Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

aslında hem güzel hem ucuz bir alett ama bana daha küçük bişiy lazım galiba çünkü ew küçük annem bunların ortada durmasına izin wermezzz...ayrıcaa benm bel bölgem çok büyük sorun onu halletmem lazımmmm ya aslında bunumu alsam neyapsam bilemedm yahuu şimdi =)

o zaman twister al kesinlikle bel bölgesi için çok iyi bende alamıyorum benim evde küçük.twister 25 ytl ve iyi

ay mewcancımmmm inşallahhh güzelll geçrr ama nekdrrr tereddütle gidersen o kadar kötü bir sonuç alırsınnnn mutlu git mutlu gel=) ayrıcaa hem yagmurlu hawada direksiyon dersi alman çok güzell bizim gibi kuru hawada ders alıp sonra yagmurlu havayla karşı karşıya gelince dumur oluyorsun o yüzdennnn gün gelip anlayacaksnnnn iyiki bu hawada ders almışım diyeceksn canım birde bu acıdan bakk rahatt ol emi canım =)

kızlar koşu bantını ben 799 almıştım ama realde ondan sonra kampanya olmuştu 599 ve 699a kadar düşmüştü benim aldıgım gayet memnunum zaten çok atraksiyon yapamıyorsun koşu bantında en fazla 6.5 km hızla yürüyorum 8lede koşuyorum :))) bence araştırın 599 çok uygun bir fiyat yani

bu arada mevcancım inşlh iyigeçer
sevilaycım hoş geldin canım özledik sabah resmini gördüm nescafe uç silgi kalem harika reklam gibi olmuş
elvavencim izleyemdim keşke baksaydım görürdük seni saçından tanırdımD
berrycm sen ince belli hatun olacaksın ben hala tombiş

bide bende menümü yazaym..
2dilim ekmek peynr domates zeytin
öğle yok
akşam bir küçük kase çorba,ve borani ismli kabak haşlamalı bir yemek...
kaçamak dondurma
su:yok
spor:yarım saat yürüyüş

kızlar merhabaaaaaaaa :)) menümü veriyim biras geç oldu

sabah:kahvaltı birde senede 1 kere içtiğim çay yarım bardak bol şekerli

akşam:tavuk ciğer
havuçlu kabaklı yoğurtlu mayonezli salata
1 dilim keğek ekmeği

su:1.5 lt
spor:ağırlık+twister
masaj kemeri 30 dk
kaçamak:yok

ay kızlar aletlerden bahsetmişken bende bugün aynada görünce şoka girdim sırtım et içinde bir kat olmş ki aman allahım!! sırtımdaki etleri nasıl yok edebilirim fikri olan varmııı?? vileda sopası koyup sağa sola dönmek bunda faydalı olurmu?? birde akşamları havalar ısınana kadar termal şortumu giyip evimin etrafında yürüyüş yapmaya karar verdm ama regl oldum olucam o yüzden bugün başlayamadım

http://www.ereyon.com.tr/urun/leg_magic_twister_leg_magic_twister.aspx

birde böyleleri var evi geniş olanlara hemde fiyat sıkıntsı olmayanlar için seçenek...

ben twisterımı aklıma geldkçe belimin yanlarına sancı girene kadar yapıorum saymıorum hiç kaç tane yapmtığımı...şöminenin duvarına tutunarak çeviriorum...tutunucak yer bulmak zor bn sadece salonda yapabiliorum o yüzden

ewet senin aldıgın gitttigidiyorda 8 lira ama ben ipliyi alayım diormm kollarıda çalştrsn aaynı zamanda güzel olur bence =) kollarda incelirrr.Sabah sipariş wriyorum kartı ödedkten sonraaa teşşekkür ettim hadi öptüm sizlerii =) =)

iyi geceler canımm :)) bencede ipli 2 işlevli güselmiş berryide sanada banada twisterlarımız hayırlı uğurlu olsunn :))

kızlarrr günaydınlar ohh ne güzel buralar yine şenlenmiş hareket gelmiş
akşam bir kase fırın sütlaç yedim aslında yemiycektimde eşim yerken yine daayanamadım yaaa iradesizim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…