Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

gunaydınlar kızlar kızım yine sabahın nurunda kalktı uyumak istiyorum yaaa
eşim biraz oyaladı ama kızım durmadı offf
saat 11 de falan kahvaltı yapıp dışarı çıkıcaz belki kendime bişeyler alırım can sıkıntım geçer
kızımada ilk adım ayakkabısı bkıcam 10 bçk aylık ama hanfendi 8 12 aylıklar küçüldü :)

kızlar biz kahvaltımızı yaptık eşim ve abim biyere kadar gittiler eşim gelene kadar bende ortalıgı toparlayıp hazırlanıcam

kızlar ben hala çıkamadım eşim 1 saatlik iş demişti köydeki dağ evinin önüne çam dikiceklerdi hala gelemediler sıkıntıdan patladım havada güzel sizlerde gelmemişsiniz gezmeleremi gittiniz hepiniz :))

iyi akşamlar kızlar.kızım düzeldi sayılır allaha şüküler olsun.bende görümcemgildeyim akşam geldik akşam büyük görümcemide alıp bize geçicez yarında yine dışardayım.giremem pek nete.keyifler yerindedir umarım.

kızlar merabaaaa :)) ben yine arkdşmın internetinden bağlanıorum p.tesi olunca ödiycem açılıcak inş internetmm :KK43: dünden beri evde dükkan için hazırlıklar yapıoruz ben hayatımda bu kadar yorulduğumu hatrlamıorum yorgunlaktan uykum olduğu halde yatakta dönüp durdum ayaklarım ağrıdı falan sabah 6da uyuduk annemlerle...dün kumru yemiştim evde hiç yemek yok alışverişede gidemedik işten..bugünde kumru çağırdık...mecbur yedim açlıktan ölüodum..akşama ne yerim bilmiorum gene dışardan söliebiliris :KK43:( reglide olamadım offffff

kızlarr ben geldim ama gidicem 2 buçktan 5 bçga kadar deli gibi koştrduk durduk
çok yoruldum çok acıktım biraz ucunu kaçırdım gibi bugün
şimdi eve ugradık kızımı anneme bırakıp gezmeye devam edicez annem henüz gelmemiş oyüzden eve ugrayıp bekleyelim dedik
Canancım çok sevindim canım inşallah dahada iyi olur iyi gezmeler sanada canım
ıpocum hayırlı olsun canım tatlı yorgunluk olur inşallah değer yorgunluguna

ben menümü vereyim

kahvaltı
biraz patates kızartması 1 dilim ekmek birkaç kızarmış sosis
öğlen yok
akşam ızgara karışık ayran çok az pide
spor bol yürüyüş
kaçak sabah kaçamaklıydı kızartma yaglı olmamalıydı fırında patates yapabilrdm şeytana uydum
görüşmek üzere kızlar şimdi çıkıcaz bye bye

kızlar tekrar meraba :)):eek: bende menümü veriim

sabah:kumru

akşam: kumru
1 bardak kola

su:1 lt
spor:yok
30 dk masaj kemeri

kaçamak:bütün menüm iğrençti ama mecburen yedim üff :KK43: yrndan itibaren düzene giricek şükürler olsun kii

kızlar 1 saat dans etmeyi planlıorum ama şimdi yemek yedm diye başlıyamıorum çnkü sancı girio sonra...

kızlar iyi geceler biz şimdi geldik eve bir bakayım dedim ama sayfa bile atlamamış nerelerdesiniz :)
hafta sonu durgunlugu yaşıyoruz yine
bende kaçamak yaptım 1 halley 3 4 tane bisküvi yedim tatlı bbişeyler söz konusu olunca dayaanamıyorum artık :KK43:(((

yarın 2 3 ay sonra görümcemi görücem genel itibariyle anlaşır gibi görünüyoruz ama o bana alttan alta lafları sokuşturur nerdeydiniz nereye gittiiniz ne aldınız diyede hesaba çekmeye kalkar yarın şimdiden geriyor beni
neyse kızlar kimsecikler yok ben eşimin tarlasını topluyim sonrada uyku vakti çok yorgunum beynim çatlıyo :)
iyi geceler :)

