Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bu arada kızım iyileşti şükür sadece hafif bi öksürük var.oda geçer umarım grip bize bulaştı galiba burnum akmaya başladı bile.

bugün çoook yoğunum temizlik yapmam lazım.ordan kuaföre gidip aylık tüy bakımı yaptırcam:))ordan pazara yemek kızım derken akşam alışveriş için markete gidicem.sanırım yine oturamam.

ipom bu yoğurt olayı aklımı karıştırdı bende hep marketten alırdım ya..gerçi kızıma hazır sütten mayalıyorum ama kendimede mi mayalasam.

büşram aktif yavrumm benim senide çook öptüm canım.boşver görümceleri ya çok meraklı olurlar..

oyy canancım sen anlatırken ben yoruldum vallahi bugünde yogunsun kolay gelsin canım
bende evi toparlıyorum hiç canımda bişey yapmak istemiyor yavaş yavaş yapıyrum arada buraya bakıyorum aradada tvye :))))

off valla yeni bitti temzilik.biraz kk ya bakıp dinleneyim dışarı çıkıcaz kızımla.büşracım hakikaten topiğimize ne oldu ya kimse gelmiyor.yakında herkes kaçar kapanırız ona göre valla:))

şaka bi yana kurstan aradılar direksiyon dersleri başladı çarşamba ve perşembe kursa gidicem.acaip strese girdim.napcam bilmiyorum..
[/B]

evet canancım 4 5 gundur bir sakinlik var topikte inşallah kilo vermemizi etkilemez
mezzos ve sevilay geri dönmek üzere gitmişlerdi ama gelmediler bir sorun yoktur umarım
ayyy çok sevindim canım direksiyon dersleri en zevkli kısmı olsa gerek hiç stres yapma canım zaten hocanında ayagının altında fren gaz falan var sen özgür takılDD
bende kızımı bırakabilsemde biraz pratik yapsam elim alışınca yaza yazılıcam kursa

kızlar vallahi kaçamak yaptım çikolata yedim yemiyim diyorum ama dayanamadım iyice boşladım ben ya:S
buarada biz mesela dondurmayı sütlacı kaçamaktan sayarız ya gürkan kubilayın troid hastaları için verdiği 7 gunluk örnek listeye baktım sabah ara ögünlerden birinde yarım kase sütlaç 2 top dondurma vardı
mesela aralarda belli öğünleri kaçamak öğünü yapmış
ya da biz soslu makarnayı kaçamak diyoruz o bir akşam yemegine bir tabak domates soslu makarna koymuş
birde troid hastalarının kilo vermesi biraz daha yavaş yani o durumda bile böyle bir liste verdi
ha birde kahvaltılarda reçel bal pekmez var
50 kilo verdirdiği hastasıda kebaplar falan yemiş yani
birde ben sitesinde okumuştum mesela arkdşlarınızla dışarıdasınız topluluga uydunuz yediniz içtiniz bu sayılmaz diyor kaçamak hakkınızı kullandınız hiçbişey olmaz diyor
yani adam tatlıyı yaglıyı bir insanın yemek istiyeceği hiçbir şeyi kesmiyor
sanırım onun listelerinide cazip kılan ve devamlılık saglattıran şey bu

kızlar genelde diyette sütlü tatlılar serbest oluyo...pasta kurabiyeden düşününce iyi olduğu anlaşılıo zaten sütlü tatlıların :)) bende sporu çok boşladım ve uyku düzenim yine bozuldu sabah 5 te uyuyorum öğlen 2de uyanıorum iğrenç...

