gün bu böyle,ben de devlet memuruyum sizi geri getiremeyeceğime göre yeni öğretmeni kabullenmelerini sağlamaya mecburum sinirle çıktı ağzımdan özür dilerim dedi.Ben de artık anlıyorum durumunuzu Allah yardımcınız olsun filan dedim ama moralim düştü tabi.Herşeye tahammülüm var bu hayatta ama nankörlüğe yok :KK43:

Zuhal'im eski velilerim yeni öğretmene tepki verince müdür bey de çözümsüz kalıp velileri püskürtmek için saçmalamış da biraz :KK43:
13 yıl emek vermişsin ,velilerinde benimsemiş belli.müdür çekemiyormuş baksana sevilmeni,arayarak iyi yapmışsın arkandan atmaz herhalde daha

Ben önceden biraz ayakta kalsam, belim topuklarım çok ağrırdı.
Şimdi çok şükür kalmadı
1 Kilo fazlalık bel'e 10 Kilo fazlalık gibi geliyormuş
Kilo verdikçe kendini daha hafiflemiş hissedeceksin
Bunun içinde vazgeçmeden oyalanmadan devam cnm
evet benım de topuklarım ağrıyor hala var benım topuk dıkenı çıktı o da kılodan oluyomuş

Gerçekten müdür saçmalamış cnm
Aman boşver kendi terbiyesizliği
Canını sıkmaya değmez
guzın ablam benım herkese yetısıyosun
Kız yarama parmak bastın şimdi :KK42:
İzine Ayrıldığım kiloya düşmeden giremem cnm
Umutlar haftaya kaldı inşallah
izne ayrıldığın kılo kaç benım 70,1 daha var yanı

Pazartesiden sonra daha eksiye düşeceğimi sandım ama başaramadım,sporsuz olmuyor.Kilom 98.1 canlar.
B4N7lg.jpg

13 yıl emek vermişsin ,velilerinde benimsemiş belli.müdür çekemiyormuş baksana sevilmeni,arayarak iyi yapmışsın arkandan atmaz herhalde daha
Canım üzerinden 1.5 yıl geçti nerdeyse tayinimin.Velilerim de çok abarttı artık ve bana karşı muhattapların düşmanlık hissi duymasına sebebiyet veriyolar artık adı sevgi mi bencillik mi neyse bu bana zarar vermeye başladı yani.Sineması bile olmayan bir ilçede 13 yıl kaldım ben.Şimdi gidince ortalık ayağa kalktı :/

Gerçekten müdür saçmalamış cnm
Aman boşver kendi terbiyesizliği
Canını sıkmaya değmez
Emek ne kadar büyük olursa,nankörlüğün de boyutu büyüyor.Müdürüm beni çok severdi,veda günü yemeklerle plaketle uğurladı beni.Ama velilerimin yeni öğretmenleri benimsemeyememesi ve ona yüklenmesi böyle bir saçmalığa kadar yürümüş.Hayırlısı canım ya haklısın takmıycam herkes ayıbıyla kalsın.

Günaydın canlar guzel bi persembeye nihayet ulastik:KK73: gecen haftaya gore bence cok iyi gitmis cunki gecen hafta sadece300 gr moralimi bozmustu neyseki gecen hafta ile bu hafta arasinda1,2 kg gitmis:KK71: sporumu duzenli yapabilseydim dahada super olurdu:KK55:

Bildirimim
Iki hafta once 96,2
Buhafta 94,7
Fark 1,5En Büyük TÜRKİYE
Yuzdem 0,78
Mesaj sayamadim tablet agir calisiyo biriniz bakiverseniz

Emek ne kadar büyük olursa,nankörlüğün de boyutu büyüyor.Müdürüm beni çok severdi,veda günü yemeklerle plaketle uğurladı beni.Ama velilerimin yeni öğretmenleri benimsemeyememesi ve ona yüklenmesi böyle bir saçmalığa kadar yürümüş.Hayırlısı canım ya haklısın takmıycam herkes ayıbıyla kalsın.
Yaşadıklarına üzüldüm ama müdürü bir daha görme ihtimalin yüzde kaç onu düşün. Bir daha hayatında muhatap olmayacağın insanlar için kendini üzme. Inşallah o Müdürle gelecekte çalışmak zorunda kalmazsın.

Günaydın canlar guzel bi persembeye nihayet ulastik:KK73: gecen haftaya gore bence cok iyi gitmis cunki gecen hafta sadece300 gr moralimi bozmustu neyseki gecen hafta ile bu hafta arasinda1,2 kg gitmis:KK71: sporumu duzenli yapabilseydim dahada super olurdu:KK55:

Bildirimim
Iki hafta once 96,2
Buhafta 94,7
Fark 1,5En Büyük TÜRKİYE
Tebrikler serpil im. Senin adına çok sevindim.

X