Son düzenleme:
bu pazarda kimse uğramamış ben ev kuşu olduğum için yine arkdşımın bildyrından giriorum :)) ay 2 gün üst üste kumru yemekten gınal geldi kızlar yaa diyetimi özlediğimi fark ettim.birascık yeni uyandım sayılır o yüzden 1 tane simit yedim akşama kuru fasulye pilav yiycem.biras iyi bi başlangıç sayılır aslında simiti falandamı kessem burası 25-26 derece :KK43: heryerde yeni sezon açıldı allahımm ben kaldım 80lerde 79u görmem lasım acil ve regl olmam lasım tabi stresten oda gecikio:KK43: spor falan yapiim diorum ama o kadar işim varki fırsatım kalmıo

birde geçen tv8de bi uzman vardı diyetisyen yoğurtlardaki katkı maddeleri toksin yapıomş vücutta kilo vermeyi engelliomuş işlenmemiş yoğurt yiyin dedi sanırım bu köylülerin falan sattıkları olur ya pazarda onlardan söz etti... ben normalde hergün 2 kase yiyordum tamamen kestim 2 gündür falan bakalım deniycem bir fark oluyormu kilo vermede

kızlar iyi geceler sabahtan beri dışarıdayız yeni geldk sayılır
Yazmadan yatmıyım dedim telden girdim
Menüm çok karışıktı yarın yazarım
Hepinize iyi geceler

ay büşra ve ben hariç kimse uğramamış malum pazar diye bende yoktum evde erkek arkdşımla dalışa gittik yani o daldı ben teknede bekledim :)) bende seneye başlamayı düşünüorum...erkek arkdşm yüzmektn çok kilo verio sanırım ffeci yemek yiyo ama 1 haftada 2 kilo vermiş yinee öfff gece gece sinirim bozuldu :)) bende yatıcam şimdi yarın hepinis burda olursunuz inş.öptüm hepinisiiiii :eek: reglde olamadımmmmmmm çatlıcammm çok şiştimmm

bide avondan selülit kremi sipariş ettim bu hafta gelicek inceltici bel kemeri hediye ediyo bu termal sauna şortların cinsinden sanırım cırt cırtlı süper pratik bişi haberns olsunn

Günaydınlarrr... Kızlar üstümüze ölü toprağı serpilmiş sanki (ben dahil) Yeni bir hafta, haydi toparlanalım artık!! Ben haftasonu kardeşimin ziyareti sebebiyle azcık sapıttım. Bugünden itbaren reset atıyorum gene kendime :) 64.2 yi görmüştüm ne güzel. 2 gün sonra gene görürü müyüm ki? 2 günde alınan kilo 2 günde verilebilir değil miiii? 65 çıktım da sabah :KK43:

kızlarrr günaydınnnnn kanal d de kubilay gürkan var güzel şeyler anlatıyor :)
ipocum evet canım bende gece ancak girebildim yazın bolbol yüz hayatım amaa yaa ben çok yüzüncede çok acıkıyorum kıtlıktan çıkmış gibi oluyorum :KK70:DDD
tazefasulyecim resimlerini gördüm ohh piknik ziyafeti çekilmiş ama hiç 64 65 gibi görnmüyosun yaaa

yahu kızlar 4 km hızla 10 dk yüründüğünde bir pidenin ancak kenarını yakabiliyormuşuz
ben 6.5 km hızla yarım saat yürüyorum genellikle demekki günde 2 dilim ekmegi ancak yakıyorum
ama düzenli spor yapıldıgında kilo korunurmuş
aaaaaaaa gürkan kubilay 88 kiloymuş inanmıyorum yaaaaa nekadar zayıf görünüyo spora borçluymuş

Son düzenleme:
haftasonu giremedim.cmr akşamı görümcem 3 çocuğu ve kayınvalidem geldiler yatılı.az önce gittiler.ayıptır söylemesi popomu 1 saniye yere koyamadım.dün eşimde evdeydi yemek sil süpür derken gecenin bi körü oldu yattım.görümcemin 5 aylık bi oğluşu var benim kız onun hastası 2 gün çıldırdı sevinçten.kudurdu ve benide kudurttu.sabah bi ton ağladı arkalarından.
tabii ben 2 gün iş güç yapmaktan spora ve diyete mola verdim.gerçi ne yemek yedim ne oturdum görümcem bile ya bırak bebek uyusun beraber yapalım sana baktıkça ben fenalaştım desede olmuyor işte insanın kendi evi başkasına yaptıramıyorum iş.

X