Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Nilüfercim kolay gelsin canım. Çok yoğunsun kuzum. Hadi yerleştir evini de gel. Özledik biz seni.

Menü güzel canim

Teşekkür ederim.

Benimde en nefret ettiğim ev işi ütüdür ama kaçış yok mecbur yapılacak
Tatlım yeni alacaksan yakmayan ütülere bak çok rahat edersin

Yakmayan ütü ne kuzum. Bir araştırayım. Tavsiyesi olan varsa model numarası istiyorum.

Ben de bu gün başladım canim. Bakalım ilk gün biraz zor oldu ama bir süre deniyeceğim uyku eğitimini.

Aslinda hedefim 95 di ama regl yuzunden sislgim oldu dun tar
Tildigimda 97,3 idim gecEn haftada boyle olmustu bildirimden onceki gun arti olmustum carsamba gunu kendimi tutunca hooop tarti asagiyi cekiyor bana haftalik detokslar iyi geliyor kizlarr
Ah bide pazartesi arti olmasam super olucak

Yeni aldım anneme internetten akıllı ütü diyorlar. Ketende ayrı pamukta ayrı ayar yapmıyorsun. Düğmesi de yok zaten.modeli Philips 4929 azur.

Günaydın kızlar cepten girdiğim için mesaj sayımı cikaramadim zaten hafta içi gelmiştim bir hafta dolmadi ne kadar yazdım bilmiyorum bildirimi vatsaptan yapıyorum ben ise kaçar hepinizi optummmm

Ilk bildirim benden olsunsiz daha kalkmadinizmi hadi hadi kalkin
Gecen hafata 97
Bu hafta 96.2
Fark 800
Yuzde 0.82
Mesaj sayim 67
Günaydın canim Tebrikler
Günaydın kızlar
Günaydın tatlim nasılsın
Geçen hafta Beril birincilik hep kıl Payı gidiyor listeyi saklamak istiyorum Demişti. O Yüzden ben Mesajı özelden atacağım bu hafta.
Bende özelden atacağım
Günaydın kızlar cepten girdiğim için mesaj sayımı cikaramadim zaten hafta içi gelmiştim bir hafta dolmadi ne kadar yazdım bilmiyorum bildirimi vatsaptan yapıyorum ben ise kaçar hepinizi optummmm
Günaydın gulsumcum nasıl gidiyor hayat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…