Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berrycim çok merak ettik seni hoş geldin iyi olmana çok sevindim
bugün bendede aşırı bir açlık var sakız çigneyerek kendimi avutuyorum zor tutuyorum kendimi :)

kızlar bgn hiçbişey yemedim desem yeridir

sabah:nesfit

ikindi: 2 köfte 2 kaşık makarna

spor:yok

su:2 litre

kaçamak:yok

berry iyi olmaniza sevindim merak etmistik.. Kizlar gunaydin benim biran once kendimi sikiya almam lazim ama nasil yapacagim bilmiyorum nisan ayi girdi ve ben daha 55 i bile goremedim nasil 50 ye dusecegim off off var mi tavsiyeleriniz neler yapabilirim daha fazla ya da neleri eksilteyim her zaman ikinci bir goz daha iyidir..

grübcenim günaydn canım herkeslere günaydın :)
canım bende dun resmen saldım akşam dayanamadım kociş dondurma yerken bende yedim halleyde yedim offf sen çok iyi gidiyorsun canım ama bunyeni şaşırtabilirsin hep okuyoruz ya hani metoblzma belli düzene alışınca şaşırtılırsa iyi gelir falan diye mesela sabah kalktıgında ılık limonlu veya elma sirkeli ballı su içebilirsin canım ben her sabah elma sirkeli içiyorum ama bilmiyorum fayda ediyormu :))))

bana yardım edin bende saldım kredi krtım kayıptı yenisi daha gelmedi ilk işim korse ve twister almak olacak off off erkekler bozuyor diyetleri bende dünyeşil çay tablet ve tonaline cla ya başladım

grübchen harika gidiyorsun bence başlqngıç kilon benden fazlaydı şimdi60 altına düştün beni spor için dürtün yaaa lütfennnnnnnmafoldumben
Nasıl 52 olucam offf hiç ilerleme yok bende tkıldım motivasyonda düştü havalarda soğuk biri benim spor eşim olsun lüssen hergün beni dürtsün

Son düzenleme:
berrycim ben 3 km tempolu yürüyüşümü yaptım duşumuda aldım giyindim birazdan anneme çıkıcam
hadi canım sende kalk biraz hareket yap yaptıkça insanın motivasyonu yükseliyor
bende çok saldım benide dürtün kızlar ya valla kendimden hiç memnun değilim
ben şimdi çıkıyorum akşam üzeri girerim annemden
akşamada tiyatroya gidicez gece geç gelirim tekrar

berrycim hava guzel olunca daha da kotu bu sefer hicbirsey yapmamiyoruz ama bak hazir biraz daha vaktimiz varken spor yapalim hicbirsey yapamiyorsan ip atla ev icinde yada neblim 200 kere zipla ama muhakkak hiz kazanacak birseyler yap bak bugun mesala 400 kere zipla, baslayinca busraninda dedigi gibi daha cok istek oluyor insanin icinde ama 1-2 gun salinca aman bugunde yapmayivereyim diyoruz..Bu aksam kontrol edicem seni ne kadar spor yaptin diye bakalim belki puanlamada yaparim sana :) amac hareket olsun degil mi?

busra sende spor yonunden cok iyi gidiyorsun ama biliyorsun cok yapmakda kas olusumuna neden oluyor .. Bana gore super ilerliyorsun illaki alip verecegiz yoksa ha diyince gitmiyor bu kilolar dimi ama.. Bu arada tiyatro icinde simdiden iyi seyirler biz arda yi birakicak kimseyi bulamadigimizdan suanda sosyal faaliyet alanimiz esimle sadece yemege cikmak oldu.. Sinema, tiyatro yada konser suan icin seneyi beklemede.. Ama hafta sonlarimizi teker teker degerlendiriyoruz ardanin uyku ve yeme duzeni icin, ben disardayken o evde, o disardayken ben yoksa duzen felan kalmaz..Bakalim seneye kadar boyleyiz sonrasi Allah kerim:)

unutmadan elvaven cok az yeme bu sefer bunye kilo almaya odakliyormus kendini gene kitlik donemine girdim yenileni depolamam lazim diyerek aman diyeyim tamam farkindayim bende saldim 1 haftadir ama bunu duzeltelim hep beraber

