Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

dün gece çok uğraştım girmek için uyuz oldum ya.ne oluyor bu siteye.dün akşam kitlendi mi tam saat 12:00 de.menümü yazdım tıkladım tıkladım olmadı.
Dünkü menm
Sabah:biraz helva ve süt
Ara:sigara böreği 1 adet büyük
Öğlen:2 dilim çavdar ekmeği kaşar
Ara:yok
Akşam:2dilim pizza
Kaçak:helva ve çikolata
Su:2 litreye yakın
Egzersiz;30 dakika tempolu yürüyüş
Bugünde ileri geriyerde ittirilen aletle tekrar yapıcam karnımı çalıştırmış hissettim 2 gündür

Allah izin verirse cumartesi yemek var suratımda sivilce çıktı kızım dün kustu güzelik salonuna gidicem bugün anca kıyafet bakıcam cilt bakımı yapıcam kendime off off....zarada bulamadım birşey mango ipekyol falan onlara bakıcam tunalı ya gidicem.orda bulamazam ankamall.....

kendimi kaldırırsam 09:30 da çıkarım anca yürürüm tunalıya sporda olur mağazalar 10 da
Açılıyor kızlar hiç halimde yok

canancım ne güzel bizimkilerde genelde iyidirlerde eşimle iyi anlaşmam onları sinir ediyor eşim bide bana toz kondurmaz onlar laf sokunca hemen karşılıgını verir iyice bana diş bilediler
ben doğuma kadar hiç nezaketimi bozmadım ama ben dogumdayken kaynanam hastaneyi ayaga kaldırınca bunu hemşirelerden duyunca nefret ettim ondan
ben orda hayati risk taşıyorum o orda para derdine düşmüş sanki o verecek dogum parasını terbiyesizlik işte
düğünümüde mahfetmişti bütün düğün boyunca agladı 2bin kişi davetli milletvekillerine kadar herkes orda hepsi konuştular valla öyle olunca insan belli bir noktadan sonra haddini bildirmek zorunda kalıyor yoksa bende çok saygılı sakin birinsanım ama artık anlayana :)))

beryycim inşllh herşey istediğin gibi olur yorulmadan halledersn canım
ipocum bizi senden mahrum bırakıyorsun emiiii :)

selamlar dun giremedim yorgunluktan hala da yorgunum .. Sabahin korunden beri ayaktayim dun ki menumu vereyim ben

Sabah:2 wasa biskuvi

Ögle: 1 tabak corba

Ara:1 wasa

Aksam: 1 tabak corba + yarim kepce kuru + aci biber tursusu

Ara: 1 wasa

Egzersiz:2 mile

Su:2 lt

Kahvaltimi yaptim ama o kadar cok uykum var ki yatamiyorum heran kucuk bey kalkar diye bakalim nere kadar boyle olacagiz..

ben uyudum grübcenim 10 aydır 2. defa gündüz uykusu uyudum dayanamadım artık kızımı yatırdıgım gibi yattım normalde kızımı yatırınc yürüyüş yapıyorum ev işlerini hallediyorum falan bugün hiçbişeyi umursamadım iyi geldi gerçekten

kızlar merhaba:)) evde biraz işlerle uğraşıorum hemde internetm malum şuan faturanın üstüne ek biniyo internet ...bakmadan da duramıorum buraya özlüorum sizi...annemler dışarı çıkıcak bende son ses biraz dans edicem evde öyle planlıorum inş gerçekleştirebilirim öptüm sizi şimdlk

tünaydın kızlar.maalesef kızım grip oldu.kaç gündür belirtisi vardı gece fenalaştı.odasında ağlamaya başladı bi baktıkki salya sümük her tarafı, ateş bi taraftan.sabah 8 e kadar inledi uyumadı kızım.moralim çok bozuldu şu an keyfi iyi ama akşam olunca malum daha mız mız oluyorlar.şimdiden burnu yara oldu bile.gözleri deseniz kan çanağı.
ben ise felaket haldeyim başım ağrıyor,uykusuzum.

sabaha kadar ayakta olunca acıktıça su içtim oda bağırsaklarımı çalıştırdı sanırım.kabızlığım gidiyor biraz.tartıldım sabah

geçen haftaki kilom.60.9
bugünki kilom......60

sevindiğim tek şey bu oldu 900 gram verebilmişim bide 50 li bi sayı görseydim ya.

tekrar merhabalar ben simdiden menumu vereyim sonra da yemek yapimina giriseyim hazir uyutmusken..

