Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Büyük marketlerde var canım. Nescafé mavi Kapaklı.

Herkese gunaydin.sabahtan beri kirmizi biber tursuyla ugrastim sonuc 2.5 kilo tursu.
Dunku iftarim biraz karisik oldu tam ezan vakti geldim dogru durust bisey yiyemedim.sonrasinda bir 3u bir arada biraz sonrada yarim sise nigde gazozu ictim canim bisey istemedi.
Sahurum bir top yumurta +2 dilim krem peynirli cavdar ekmegi +bir kase uzum

Günaydın Nazendeler

Günaydın bonibonlarım

Günaydın kızlar dünkü ki faciasında sonra bugün muhteşem bi başlangıç yaptım prs inş eksi olmasada nötr kalacam inş

Nilüfer im anladık bence biz onu

Slm gunaydinlar kizceler

Günaydin çok güzel bir gün olsun hepimiz için

Günaydın takımımın çıtırları

Günaydın fıstıklar

Günaydın Nazendeler

Günaydın bonibonlarım

Günaydın kızlar dünkü ki faciasında sonra bugün muhteşem bi başlangıç yaptım prs inş eksi olmasada nötr kalacam inş

Nilüfer im anladık bence biz onu

Günaydin çok güzel bir gün olsun hepimiz için

Günaydın azimli bayanlarr

Arkadaşlar bunu yazmaya utanıyorum. Günlerdir çok dağıttım kendimi. Devamlı bişeyler yiyorum. Gece acıkıyorum.Basküle çıkmaya korkuyorum. İşin daha da kötüsü biraz yürüsem bel ağrısı yapıyor. Kızlar bi yardım. 65 e az kalmışken neden böyle oldum BEN ???

Gülsüm cüm biliyorum çok boşladım. Buara kendimi iyi hissetmiyorum. Yürüyüşü bıraktım bel ağrısından dolayı. Yemek yeme konusunuda abartınca utandım valla bildirim yapmaya

Gülsüm cüm biliyorum çok boşladım. Buara kendimi iyi hissetmiyorum. Yürüyüşü bıraktım bel ağrısından dolayı. Yemek yeme konusunuda abartınca utandım valla bildirim yapmaya

Kuzum umarım bir problem yoktur.
Aman kendine yazık etme. Bu kadar başlsmışken biraz daha gayret ederek zayıf ve daha mutlu ve dah özgüvenli oluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…