kızlar delirdim kafayı yedim.kızım beni artık çıldırtmaya başladı.sabahaın bi körü ayakta bu saat oldu ağlaya ağlaya uyudu.sürekli mıy mıy herşeye ağlıyor çişini bile bağırarak ağlayarak söylüyor.niye ağlıyosun söyle annecim diyorum neymiş efendim babaya gidicekmiş,uçağa binmek istiyormuş,çuf çuf trene zıp zıplı parka gidicekmiş,yağmur yağmış park çamur olmuş salıncaklar ıslanmış daha neler neler hava zaten kötü iyice mızmızlanıyor.saatlerdir onunla ilgilenicem diye yemek bile yemedim stresten spor yapacak halim kalmadı o da yetmez gibi ayıptır söylemesi perşembeden beri kabızım ağrıdan geberiyorum.anlıycanız sıyırdım bugün.

grübchen cim bizde sosyal hayat sıfır hiç bir yere gidemiyoruz.kızım benden ve babasından başka bir kimsede durmuyor.alışveriş merkezine gidelim diyoruz ortalığı birbirine katıyor heryeri karıştıryor,herşeyi almak istiyor.bi yere yemek yemeğe otursa masayı olduğu gibi aşağı indiriyor.eşim bu yüzden çıkmak istemiyor dışarı.markete gitmek benim için artık sosyal bi hayat oldu nerdeyse.biraz daha büyüseydi belki akıllanır diyorum ama git gide çıldırıyor.

kızlar sporu salmak yok ona göre.sporsuz kilolar zoooor gider bunu unutmayın.yürüyüş olmasa bile hoplayın zıplayın bi şeyler yapın mutlaka.bende anca akşama yaparım yürüyüş valla.

kızlar tünaydınnnnn :)) anca uyandım ben işimle ilgili bi sorun varda babam onu halletmeye gtti sabah zaman çabuk geçsin die uykumu bölmedim hiç bu saate kadar uyudum.ama babam hala gelmemiş bnde çatlamak üsereyim...berryycim bu arada seni gördüğüme çok sevindim seni o kadar çok merak etmiştik ki bilemessinn...bnde spora ara verdim baya sanki 60 olmuşum gbi evde rahat rahat oturuyorum bu nasıl bişi ben anlamadım.bugün en azından twister ağırlık masaj kemeri falan yapiim die düşünüorum.gerçi hergün öle düşünüorum ama sonra yapmıorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grübcenim çok saol canım sporda iyiyim ama yemekte kaçamak yapmaya başladım
inşllh ardanın düzeni oturunca sende çıkarsın canım ben arada anneme bırakıyorum ama gittigimiz yerden dönünce çıldırıyo kızım çok aglıyo sinir yapıyor :)
mevcancım ayy canım çok zor bir drum benim kızında tutuyor bazen çıldırması inşallah geçicidir biraz daha büyüsün bolbol gezersin canım
ipocum inşlh hallolur iş meselesi canım bende merak ettm şimdi :)

mevcancim cocuklarin aybasisi geldi herhalde anam hepsi mi boyle ya ne uyku, ne usluluk .. Kizlar ben menumu vereyim ..

Sabah: 5 tane wasa tam tahilli biskuvi + cay

Ara: yesil cay

Ögle: 1 Tab. ezogelin + 1 tabak kuru + yarim kucuk kase salata

Ara: cay + 1 ad. wasa

Aksam: corba + kuru

Egzersiz: 2 mile

Su: 3 lt

ipo'cum is ile ilgili konu ne ise umarim istedigin olur canim hadi hayirlisi.. Kizlar hava kapatti burda da off hava kapatinca ayri bunalim, acinca ayri bunalim n'olcak bu halimiz boylesempatiksalakcinni

kızlar iş meselesi halloldu şükürler olsun kii...uzun zamandır muallakta olduğu içinde üretimde geri kalmştım moralim düşük diye.yarın dükkanı açıcas ama çok az takı var elimde bu gece aşk ve cezayı izlerken baya bi üretim yapmam lasım...

allahım sen bana güç verrrr birascık spor yapiim noluuurrrrrrr...akşam yemeğini yedkten sonra o kadar çok uykum geliokii anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…