Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Güzel menü tatlım beğendim çok

Canim bayrm haftasi olmasi oncesi ve sonrasi oldugundan kilo veremedim.dedigin gibi haftaya Insaallah

İnşallah bu hafta senden hem paylaşım hemde güZel bir kilo vermeni bekliyorum canım

Güzel menü afiyet olsun

Kızlar moralim çok bozuk müdürle atıştım bugün. Moralim bozukken önceden iştahım açılırdı şimdi kesiliyor
Valla canım mudurle atıştan moralinin bozuk olmasi kötüye iştahının kapanması iyi olmuş habire sinirden yemekten iyidir

Canim olduk ya ikimizde çok yorulduk anam hiç bişey yok gibi duran yerden bi ton eşya çıktı

Canim yinede ben bugünkü menüde aşırı bişey görmedim ya bu ücretli öğretmen derdide fena bende okutmak istemezdim doğrusu çocuğumu ucretlide sahitolduklarim arasında gayretli olanda var ama genelde biraz sıkıntılı oluyo bu durum Allah kolaylik versin canım inş en kisa zamanda hallolur

Harikasın tatlım yine

Bide spor olsaymis on Numara olacakmış canım

Mekik konusunda hala tereddütteyim canım ben,kilo vermeden kaslaşmak doğru mu acaba
Güzel menü tatlım beğendim çok
Teşekkür ederim canım benim,geçen hafta kafa olarak çok dağıldım bu hafta toparlıycam
Harikasın tatlım yine
2-3 gündür saçma menülerden sonra bugün toparladım çok şükür canım sağol
Menün çok güzel Pırıl'ım
25. Gün menüm

Sabah,1 b süt

Öğle, 1 d ekmek, 3 yk yağsız menemen,1 kk peynir ,3 zeytin,salatalık, marul,domates,

Akşam, 4 yk bulgur pilavı, 3 yk et kavurma, 3 kk kadar kavun

Su,1.5 lt

Spor,yok
Pilav hariç çok beğendim menünü canım
Bugünkü menüm
Sabah
1 tabak Menemen
Beyaz peynir
Öğlen
1 sade Türk kahvesi
Akşam
2 tane but
2 kaşık yoğurtlu semizotu
Su 2 lt
Spor yok
Çok sağlıklı ve çok hafif bir menü canım harikasın
Cuma menüm
Sabah
1 adet wasa
1 kibrit kutusu beyaz peynir
Çay
Öğle
5 yk zy kabak yemeği
4 yk yoğurt
Akşam
1 mandalina
1 elma.
Bir İrem klasiği,harikasın canım

selam kızlar bugün ikinci iş günümdü düne göre biraz daha az ağrıdı ayaklarım vücud alışıyor zamanla dün ayaklarımın üzerine basamıyordum çok hamlamışım ben yaşlılıktan sanırım @seydan94 canım emeklerine sağlık senide çok uğraştırdım bir ricam daha olacak senden benim yaptığım işleri sen yaparmısın menü takibi mesja sayısı takibi sarı kartlar vs. iki gündür not edemiyorum hiçbirşeyi beril gelince detaylı konuşursunuz sen bi yandan başla not etmeye :))

menüm
Sabah : 2 dilim çavdar ekmeği / peynir / yumurta / domates / salatalık
öğlen : 1 haşlanmış kabak / yoğurt
akşam : 3 dilim çavdar ekmeğiyle klasik kahvaltı / 1 elma

su : 2,5 litre
spor : 12 saat boyunca ayaktayım spor yapamam artık ama adımsayarın hesapladığına göre bugün 7000 adım atmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…