Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Ben hergun bir nescafe iciyorum canim.biliyorum zararli ama aliskanlik oldu birakamiyorum.oructan dolayi daha dogrusu annemde oldugumdan icemedim.gazozuda tatli oldugundan seviyorum daha dogrusu ben tatli olan herseyi seviyorum :oops:
Ben Nescafé içmek istediğimde suyu iyice kaynatıyorum. Çok az yarım Kaşık Nescafé koyuyorum üzerine yarım bardak süt üstünü kaynar su ile tamamlıyorum.

Gazoz,kola ve tüm türevleri ile diyet sürecine vedalaşmamız lazım canım;seviyor da olsak bizi bu kilolara neyin getirdiğini unutmamamız lazım.Ondan aldığın kalori ile 2 tabak sebze yemeği yersin.Önerilmiyor içinde tatlandırıcı olduğu için ama çok çok çok canımız isterse ayda bir belki bir zero:KK51:

Bende gazoz delisiyim öncede n günde 1 şişe içerdim. Çok özledim gazozu :KK8:

Arkadaşlar bunu yazmaya utanıyorum. Günlerdir çok dağıttım kendimi. Devamlı bişeyler yiyorum. Gece acıkıyorum.Basküle çıkmaya korkuyorum. İşin daha da kötüsü biraz yürüsem bel ağrısı yapıyor. Kızlar bi yardım. 65 e az kalmışken neden böyle oldum BEN ???
Kendini motive edecek birşeyler bul acilen

Canlarım,kuzularım;bugün hiç kaçamak yapmadım ve menüm temiz şimdilik.Şimdi de spora geçiyorum,takımımın güvenini boşa çıkarmıycam bennnnn:rolleyes::KK73:
Çıkardığın an bızıde etkılersın
Biz bir zinciriz Can'ım bir halka dağılırsa hepimiz dağılırız unutma annem emi

Ben Nescafé içmek istediğimde suyu iyice kaynatıyorum. Çok az yarım Kaşık Nescafé koyuyorum üzerine yarım bardak süt üstünü kaynar su ile tamamlıyorum.

Canım bende severim kahveyi ve ciddi anlamda içerim ama bugüne kadar bi zararını görmedim şekersiz içildiğinde bence iyi bile açlığı gideriyor

Gazoz,kola ve tüm türevleri ile diyet sürecine vedalaşmamız lazım canım;seviyor da olsak bizi bu kilolara neyin getirdiğini unutmamamız lazım.Ondan aldığın kalori ile 2 tabak sebze yemeği yersin.Önerilmiyor içinde tatlandırıcı olduğu için ama çok çok çok canımız isterse ayda bir belki bir zero:KK51:
Ben tam bir kahvelikolıgım ama

Canim kullaniyimda bu nedir
Bu bir besin takviyesi aslında . Kişinin şekere olan isteğini azaltıyor. Ben kullandım 1 ay kadar. Ben etraflıca sana anlatayım. Sen kendin karar ver. Tip 2 diyabetliler de yapılmış çalışmalar var. Diabet hastalarında diabet belirtilerini azalttığı gösterilmiş bazı çalışmalarda . Öte yandan Amerikan ulusal ilaç dairesi insülin direnci ile CP alımı arasındaki ilişkiyi kesin değil şeklinde niteledi. Yani biraz Karışık uzun Süreli kullanımda Karaciğer toksisitesi yapabiliyor. Yani çok uzun süre ve miktarda kullanmamak Lazım. Sen de bu Tür bir intolerans var gibi geliyor bana şikayetlerinden.neyse çok konuştum. Bence önce sen bir dahiliye doktoruna git.

X