Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ipocum kolay gelsin bak işe başlamadan önce biraz spor yap moralin gelir
kızlar ben şimdi çıkıyorum eşim gelmek üzere menumu vereyim görüşürüz

kahvalto domates zeytn peynr sosis 2 grsini sade kahve
ara yok
öğlen bir tabk çorba
akşam bir dilim peynirli pide yarım kare çikolata
kaçk çikolata
su 2 litre 1 kupa yşl çay
spor 3km tempolu yüryüş 15 dk dans

ipocum kolay gelsin bak işe başlamadan önce biraz spor yap moralin gelir
kızlar ben şimdi çıkıyorum eşim gelmek üzere menumu vereyim görüşürüz

kahvalto domates zeytn peynr sosis 2 grsini sade kahve
ara yok
öğlen bir tabk çorba
akşam bir dilim peynirli pide yarım kare çikolata
kaçk çikolata
su 2 litre 1 kupa yşl çay
spor 3km tempolu yüryüş 15 dk dans

evet cnm doğru diosun işe başlamadan biraz hareket ediim çnkü sonrada işime konsantre olamıorum...

off kızlar bugün sıkıntımdan ara öğün felan yapmadım.spor da yapmadım ne yalan söyleyeyim sadece düzgün olarak yaptığım şey su içmek oldu.gerçekten baş ağrısından karın ağrısından mahvoldum.kızım halen aynı çığlık çığlığa dayanacak gücüm kalmadı valla.

menüm
sabah:salatalık ve domates,kaşar ve beyaz peynir az,yarım haşlanmış yumurta,yarım poğaça
ara:elma
öğlen:1 kupa 3ü bi arada ve 2 biskrem kaçamk bunlar
ara:yok
akşam:az pilav ve cacık
spor yok maalesef
umarım yerın benim ve kızım için güzel bi gün olur.

bugün hepimizde bi rehavet var anlaşılan.neysem kızlar yarın güzel bi gün olsun bizler için.yarın ekstara şeylerle bugünümüzüde kurtaralım..

canlar çocuklar azıyor dönem dönem benim kızım yaş dönümlerinde ve hastalık sonrası huyunu değiştirirdi.
Sabah:1 kupa kahve
Ara:1 dilim ekmek 10 zeytin ve kaşar.1 activia
Öğlen:1 paket diyet bisküvi
Ara:yok
Akşam:1 tabak makarna,2 kepçe sebze çorbası,yarım somon fileto 1 dilim çavdar ekmeği ve salata çok yedim birde üstüne eşim helva ve çay ikram etti yedim.
Su;1,5 litre
Egzersiz:ağırlık la kol hareketleri ve şu yere sürtülüp geri çekilen aletle 30 tekrar.
Kaçak:helva

ya kızlar bana bişeyler oluyo hiçbişey yiyemiyorum 63 kiloya inmişim şimdiden..

sabah: nesfit

ikindi: 1 parmak tavuk eti , 2 kaşık yayla çorba

su:2 litre

spor:yok

kaçamak:yok

unutmadan elvaven cok az yeme bu sefer bunye kilo almaya odakliyormus kendini gene kitlik donemine girdim yenileni depolamam lazim diyerek aman diyeyim tamam farkindayim bende saldim 1 haftadir ama bunu duzeltelim hep beraber

canım bilerek yapmıyorum. boğazmdan gitmiyo resmen.. yemeden içmeden kesilicem yahu kafamçokkarıştı

yok değilim cnm , aşk meşk üzüntü falan ,yiyemiyorum bilmiyorumkismile

elvavencim cnm baktımda çok yiyorsun sonra bi anda bitkin düşme aman dikkat et...bende menümü yazıyim

öğlen:1 dilim kepek ekmeği
1 dilim beyaz ekmek
2 dilim salam
1 dilim beyaz peynir

akşam:2-3 kaşık çorba
3 tane mücver
yarım dilim kepek ekmeği
2 çorba kaşığı yoğurt

su:2. lt
spor:ağırlık,dans,evde yürüyüş,toplam 35 dk
30 dk masaj kemeri
kaçamak:yok

aaaa tatlım yanlış yazdın heralde çok mu yemişim akannehir

elvaven dikkat et canim cok salma kendini.. Berry negsel bak basladin artik daha kacamazsin spordan ama yuruyus yada kosu gibi birseyde deneyebilirsin yada bugun de dedigim gibi ip atlamak cok faydaliymis ben evin icinde zipliyorum onun yerine tavsan misalii... ipo'cum kolay gelsin canim bi ara bana da ogretsene su taki yapimini bende kendime yapayim :)) Busraninda tiyatro keyfi umarim guzel gecmistir. Mezzoz tabi yorgun bi asagi bi yukari malum hastasi var.. Ben de aksam aksam yuzuklerin efendisini izlerken 2 mile yaptim ustune yesil cayimi da itim birazdan dus'a girip yatarim herhalde.. Bu arada Taze fasulye ve Sewilay'i ben mi goremedim acaba, umarim iyilerdir.. Cenem dustu simdiden hepinize iyi geceler tatli uykular..

ben de izledim yüzüklerin efendisini.dalmışım kaydirigubbakcemile3

Merhabalar.. Dıyetim iyi gidiyo, ama hiç keyfim yok bu aralar. 64.5 oldum. Cumaya kadar biraz daha veririrm sanırım hiç kaçırmıyorum bu aralar, maşallahım var. Bahar depresyonu mudur nedir, hiç keyfim yok :KK43: Doruk iyi çok şükür, bir problem yok, sağolun kızlar muck

günaydın kızlarrrr
tiyatroya gidemedik malesef biletler elimde öylece kaldım eşim erken çıkamadı işten son dk toplantı uzadı 19:30 başlıyodu tiyatro o 19:40 geldi çok moralim bozuldu alışverişe gittik kızıma yazlık ciciler aldım kendime hiç kıyafet alasım gelmedi kilo vermem lazım yaaaa pijama ayakkabı çanta falan aldım ama çok güzel şeyler çıkmış yeni sezon ama ufacık ufacık oturtmalı modeller hep mafoldumbenmafoldumben

son 2 yıldır hep böyle oluyor nezaman alışverişe çıksak magza magza geziyorum ama istediğim beğendiğim hiçbşeyde beden yok
hep ufacık şeyler güya alışverişe moralim düzelsin diye çıkıyoruz ama daha çok bozuluyor

kızlar evimin şlerini biittrdim yürüyüşümü yaptım duşumu aldım oturdum
dün gece kızım saat 1 buçukta kalktı oturdu yatagında oynuyo bende kalktım başında nöbet tuttum ben yatırdım o kalktı 2 buçukta uyudu sonraki her 1 saatte bir uyandı sabahta 7de kalktı çok yorgunum uykusuzum bir daha uyursa gün içinde bende uyuycam :)

kızlar bu arada düzensiz ve az uyku kilo yapıyomuş vücuttaki dengeler bozuldugundan
ama nasıl uyuycamki yaa her gece en erken 11 ve genel olarakta 12de uyuyorum gecede hiç kalkmassam 5 kere yat kalk yapıyorum ve 2 seferinde yaklaşık 10 dakika ayakta kalıyorum kızımın mama faslı için
sonra birdaha uykuya dalmam falan derken en fazla 5 6 saat uyuyorum bazen o bile olmuyor :S
gündüzleri hiç yatamıyorum ki hatta kızımın peşindeyim hep o uyursada ancak ev işleri spor yemek falan
yemeklerden ziyade hayatım çok düzensiz

X