Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

13.günüm

Sabah,1 kk peynir, domates,salatalık

İkindi, ızgara tavuk,kozlenmis patlican biber,1 d ekmek,salata, 1 bardak Fanta :SS

Su:3 lt

Spor: 40 dk yürüyüş

Bugün pikniğe gittik, kahvaltıyı çok hafif yaptım bu yüzden. Fantayı içmeyip ekmeği yememeliydim. Yarın kesin artıda olurum çok üzgünüm

Sabah
1 dl ekmek
Az peynir
5 zeytin

Öğle
1 şeftali
Yoğurt
Yulaf

Aksam
Minik bir salata
İki yumurta haşlama

Canım menü güzel ama bence salatayı çoğaltıp yumurtayı azaltsan daha mı iyi olurdu bilmiyorum ama bana iki haşlama yumurta fazla geldi sanki onun yerine başka bişey yeseymişsin daha iyi olurmuş

Canım sabah ekmek olmadığı için o ekmek sıkıntı değilde fanta gibi icecekler içmememiz lazım canım o olmamış

Gülsümcüm detokslar yaparken iyi de sonrasında daha fazla zararı var bize. Sen benden daha iyi biliyorsun. Bence sabit olmak detoks yapmaktan daha iyi geldi bana msntık olarsk. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum.
katılıyorum elifcim sadece aşırı kaçamak yaptığımda yapacam detoksu çünki sonrasında hemen alıyorum en doğrusu sağlıklı beslenmek

Çok geçmiş olsun cnm
Mide bağırsak gribi deniyorya heralde ondan olmuşun
Muz falanda yiyebilirsin cnm
Hem enerji verir hemde ishale iyi gelir
kuru çay yutmaya çalıştım biraz zor olsa da canımm.
dünden belliymiş aslında anlamamışım, akşam hiç bir şey yiyecek ahlim yoktu midemi bastırsın diye
kurabiyeleri atmıştım ağzıma.

Canım menü güzel ama bence salatayı çoğaltıp yumurtayı azaltsan daha mı iyi olurdu bilmiyorum ama bana iki haşlama yumurta fazla geldi sanki onun yerine başka bişey yeseymişsin daha iyi olurmuş
Sabah yumurta olmadığı için bana göre 2 tane normal cnm bide akşam ekmekde yok

ablacım bi içecekten bahsediyordunya sen nane salatalık limonlu suo sende işe yaradımı ? bende yapmıştım ama hiç bir fark olmadı bende ne lavabo nede başka bişey
Tatlım ben onu düzenli yaptım desem yalan olur arada 1-2 gün yaptım o yüzden faydası varmı bilemiyorum
Nane salatalık ödem atmak için iyi limonda sindirim için düzenli yapılırsa mutlaka faydalı bişeydir

Gülsümüm artı çıkarsam detoks falan yaparım demişin sabah heralde
Bence kesinlikle yapma cnm Zaten bu hafta bildirim yok
Bence öncelikle menülerinden bulgur ve bakliyatı çıkar sana yaramadığını düşünüyorum
Sabah 2 dil ekmekle sağlıklı Kahvaltını yap
Öğlen akşam ekmeksiz sebze salata et yoğurt gibi olsun
Bi süre bu düzeni oturt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…