Sabah: 1 domates, yarim salatalik, 4 zeytin, kk peynir, 1 dilim esmer ekmek + cay

Ara: 2 wasa + yesil cay

Öglen: 1 tabak z.yagli limonlu pirasa

Ara: 2 wasa

Aksam: corba, 2 c.kasigi pirasa , 2 dilim paneli tavuk gogsu ve bol salata ( pirasayi yemeyebilirim :) ))

Su; 3 lt
Egzersiz: 2 mile

kızlar iyi akşamlar bende çok keyifsizim sayfayı kaç kere açtım kapattım yazamadım
hiçbişey yapma istegi yok bugün içimde sporda yapmadım
400 gram gitmiş
dün akşam eşimle babam birlikte geldiler onlara servis yaparken kızıma yemek yedirirken ben nerdeyse hiçbişey yemedim yaramış demekki

geçen haftaki kilom 75.6
bu haftaki kilom 75.2

mevcancım çok geçmiş olsun canım havalar çok dengesiz inşallah biran önce düzelir yavrum ya kıyamam çocuklar hasta olunca çok üzülüyorum onların canı neki nasıl çekiyorlar hastalıgı biz bile mızıldanıyoruz hemen

of kızlar ne yalan söyeleyim ne spor yaptım ne su içtim.kızım açılsın biraz diye dışarı çıkardım kuşları görünce sevindi.ateşi düştü ama gözleri çok akıntılı ya.yemek yemedi hiç şimdi makarna istiyor yapayım belki yer.

menüm çok saçma ama

sabah:2 dilim kek 1 bardak süt
ara:elma
öğlen:yok
ara:yok
akşam:kızımın makarnasından yerim yanına da salata

bende menümü vreyim
kahvaltı yarım yumurta yarım dilim ekmek
ara yok
öglen bir tabak kısır
ara 3 küçük kare çikolata 1 halley
akşam yok
canım hiçbişey istemiyor midem çok kötü neden bilmiyorum bol limonlu soda içtim
spor yok
su 2 litre
kaçak halley çikolata

kilomu tekrar yazayım geride kaldı biraz
geçen hafta 75.6
bu hafta 75.2

kızlar ben yrn tartılıcam sabah uyanıp bildiririm regl olamadım ama 2 gndr hafiften karnım ağrıo...menümü veriim bi değişiklk olmas sanırım

sabah:1 dilim kepek ekmeği
kbrt kutsu beyaz peynir hatta dha azdı

ara:3 mücver

öğlen:bi tabak kuşbaşı tavuk sote

akşam:menemen
1 dilim kepek ekmeği

su:1.5 lt
spor:40 dk evde yürüyüş+dans+ağırlık
akşamda biras twister yapıcam inş

kaçamak: yok

kızlar ben de 63.5 çıktım sabah :/ geçen hafta 64 tüm

sabah:nesfit yedim

öğlen:4 köfte

akşam:yarım ekmek tost

kaçak:tost

egzersiz:30 dakka yürüyüş

su:2 litre

Sabah kalkınca: 1 elma

2 saat sonra: yağsız sütlü nesfit

Öğle: Domatesli makarna

Ara: 1 kandil simidi

Akşam: 3 yemek kaş nohut - 2 yemek kaş pilav

Ara: 2 limonlu kepekli bisküvi

Geçen hafta: 65.1 kg
Bu hafta: 64.5 kg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…