Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kırmızı takımın güzel hatunları,
Son 1 günümüz kaldı!!!!!!
Dikkat edemeyenler özellikle yarını iyi değerlendirsin lütfen.
Herkes yarın olabildiğince ödem tutacak yiyeceklerden uzak dursun aman diyimmmm.
C.tesi buralar eksiden yıkılsın ayollllll
Hadi canlarım menülerinizi bekliyorummmm

Fit mutlu anne Fit mutlu anne

@Sitare55

@Makaron23

@Efenin_Annesi

@Deltavealfa

bluegreeneyes bluegreeneyes

@Asya89

G Goklerce

@Jou

@Boncuk2307

@teslim1903

@Azmet5255

Sem2024 Sem2024

dolar milyoneri dolar milyoneri

@Tutku44

Calla canım bu hafta harika bir kaptanlık yaptın emek verdin. kendi adıma artı gelirsem çok üzülürüm 😔

senin menüler çok değişik geliyor bana farklı bir sistem uyguladığın için ne diyeceğimi tam kestiremiyorum :confused: Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun yürüyüş eklenmiş 👌

Afiyet olsun gayet güzel menü ❤️

Afiyet olsun akşamı çok erkene almışsın acıkman normal böyle durumlarda yanında bir şeyler bulundursan seni kurtarır mesela çantana at bir paket karabuğday patlağı ❤️

Afiyet olsun sabah ve öğlen çok az olmuş sonra hop fıstığa yönelmişsin evet sağlıklı ama çok kalorili oyy sonra da 🍹

Afiyet olsun börek çok erken bişicik olmaz o kadardan öğlen güzel hatta yanına 1 bardak ayran da eklenebilir ama akşam az kalmış salata yanına 5-6 yk yemek de eklenebilirdi ❤️

Afiyet olsun normalde 17:30 daki ara öğün için fazla ama sonra bir şey yememişsin seversen 1 kadeh şarapla değişiklik yapabilirsin kalorisi bakımından yani ❤️

Afiyet olsun canım yine karışık ve ödem yapıcılarla oluşmuş bir menü olmuş 🙈 c.tesiye az kaldı kıaazz ne güzel eksin var koruyalım onuu ❤️

Başlangıçın hayırlı olsun ❤️ sağlıkla gidecek kendileri inşallah 🙏

Aa canım hoşgeldin tekrar ❤️ nerelerdesin 🥰

Afiyet olsun pizza mııı 🙈

Ama ne kadar ve nerden verdin ? Yağdan mı gitmiş ? Eğer öyleyse hiç dert etme 🥰
Evett pizza 😅

Calla canım bu hafta harika bir kaptanlık yaptın emek verdin. kendi adıma artı gelirsem çok üzülürüm 😔
Valla canım bu hafta benim de artı gelmem çok yüksek. Diyetisyene başladım ya ben, o dedi. Hatta 21 inde randevum var o güne kadar tartı yasagi koydu :KK70:
Ben az yiyerek kilo verdiğim için vücut normal düzene girdiğinde kilo alırmış . Bunun olmaması için verdiği listeye uymami istedi kısaca böyle anlatayım :) sonuç olarak mantığı anladığım için liste dışı takılsam da bu sefer öğünleri eskiye göre zenginlestirdim. C.tesi artı gelmek beni uzmucek yani :KK66:

Kırmızı takımın güzel hatunları,
Son 1 günümüz kaldı!!!!!!
Dikkat edemeyenler özellikle yarını iyi değerlendirsin lütfen.
Herkes yarın olabildiğince ödem tutacak yiyeceklerden uzak dursun aman diyimmmm.
C.tesi buralar eksiden yıkılsın ayollllll
Hadi canlarım menülerinizi bekliyorummmm

Fit mutlu anne Fit mutlu anne

@Sitare55

@Makaron23

@Efenin_Annesi

@Deltavealfa

bluegreeneyes bluegreeneyes

@Asya89

G Goklerce

@Jou

@Boncuk2307

@teslim1903

@Azmet5255

Sem2024 Sem2024

dolar milyoneri dolar milyoneri

@Tutku44
Yarın ödem suyu içeceğim kaptanım , ❤️ ❤️

Haklısın canım diyetisyenn benden çok morali bozuldu 🤷😁 evet ben de zor veriyorum ama kolay almıyorum en azından bu hafta daha sıkı tutmam gerekli

200 Gr yağdan canım, ister istemez moralim bozuldu ama her seferinde yoğun ödem çıkıyor anlamadım neden çözemiyorum ödem sorununu 🤷
Benim de sıkı tutmam lazim ama üzerimden bi misafir trafiği geçecek 🥰

ayy feza abla beni güldürdün Allah da seni güldürsün emi bu erkeklerin hormonları da tuhaf hem yiyip yiyp kilo almıyorlar hemde hopp zayıflıyorlar acaba spor mu yapıyorlar da bu kadar güzel zayıfladılar ? yoksa yeni başladılarda ödemleri mi giiti? ya daa sen spor eklemediğin için onlar da yürüyüş spor ağırlık vs yapıyorlarsa sen ondan da az verebilirsin bi de feza ablacım yaş aldıkça metabolizma da baya yavaşlıyor ben bu zamanlarımın kıymetini çokk iyi anladım mesela hop alıyor hop veriyorum ama yaş ilerleyince metabolizma çok zorluyor ama ben inanıyorum sana azar azar bile olsa çokkda güzel veriyorsun maşallah sanaa :KK68: :KK68: :KK68: :KK200:
İlk defa yapıyorlar canım, ikisi de tembel, işe gitmeseler hareket 0.
Küçük oğlum hasta olmasına rağmen yavaş yavaş spora başladı, o da biraz yeme saatlerini düzenleyip ekmeği azalttı, o da 3 kg vermiş 🧿.
Benim metabolizma aslında henüz gayet iyi, eskiden verdiğim kadar gitmiyor sadece, buna şükür 🤲🏼

Ergen oğlan anasi olarak menuden pilav makarnayi cikarmak cok zor😊 esim 56 kilo. Buyuk oglum 1.8 ve 70 kilo ama kas yapiyor, bu kiloyu 2.5 yildir fitnessla resmen inşa etti bize de evde tavuk makarna, tavuk pilav yapmak düştü.

Ufakliklar da 13 yas 1,60 ve 40 kilolar , yani zayıflar. Esim haric hepimiz hamurisine bayiliriz. Ama tek sorun yasayan benim 😅

Sizinkiler tek gluteni mi birakti yoksa her türlü tahili mi ? karabugday , baklagil ?
Eger bunlar yasak degilse tabi severlerse karabugday pilavi , yeşil mercimek pilavi kirmizi mercimek köftesi ,fallafel vb yapılabilir.
MaşaAllah senin evdekilere 🧿🧿🧿
Ekmek, makarna, pirinç, patates çıktı 2 hafta, eşim bu hafta sabahları siyah ekmek yemeye başladı, büyük oğlum hala yemiyor.
Karabuğday pilavı sevmezler, yeşil mercimek oğlanlar yemez, eşim kırmızı mercimek köftesi yemez, fallafel seneler önce yapmıştım, pek sevmediler, sebze olarak yeşil fasülye ( ayda 1)
Patlıcan oturtma olabilir, diğerlerini maalesef yemez eşim
Et olacak onlara, herhangi bişeyler yapmaya çalıştım ama ben yoruldum, yarın kendime izin vermek istiyorum 😂😂

X