Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Merhaba kızlar, çok ihmal ettim bu ara sizi, devamsızlıktan kalmadım di miiii :)Canım hiç bişi yapmak istemiyo bu aralar. 2 günde aldığım kiloyu gene 2 günde verdim bu arada. Salona da yeni bir pilates hocası gelmiş, manyak çalıştırıyor. Kaç aydır salona gidiyorum, dünkü çalışmadan dolayı bugün her tarafım tutulmuş. Uzun zamandır kas ağrısı yaşamıyordum, seviyorum bu ağrıyı :)

Dünkü menüm:

Sabah : yağsız sütlü nesfit
Ara: 1 orta kahve
Öğle: 1 parça börek
Ara: 1 elma
Ara: yarım simit, 1 kkut pey
Akşam: 3 yemek kaş et yemeği, 2 yemek kaş pilav
Ara: 1 kayısı - 1 incir - 2-3 fındık ve 1 bardak yağsız süt

Egzersiz: 1 saat pilates
Kaçak : yok
Su: 3 lt

ohhh tazefasulyem yarasın platesler sporlar gitsin yaglar ben bikaç gündür unuttum şu kas agrılarını yaaa adam akıllı spor yapamıyorum arada birkaç mekik bi iş falan yaparken durup yanlara esniyorum okadar
ayyy bu akşamda kaynımın dogum günü var pastaya hiç dayanamam öfff

gunaydinlar kizlar benim bacaklarim cok kotu oldu dun ustune basamadim acidan, kasilmadan neyse ki bu sabah gecmis bir vaziyette uyandim bu arada kilo verme durumun suan icin yok hatta ustune almis gozukuyorum bakalim bugun bacaklarim da duzeldigine gore cuma ya kadar bir spor yuklemesi yapayim nasil olacak moralim bozuldu resmen neyse dun ki menumu yazayim ben

Sabah: 2 wasa + cay

Ögle: 1 tab. z.yagli pirasa + birazcik barbunya

Ara: 2 wasa

Aksam: 1 tabak tavuk corbasi + 2 tabak pezik tursusu

Simdilik bu kadar evi temizleyip oglusla biraz marketlere cikacagiz öpüldünüz

off kızlar dellendim saatlerdir kk açılsın diye bekliyorum.sorun bilgisayarımda işlemci hata veriyor.eşim format şart dedi.umarım çökmez bu aralar..

neysem bacılar sabah direksiyom ilk dersim vardı.2 kişi götürdü hoca bizi.diğeri araba kullanan biri olduğu için şanslıydım.malum dün stresliydim bugün ise çok sakin.yaklaşık 1 saat aralıksız araba kullandım.herşey çok iyiydi.tabii arada hatalarımda oldu.hocam çok iyisin bu halinle bile sınavı geçersin sen dedi.rampa çıktım,indim araba bile solladım bi ara hızlanmışım hoca acele etme önce yavaş bile dedi.moralim şu an süper.yarın sabahta ders var sabırsızlanıyorum şimdiden.ayrıca şehir trafiğine soktu beni eve kendim getirdim arabayı.herşey yolundaydı ya.

bu arada bende tartıldım kilo vermemişim gibi ama bakalım artık.

umarım bilgisyarım çökmez çok ama çok yavaş çünkü..

grübcenim bukadar kiloyu veren sensin toparlarsın canım
mevcanım çok sevindim canım ne gzel ya maşallah off bende istiyorum kızımı bırakabilsemde başlayabilsem yakınımda bırakabileceğim tek annem var oda çok faal hiç evde durmuyor :KK43:

cok saol busracim ya bakalim insallah gider bunlar:) Esimle konusuyorum telefonda diyor ki 60 a cikmada bir daha gerisi kolay gelir zaten amacim temmuz'a kadar en az 55 olsam diyorum bakalim kismet .. Hava cok guzel, disari ciktik geldik ama benim cnaim hala sikiliyor evde eheh 2 mile de yatarken yapacagim simdi evde kimse yokken n'olur n'olmaz kasilirsam kalirim diye korkuyorum ehhe

canım benim temmuza kadar rahat rahat verirsin hatta 54e düşersin bir alır bir verirsin dengede olur
şöyle birkaç hafta sıkıya aldınmı kendini bi bakmışsın gitmiş :)))
demeside ne kolay dim:KK70:

ehehe eet ya bakalim hepimiz negsel oluruz temmuz'a kadar bizde ucak biletlerini ayirttik artik kimetse temmuz 3 gibi ist.la geliyoruz simdiden heyecan basti beni zaten cabucak gecsede zaman kavussam biran once annemlere:)

ayyy ne güzel az kaldı az bende tatile gitmeyi bekliyorum heycanla temmuz sonu ve agustos başı daha çok var bzim :)) ama vermem gerekende çok kilo var

negsel ya hemencecik versek su kilolari da gitsek tatilimize eheh gerci biz tatil niyetine aile yanina gidiyoruz ama benim icin en guzel tatil bu suanda :) ben corba yapayim daha haslanmis tavuklar didiklenecek:))

