Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hem 3 ü bir arada hem Niğde gazozu. Pek olmamış. Diyet modundan biraz çıkmışsın.

Büyük marketlerde var canım. Nescafé mavi Kapaklı.
Sağol İrem'im
Nilüfer im anladık bence biz onu
Bence de kuzum;eriticez onları
Vuuuuuu
Nilüferimmm eksi göreceğim seni bayram dönüşü.
duyuyon mu beniiii
Duyuyorummmm Sen beni Osmanlı mutfağından çıkarıp;hatunluğa layık gördün ya;eksi gelmezsem mutfakta soğancıbaşı olayımSözzzzzzzzzzzz

-Bin muhtesem gunes- kaçları okutuyosun? 6 aydır uzağım okuldan doğum filan derken özledim ya :)
Canım bu yıl 2 olduk ama göç alan çok problemli bir nokta,okur yazar tek bir anne bile yok,türkçe konuşan anne yok;başarı sıfır,verdiğini almak imkansız ötesi,elimizden gelenin en fazlasını yapıyoruz işte

Ben hergun bir nescafe iciyorum canim.biliyorum zararli ama aliskanlik oldu birakamiyorum.oructan dolayi daha dogrusu annemde oldugumdan icemedim.gazozuda tatli oldugundan seviyorum daha dogrusu ben tatli olan herseyi seviyorum
Biliyorum chromıum picolinate kullansana , insülin direncimiz çok yüksek olduğu dönemde şeker krizlerimi onunla atlattım. Sorduğum kişi sendin hatırladım şimdi.

Ben hergun bir nescafe iciyorum canim.biliyorum zararli ama aliskanlik oldu birakamiyorum.oructan dolayi daha dogrusu annemde oldugumdan icemedim.gazozuda tatli oldugundan seviyorum daha dogrusu ben tatli olan herseyi seviyorum
Gazoz,kola ve tüm türevleri ile diyet sürecine vedalaşmamız lazım canım;seviyor da olsak bizi bu kilolara neyin getirdiğini unutmamamız lazım.Ondan aldığın kalori ile 2 tabak sebze yemeği yersin.Önerilmiyor içinde tatlandırıcı olduğu için ama çok çok çok canımız isterse ayda bir belki bir zero

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…