Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Merhaba kızlar bugun baya yoruldum eşimle yatağı tamir ettik tabi bu sırada baza nin altındaki hersey halılar falan hep kalktı geri yerleşti bahaneyle baya guzel temizledik gunude erken kapattım çok şükür

Menum
Sabah
Patatesli yumurta
Peynir zeytin domates salatalık

Öğle
Firinda Karnabahar
Çorba salata yoğurt

Aksam
Sebze türlüsü bitabak
Çorba yoğurt

3 lt den fazla du
Spor vakit bulabilirsem çocuklardan akşam yapicam

Dünkü menüm.
Sabah 6.30
1 kase sütlü nesfit

Ara 10.30
1 küçük tost
1 ayran

Öğlen 14.00
1 dilim ekmek
1 kkpeynir

Akşam 19.00
3 parça yağsız et

2 litre su spor yok
Bence güzel bi menu canım öğle ve aksami hafif tutmussun baya iddialisin sanki bu hafta bu menuyle

Allah kolaylık versin canım.
Amin İrem'im amin
Kolay gelsin Nilüferimm
Sağol Pırıl'ımmm
canım öğlen fazla olmuş zaten biliyorsun sende onun dışında bir sorun yok menüde de patateslerin özel bi nedeni var mı canım yoksa öylesine mi?
Şeydam canım çekmişti ama bugün kaçamaksız bir menü yaptım artık toparlanıcam kendime söz verdim
Çok haklısın canım benim ama kavurma kilo yapmaz hiç merak etme
İrem'im formun mısır patlakları çok az kalorili ve o hissi veriyor,ben ondan yiyorum
Kızlar ben hala bir düzen oturtamadım. İnşallah en kısa sürede bir düzen tuttururum da kafam rahatlar en azından.
Bu hafta ben de düzen oturtamadım Elif'im,ama önümüzdeki hafta asılıcam inşallah bugünden başladım
Kızlar moralim çok bozuk müdürle atıştım bugün. Moralim bozukken önceden iştahım açılırdı şimdi kesiliyor
Hayırdır canım ne oldu

DİYETİMİN 46.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+domates-salatalık +2 galeta

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 elma+bir avuç içi leblebi

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
2 kaşık yoğurda karıştırılmış 2 kaşık müsli

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 bardak sütle yapılmış nescafe

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
Ton balıklı salata

SPOR:
*
1 saat yürüyüş yaptım.
*1.5 litre su bitti(Tenefüsler çok kısa olduğu için suya çok yüklenemedim)

Canim bayrm haftasi olmasi oncesi ve sonrasi oldugundan kilo veremedim.dedigin gibi haftaya Insaallah

Bir derdim var kısmına yazdım canm seninde fikrini merak ediyorum

Bir derdim var kısmına yazdım canm seninde fikrini merak ediyorum
Okudum canım yasal hakkın kimsenin söz söylemeye hakkı yok.Müdürün sözü yasanın üstünde değil,sıkma canını,çoğu okulda böyle saçma insanlar var kullan hakkını ne derlerse desinler vermek zorundalar izni bebeğini düşün sen

Ohhh ne güzel elden geçmiş bazanın altı.
Biri de benimkini halletse çok sevinirim. Ama bu ara hiç vakit yok.
Menü de süper canîm.

Bence güzel bi menu canım öğle ve aksami hafif tutmussun baya iddialisin sanki bu hafta bu menuyle

Canım dünkü iyi de bu günkü çok kötü. Şu okulun stresini bir atsam rahatlıyacağım. Kendi okulum değil de kızımın okulu. Öğretmenimiz ücretli ve acemi. Bir dönem nasıl geçecek bilmiyorum.

Kızlar moralim çok bozuk müdürle atıştım bugün. Moralim bozukken önceden iştahım açılırdı şimdi kesiliyor

Neden atıştın canım. Önemli bir sorun yoktur inşallah. Ahhh bu müdürler ahhhh.
Kendilerini okulun sahipleri danıyorlar.

Önümüzdeki hafta biraz daha düzene gireriz inşallah.

Nilüferim menü süper kuşum.
Ahhh bu gün cozuttum ben. Yarın esku düzene devam.

Canım bir derdim var kısmına yazdım seninde fikrini merak ettim

Gayet güzel badim, inşallah haftaya suyu da düzene sokarsın. Bu arada kardeşim bana vücut analizli baskül almış indirimdeymiş AVM de Fakir'in. Yağ oranının ve su oranının normali nedir canım her site farklı bir şey demiş sana sorayım dedim.
Benim yağ % 57.7
Su: % 29
Kemik ağırlığı 9.6
Kas oranı: 21

Kuzum markalarda farklılık gösteriyor.Mesela benimkinde yağ 30'un altında olması gerekiyor;su bende 40 civarı olur hep üstü olursa su tuttuğumu anlarım.Markalarda farklılıklar var sanırım,ölçe ölçe ne çıktığı zaman ne yapman gerektiğini alet sana hissettiriyor

Menün çok güzel canım,4 gündür ben de spor yapmıyordum bugün başladım

Evet dediğin gibi zamanla alışınca daha iyi anlarım Sağol canım. Neyseki basküller arası fark yok 100 gr fazla gösterdi sadece ona sevindim

Menün çok güzel canım,4 gündür ben de spor yapmıyordum bugün başladım
Ben haftada 5 gün yapıyorum yaa o yüzden bugünü boş bıraktım. Yarın 1 saat yaparım. Spor yapmasam bile 50 mekik çekiyorum mutlaka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…