olsun grübcenim oda güzel annein yanında en güzel tatil zaten ben ilk defa ailemsiz tatil yapıcam balayında bile aynı yere gittik tatile düşün artık :))))) ama ozaman benden çok eşim istemişti annemlerin gittiği yere gitmeyi halen daha onlarsız yapamıyo :KK70:D
kızlar bu arada yemekteyizde akrabam yarışıyor ama yemek yapabilecğeinden şüpheliyim hahaha :))))

slmm delirtti bu bilgisyar beni ya..
bu arada hakikaten ne doğru düzgün spor yaptım,ne dengeli beslendim.hemende kilomu etkilemiş.yarını atlatayım adam gibi spora başlıycam.malum gelen giden çok yoğundum bu hafta
cmr günü doğumgünüm 10 nisana kadar 55 olurum diye başladım diyete ama ben halen 60 ım of ya.çok saldım kendimi.
neyse moral bozmayım nisan olmazda mayıs olur dimi kızlar.

ben menümüde vereyim

sabah ılık su
kahvaltı 1 simit bi bardak çay
ara:yok
öğlen:eşim evdeydi yine klasik kahvaltı
ara:1 muz
akşam:salata ve 2 tane biber dolması yanına az yoğurt

kaçamak:1 metro
su henüz 1 litre
spor akşama
egzersiz akşama

busra laz olan mi ? bakalim nasil olcak sonuc.. Mevcan cim muhakkak olur ne olursa olsun yavasta olsa olur, hizli da olsa olur sonucta olsunda ne olursa olsun :) heyt be cumleye bak:)) bende menumu vereyim

Sabah:1 tost + 1 redbull

Ara: 1 wasa

Ögle: 1 tost

Ara: 1 kupa yesil cay

Aksam: 1 tabak tavuk corbasi + biraz patates ve 2 parca tavuk + bol salata

Ara: yesil cay

Egzersiz: 2 mile yapacagim

Su: 2 lt

mevcanım annemle aynı gunde dogmuşsun aynı burçtanız canım :)))
grübcenim evet canım bizde rizeliyiz ama ben hiç gitmedim annem babamda burda dogdular :)
sonuç alamadı gibi hahaaa fırın sütlacı bile dogru yapmadı babası dedi zaten yapamaz diye:KK70:DDDD

sellam
Sabah:1 dilim çavdar ekmeği 6 zeytin
Ara:1 puf ve az gofret
Öğlen:pilav patates oturtma salata
Ara:yok
Akşam:2 dolma
Kaçak:2 puf ve gofret
Su:az şimdi çay demlicem
Egzersiz:100 itme ve 100 twister yapıcam.bugün ders çalıştım o yüzden hareket bu saate kaldı

bende menümü vereyim
kahvaltı yok yanlızdım yapamadım
ara 3 badem
öğlen bir tabak tonbalıklı makarna
ara bir küçük kase sütlaç
akşam 1 dilim patatesli börek
su 1 bçk litre 5 kupa yeşilçay
spor 100 ip atlama (ip atlayamıyorum ama ip atlar gibi zıplayıp elimde ip varmış gibi yapıyorum :))) )))
genel egzersizlerimide yaptım ama yürüyüş yapamadım yine

kızım çok yaramaz olmaya başladı hop oturup hop kalkıyorum dogru düzgünde uyumuyor
saniye yanlız bırakamıyorum arkamı dönsem hemen tehlikeli şeyler yapıyor yürüyüş yapmak için uyumasını beklerdim önceden gün içinde 2 kez uyurdu şimdi zorla bir kez oda yarım yamalak bir uyku :KK43:(

kızlar merabaa :)) ben bugün yine 4 te uyandım ya uyku o kadar tatlı gelioki uyanıyorum sonra devam ediorum uykuyaa :)) yemekteysi isliorus bizde annemle:)) annem dışarda eve gelnce sölicem ona böle böle diyee ...karnım çok ağrımya başladı genelde böle olunca akşama regl oluorum bakalım inşallahhhhhhhhhhh:)) menümü veriyim

öğlen:kahvaltı+havuçlu kabaklı mayonezli yoğurtlu salata-3-4 kaşık

ara:üzümlü kurabiye büsbüyük 1 tane

akşam:fırında tavuk patates
yine havuçlu salatadan

su:1.5 lt
spor:biraz dans twister ağırlık
kaçamak:yok

sellam
Sabah:1 dilim çavdar ekmeği 6 zeytin
Ara:1 puf ve az gofret
Öğlen:pilav patates oturtma salata
Ara:yok
Akşam:2 dolma
Kaçak:2 puf ve gofret
Su:az şimdi çay demlicem
Egzersiz:100 itme ve 100 twister yapıcam.bugün ders çalıştım o yüzden hareket bu saate kaldı

berrycim twisterı bir ara bi yere sormuştunda 1000 kere yapılıcak demişti ya denedn mi hiç 1000 kere yapmayı ya acayip zorrr nasıl olcak o 1000 tane bilmiorum

X