canancım bu yoğurt işi bnmde canımı sıktı çok severek yiyordum...ama kadın bariz yemeyin o yoğurtları diyince bende ara verip denemeye karar verdim bakalım 1 ay sonra falan anlaşılır etkili olup olmadığı...bence sen kızına yaptığın yoğurttan ye daha sağlıklı

menümü veriyim

sabah:yarım simit

öğlen:kuru fasulye
1 kaşık pilav

akşam:kızartma balık
salata

su:1.5%2.0 lt
spor:yok
kaçamak:yok

regl olamadım hala mevsim dönüşünden etkilendim yine sanırım

canlarım ben döndüm guclubacismile
dün okan bayülgenin programında bana zoom yaptılar

ipo uykunu düzene almalısınız twister aldım bugün... cumadan cepten anca giriyorum.yarın düzelicek netim.kızımda hafif hastydı iyi şükür.cumartesi gecemiz iyiydi.haftasonu düzensiz yedim.
Sabah:helva süt
Ara:yok
Öğlen;sebzeli börek ve kahve
Ara:yok
Akşam;hindili taze fasulye ve pilav
Kaçak:çikolata
Su:1.5 litre
Egzersiz:100 twster 200 daha yapıcam...

elvaven insan eline bi pankart alır.kk da 9.takıma selam yazar ya:))
berycim netin düzelince sık görmek isteriz aramızda seni.kızının düzelmesinede sevindim canım.
bu arada senin kps bu aymıydı canım ya.
ipocum valla mayaladığım yoğurdu kızım seviyor ama ben pek yiyemiyorum.ama hergün bi kase yoğurt diyolar.kime inanacağız biz ya.
büşracım bebişini büyüt hevesli isen yazıl ehliyete.2011 haziran itibari ile ehliyet almak zorlaşıyor.bak bana evde çalışıyorum .

menümü vereyim dışarda olduğum için çok saçma yedim ama yarın itibari ile düzelticem.

ılık su
kahvaltı:1 salatalık ve domates,az kaşar ve beyaz peynir,1 çatal sarelle,1 dilim ekmek,1 kupa çay
ara:1 elma
öğlen:yok
ara:yiğenimden az kızarmış patates tırtıkladım.
akşam:yağlı patatesten sonra sadece meyve yerim bugünlük,muz çağla ve çilek mesela..

spor yok o kadar işten sonra nasıl yapardım dimi(
su çook
kaçamak şimdilik yok

hehe çekceğni bilseydim götürürdüm kk 9. takım pankartı açardım kaydirigubbakcemile3

ben sabah gelebildim eve hemen yattım öğlen 5 te kalktım

sadece bi tabak makarna yiyebildim

su da daha 1 litre anca içebildim. çok bitkin düşmüşüm

kızlar meraba şimdi berrynin mesajını görünce twister yaomak geldi aklıma birascık twister yapıp öle yatiim...hiç spor yapamıorum bu yüzden moralim ''0'' ... artık yürüyüş yapılacak serin havalar bitti çok çok sıcak hava deniz mevsimi açılmş herkes denize giriyo yazın hergün yüzmeyi düşünüorum ama o zamana kadar napsam kardır yapabilirsem tabii...herkese iyi geceler yarın görüşmek üseree

kızlar günaydınlar dün eşim erken geldi dışarı çıktık
sonrada anneme gittik fransadan teyzem kuzenlerm gelmişti baya geç döndük
bidaha giremedim oyüzden
dünde dışarıda oldugum için saçma sapan beslendim ben ne yapıyorum böyle yaaaaa
ve dün kimlik magzasında bir pantln etek begendim 159 tlden 69 tlye düşmüş ama süperdi çok zarifti 38 40 42 bedenleri kalmıştı içim gitti ama alamadım ((( nefret ettim kilolarımdan
resmen rüyamda birinin kına gecesi vardı ve ben üstüme kıyafet bulamadıgım için gidememiştim
çok sinirlerim bozuluyo yaaaa

ne güzel berrycim ya bende dün yürüyemedim ev işlerinden bugünde kızım 1 saat uyudu duş aldım falan hemen uyandı bidaha uyursa artık yürüycem ( ama kalkıp spor yapsam iyi olur dimi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…