Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selamlar herkese paskalya dolayisiyla hafta sonu kacamagi yaptik bugun gene hersey devam basladi :) Yediklerim ve ictiklerim iyice karisti birbirine cokk dengesiz bir beslenme oldu ve tabi bol miktarda da redbull tukettim :KK43: Bugun itibari ile de bacagimda kas sikismasi oldu cok zor hareket ediyorum sanirim spor yapamayacagim .. Benden simdilik bu kadar biraz temizlik yapmaliyim gorusmek uzere

selamlar grübcenim çok geçmiş olsun inşlh biran önce düzelir ayagın canım kolay gelsin
kızlar hafta sonuda geçti ama yine burası çok ıssız kaldı

yaaa kızlar sayfaya saatte bir tıklıyorum ama kimse yazmayınca yazasım gelmiyor motivasyonum kırıldı gitti :KK43:((

menümü vreyim bari
kahvaltı yarım gözleme şekersiz çay
ara yok
öğlen 1 simit 3 karper çay
ara 2 çizi bisküvi
akşam meyveyle geçiştiricem canım hiçbişey istemiyor
su 2 litre
spor yok

büşracım ben geldim cnmm üsülmee :)) umarım herkes spordan fırsat bulupta yazamıyordur :eek: bende twister yapıcam birasdan ...berrycim sen twisterda 1000 tane yapmayı denedin mi ben bi kere yaptım ölüodum ondan sorada 1000den umudumu kestim :)) yavaş yavaş arttırmaya karar verdim...dans en iyisi yürüyüş yapamıosanız dans edin göbek atın hem yürüyüş yürüyüş sıkıcı olur bi müddet sonra dans dha zevkli

büşracım bu arada etek pantoln beyenmişsin keşke şuan ki bedeninden dha küçüğünü gözüne kestirip alsaydın nede olsa kilo veriosun yakın bir zamanda giyerdin illa şimdi üstüne olmasına gerek yok...bence duruosa al cnm ona bakıp bakıp gaza gelirsin hem :KK66:

slmmm kızlarrr bennn geldmmmm biliyorum sizleri çok ihmal ettim ama artık buradayımmmmmmm sizde beni bırakmadınız değilmiiii =) =)

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar.öğlen den beri elektriklerimiz kesik.daha yeni geldi.çatladık kızımla sıkıntıdan.

büşracım bende bugün elk yok diye full dışardaydım.bi mağazada kot pantolon etek beğendim.şu an 42 bedenim elime aldım 42 yi o kadar büyük geldiki gözüme bide aldım 38 i o kadar zarif durduki..inat ettim eşşek gibi spor yapıcam az ama sık yiyerek zayıflayım o pantolunu alıcam işte...

sevilayım hoşgeldin.ne yaptın taşındınız mı canım.netin bağlandı umarım.topic o kadar durgunki anlatamam.geldiğin iyi oldu canım..

sabah:yok
Ara:yok
Öğlen:1.5 gözleme çay
Ara:activia
Akşam:sebze çorbası
Kaçak:yok
Su:1,5 litre
Egzersiz:birazdan twister ve ittirmeli aletten yspıcam 100 er adet

sevilayım hoşgeldin.ne yaptın taşındınız mı canım.netin bağlandı umarım.topic o kadar durgunki anlatamam.geldiğin iyi oldu canım..
hoşbuldukk canımm ewet taşındıkkk netimde bağlandıııhihoyyyt
artık buradaymmm aa olmazki kızlar canlanmamızz lazımm bakın baharda geldii ankaralı olanlar bilirler çok güzel buralarda hava suan we biz bişiyleri paylaşmazsak bu kilolardan nasıl kurtulacağız da bu yaz günlernde böyle göbekli we basenlimi gezeceğiz sorarımmm sizeeeeeekaydirigubbakcemile

şimdi bir spor aleti almayı düşünüyorum aslında alet değilde cdde olabilir yahut daha güzel bir önerisi olan warsa onu.spora gidecek suara vaktim yok onun yerine yürümeye çalışıyorm.ama nebiliyim böle tv izlerken falan yapabileceğim bişiye ihtiyacım warrr birde ucuz olsun mümkünsee önerisi olann =)

sevilaycım bende kondisyon bisikleti var çok işe yarıyor ama çabuk yoruyor insanı.bende koşu bandı istiyorum.evde yürümek çok zor.eşime dedim.2,el felan araştır diye ama inş uygun fiyata buluruz.en iyi spor bence yürüyüştür.

valla 2 taraflı twisterlar var bir tarafı twister öbür taragı stepper nette twister diye arat çıkar telefondan giriyorum link veremem bilgisayar haşat oldu

kızlar bizim bilgisyardamı yoksa kk damı sorun var.yazamıyorum geri yapamıyorum ya.
menümü vereyim hemen.

ılık su
sabah:klasik kahvaltı,2 kızarmış sosis
ara:elma ve az çilek
öğlen:bol limonlu patates salatası
ara:elma ve yarım muz
akşam:ızgara tavuk ypıcak eşim yanına salata veya cacık

su bugün pek yok
spor çok
egzersiz henüz yok

bu arada sabah ilk direksiyon dersim var çok korkuyorum ya.havada yağışlı umarım sabah düzelir.şans dileyin bana.

X