Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Dünki Menümü Yazayım, Uyanınca Ilık Limonlu Su,
12.00 Kahvaltı: 4 Adet yeşil zeytin, 1 tatlı kaşığı kahvaltılık ev yapım sos, 1 tatlı kaşığı lan ne, 1 adet yumurta, yeşil çay, 1 dilim ekmek
18.00 Akşam Yemeği: 2 Dilim Pizza, 1 Bardak Meyve Suyu
Akşama kadar spor yapıldı, akşam yemeğinden sonra da 1 saat yürüyüş yapıldı, 2 Litre Su İçildi LenaG LenaG
Sende hoşgeldin papatya 🥰

senin menüler çok değişik geliyor bana farklı bir sistem uyguladığın için ne diyeceğimi tam kestiremiyorum :confused: Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun yürüyüş eklenmiş 👌

Afiyet olsun gayet güzel menü ❤️

Afiyet olsun akşamı çok erkene almışsın acıkman normal böyle durumlarda yanında bir şeyler bulundursan seni kurtarır mesela çantana at bir paket karabuğday patlağı ❤️

Afiyet olsun sabah ve öğlen çok az olmuş sonra hop fıstığa yönelmişsin evet sağlıklı ama çok kalorili oyy sonra da 🍹

Afiyet olsun börek çok erken bişicik olmaz o kadardan öğlen güzel hatta yanına 1 bardak ayran da eklenebilir ama akşam az kalmış salata yanına 5-6 yk yemek de eklenebilirdi ❤️

Afiyet olsun normalde 17:30 daki ara öğün için fazla ama sonra bir şey yememişsin seversen 1 kadeh şarapla değişiklik yapabilirsin kalorisi bakımından yani ❤️

Afiyet olsun canım yine karışık ve ödem yapıcılarla oluşmuş bir menü olmuş 🙈 c.tesiye az kaldı kıaazz ne güzel eksin var koruyalım onuu ❤️

Başlangıçın hayırlı olsun ❤️ sağlıkla gidecek kendileri inşallah 🙏

Aa canım hoşgeldin tekrar ❤️ nerelerdesin 🥰

Afiyet olsun pizza mııı 🙈

Ama ne kadar ve nerden verdin ? Yağdan mı gitmiş ? Eğer öyleyse hiç dert etme 🥰
Evdekiler de un ve şekeri menüden çıkarınca ne pişireceğim konusunda çok daralıyorum, malum pek sebze yemezler😔
Yiyebilecekleri şekilde bişeyler yapmaya çalışıyorum, akşamki yumurta sarısı oğlumun beslenmesinden çıktı, ziyan etmedim
Eşim 2 haftada 4, büyük oğlum 3,8 kg vermiş
Kendime bakıyorum 🤦🏻‍♀️

Evdekiler de un ve şekeri menüden çıkarınca ne pişireceğim konusunda çok daralıyorum, malum pek sebze yemezler😔
Yiyebilecekleri şekilde bişeyler yapmaya çalışıyorum, akşamki yumurta sarısı oğlumun beslenmesinden çıktı, ziyan etmedim
Eşim 2 haftada 4, büyük oğlum 3,8 kg vermiş
Kendime bakıyorum 🤦🏻‍♀️
ayy feza abla beni güldürdün Allah da seni güldürsün emi bu erkeklerin hormonları da tuhaf hem yiyip yiyp kilo almıyorlar hemde hopp zayıflıyorlar acaba spor mu yapıyorlar da bu kadar güzel zayıfladılar ? yoksa yeni başladılarda ödemleri mi giiti? ya daa sen spor eklemediğin için onlar da yürüyüş spor ağırlık vs yapıyorlarsa sen ondan da az verebilirsin bi de feza ablacım yaş aldıkça metabolizma da baya yavaşlıyor ben bu zamanlarımın kıymetini çokk iyi anladım mesela hop alıyor hop veriyorum ama yaş ilerleyince metabolizma çok zorluyor ama ben inanıyorum sana azar azar bile olsa çokkda güzel veriyorsun maşallah sanaa :KK68: :KK68: :KK68: :KK200:

senin menüler çok değişik geliyor bana farklı bir sistem uyguladığın için ne diyeceğimi tam kestiremiyorum :confused: Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun akşamı çok erkene almışsın acıkman normal böyle durumlarda yanında bir şeyler bulundursan seni kurtarır mesela çantana at bir paket karabuğday patlağı ❤️

Afiyet olsun sabah ve öğlen çok az olmuş sonra hop fıstığa yönelmişsin evet sağlıklı ama çok kalorili oyy sonra da 🍹

Afiyet olsun börek çok erken bişicik olmaz o kadardan öğlen güzel hatta yanına 1 bardak ayran da eklenebilir ama akşam az kalmış salata yanına 5-6 yk yemek de eklenebilirdi ❤️

Afiyet olsun normalde 17:30 daki ara öğün için fazla ama sonra bir şey yememişsin seversen 1 kadeh şarapla değişiklik yapabilirsin kalorisi bakımından yani ❤️

Afiyet olsun canım yine karışık ve ödem yapıcılarla oluşmuş bir menü olmuş 🙈 c.tesiye az kaldı kıaazz ne güzel eksin var koruyalım onuu ❤️

Bı yerden başlamak lazım kaptanım 💚

Kaptanım benim iştahım çok arttı kendimi zor tutuyorum:KK43:(

Bugün menüm

LenaG LenaG nurovic nurovic

Sabah 2 yumurtalı peynirli omlet ,
1 tatlı kaşığı reçel ve kaymak
1 lokma kepek ekmek
5 tane kaju, 1/2 mandalina

Ara
1 küçük kasede sütlü gronala

Ara
1 elma 4 kare çikolata

Akşam
1 kase yoğurt
5 kaşık kabak yemeği
2 kaşık pilav

20 dk bisiklet

Kaptanım benim iştahım çok arttı kendimi zor tutuyorum:KK43:(

Bugün menüm

LenaG LenaG nurovic nurovic

Sabah 2 yumurtalı peynirli omlet ,
1 tatlı kaşığı reçel ve kaymak
1 lokma kepek ekmek
5 tane kaju, 1/2 mandalina

Ara
1 küçük kasede sütlü gronala

Ara
1 elma 4 kare çikolata

Akşam
1 kase yoğurt
5 kaşık kabak yemeği
2 kaşık pilav

20 dk bisiklet
Çok zor biliyorum. Bu aralar ben de zor duruyorum atistirmamak için :KK43:
Menun çok güzel ama ♥️🤗
Afiyet olsun ♥️

Hoşgeldin hedef kilon nedir

Hosgeldin

yumuşamis avokado tattin degil mi ?
Hoşbuldum

Hoşbuldum canım. Yine kilolar aldım 1.5 ay oldu diyetisyen eşliğinde başladım çok vakit bulamıyordum buraya girmeye ama özledim sizi çok fazla aktif olamasam da burada olmak bana iyi geliyor. O yüzden güzel bir dönüş yaptım 😍
Hoşgeldin kürkçü dükkanına 🥰
Hoşbuldum abla doğru söylüyorsun gerçekten dönüp dolaşıp yine burada buluyorum kendimi 🤣

X