Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berrry takım toplam kilosunda bir problem var 2.5 kilo çıkıyor verilen kilo miktarı benim hesaplamama göre artı elvaven di sanırım kilo sonuç satırı yanlış

elvaven 1.09 olacak
toplam kiloda
468.7 / 466.2 / 2.5 / 0.53 %

sonuç satırı etkilenmemiş ama takılanlar oluyor böyle durumlara berry o yüzden düzelt ne oluymu ???

berrycim inşallah çok başarılı olursun bol şanslar
ebrulum berryin sınavı oldugu için çıkmak zorunda kaldı
kızlar nerelerdesiniz

kızlar hala yoksunuz nereledesiniz kaçamakmı yapıyorsunuz yoksaaa :))))
berrycim biraz yorumları araştırmıştım daha önce bedenlerinde sıkıntı oluyormuş oyuzden cesaret edemedim açıkçası ama kemerinde her bedene uyumlu cırt cırtlı benimde bacak basen çıkıntılı değilde göbek bel sırt felaket öyle bir kemer düşündüm eşime söyledim bugün netten görmediğin şeyi alma hafta sonu bi bakalım çarşıda dedi bi bakıcam canım

kızlar listeyi bildirdnzmi büşracım ordamsn?? internetm kesilmş benim offff sabah grmeye çalışıorum bnde modem bozul sandım meğerse kesilmş şimdi arkdşm laptopunu getrdi ordan griorum...yollamadıysanız kendini ekleyip düzeltip yollıycam

****9.TAKIM 150.ETAP****

BsRNzM (75.6 / 75.2 / 0.4 / 0,53% )
Mev*Can (60,9 / 60.0 / 0.9/ 1,48% )
berry31 (60,8 / 61,5 / -0.7 / -1.15%)
elvaven (64,2 / 63,5 / 0.7 / 1.10%)
tazefasulye (65,1 / 64,5 / 0,6 / 0.92%)
grübchen (59,2 / 58,6 / 0.6 / 1.01% )
mezzoz (68.0 )Geri dönmek üzere ayrıldı
ipo (82,9 / 82.5 /0.4 / 0.48%)

9.TAKIM TOPLAM KıLO (468,7/465.8/2.9/0.62 %)

tünaydın kızlar.şükür kızım düne oranla daha iyi ama yinede mız mız.sürekli kucak istiyor.yemek yemiyor.sürekli onun peşindeydim.şimdi yiğenim aldı götürdü hemen size bakayım dedim.

genel olarak kilo verimimiz az ama güzel gidiyor.herkesi tebrik ederim.
berrycim sende üzülme canım son zamanlarda kızından ötürü kendine dikkat edememiştin bence bu yüzden böyle oldu.sakın vazgeçme elbette vericeksin kilo.umutsuzluğa kapılma yazda geliyor havalar ısınsın daha çok spor yaparız bide termel eşofman alırsan daha rahat kilo verirsin canım.

ipocum canım ben sırf bu yüzden perşembe günleri kilo bildirimi yapıyorum.cuma günü nette,bilgisayarda bi sorun felan olur diye.
berrycim sana kolay gelsin sınavda.
grübchen sanada iyi gezmeler.
büşracım da uğramış.

ipocum berry ebruluma bildirecekti çıkarken ama son durum nedir bilmiyorum canım
canancım senin adına sevindim canım inşallah dahada iyi olur benim kızımda çok hareketlendi sürekli çekmeceleri açıyor yarın e bebege gidip güvenlik için bi set bakmam lazım

kızlar 4.olmuşuz herkesi tebrik ederim tekrar.şimdi ben kaçmak zorundayım kızım geldi yemek yedirmeye uğraşıcam ilaç saati malum.

büşracım burdasın sanada kocaman öpücükler.bebklerin zor zamanları meraklı oluyorlar bu dönemde.ama şunuda unutma nasıl alışırsa öyle giderler sen karıştırmasına müsade edersen büyüdüğü zamanda aynısı yapar asla seni dinlemez.o yüzden sen tedbirini şimdi al.

kolay gelsin canancım
izin vermemeye çalışıyorum hayır diyorum tepinmeye başlıyo aglama numarası yapıyo sonra gözümn içine baka baka açıyo bende alıp ona odasına götürüyorum ama yine gidiyor en iyisi kilit galiba:)))

kızlar menümü vereyim

kahvaltı
klasik kahvaltı şekersizçay 2 dilim ekmek

ara yok

öğlen
bir tabak çorba

ara 2 grisini 3 küçük kare çikolata

akşam
1tabak bulgur pilavı

su 3 litre
3 kupada yeşilçay
spor 2 km tempolu yürüyüş + dans + genel egzersizler

kızlar bnde menümü veriyim arkdşm bilgsyrını götürmeden (

sabah:2 simit 1 ayran

akşam:büsbüyük kumru

spor:yok
su:1.5 lt
kaçamak:kumru ve 2nci simit çüş bana...

kızlar ben de hazırlık yapıyorum. yarın ve pazar istanbulda olucaz fakültece okan bayülgenin programına gidicez. yazamıycam o yüzden

sabah:nesfit

öğlen:2 dilim börek

akşam: tarhana çorba, 5 zeytnyağlı sarma

spor:yok

kaçamak:börek

su:2 litre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…