Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

mezzoz la berry i bende merak ettim.umarım toparlanmışlarıdır.mezzoz geçen yazmıştı beni mauzr görün biraz gelemeyeceğim topiğe diye ama umarım düzelmiştir çocuğu..

kızlar sizede kolay gelsin bu arada.büşracım bende ara öğünlerimde elma kuru kayısı ve ceviz badem gibi kuruyemişleri tercih ediyordum.doğru bi bilgiyse sevindim kendi adıma..

mevcancım kolay gelsin canım kayınpederinede çok geçmiş olsun yogun bir hafta olacak senin için
benimde çok ütüm var ama kızım uydugunda ancak yürüyüşümü yapıp duş aldım artık b,r dahaki uyuması ütü olacak :)
bende ara ögünlerde kuru kayısı fıstık falan seviyorm canım ama faydaları şeyler :)

ben de eve geldim şimdi. çok rehavet var havada da.. yemek yiyesim bile gelmiyor. bu hafta iyi kilo vericem

mevcancim kolay gelsin canim cok da gecmisler olsun.. Elvaven insallah canim ya hep beraber insallah. Busra cok fazla yesil cay icme zararli fazlasi hatta max. 5 kupa deniliyor o yuzden ben sadece max.3 kupa iciyorum .. Bu arada evi ustun koru toparladim yemek yaptim ama arda artik beni wc ye bile yollamiyor nere gitsem ayagima yapisiyor anlamadim ya donem donem herhalde bu yasadiklarimiz .. 5 . 5.30 gibi esim gelir isten ben simdiden menumu yazayim..

Sabah: 1 yesil cay + 20 tane eti pizza kraker
Ara: Yok
Ögle:1 tabak makarna
Ara:yok
Aksam:ezogelin corba + kuru fasulye
Ara:yesil cay
Egzersiz: Regl oldum agridan yapamadim ama iyi hissedersem 2 mil yaparim
Su:2 lt

ya grübcenim öyleymiş ama bugün bende nasıl bir açlık anlatamam sürekli bişeyler yiyesim geldi bende hep yeşilçay içtim ne oldu bugün bana böyle anlamadım valla sanki kıtlıktan çıkmışım :))

bende menümü vereyim bari
kahvaltı 2 dilim köy ekmeği az peynir az tereyagı domates şekersiz çay
ara yok
öğlen çorba
ara 2 grisini 2 kuru kayısı 1 küçük etipuf
akşam bir tabak makarna 2 parça fırında tavuk
akşam yemekte tek oldugum için az önce yedim
spor 2 km tempolu yürüyüş
genel egzersizlerin bir kısmı 10 dk
su 1 buuçuk litre 6 kupa yeşilçay

kızlar merabaa :)) berryi bnde merak ettm bişi olmamıştr inş.
menüme geçiyim

sabah:2 kaşık nesfit

öğlen:1 tane büyük kurabiye üzümlü

akşam:3 köfte
patates kızartması
yoğurt salata

spor:yürüyüş 20 dk

su:2.lt

kaçamakatates kızartmasıyla kurabiyeyi niye yediysem???????????????????? off

spor yapmam lasım ama sanki üzerime biri otrmuş gbi yerimden kalkamıorum yaa eskiden ne güsel dans falan yapıyodum.noldu bana anlayamadım.yemeklerimede dikkat edemiorum.bir tokata ihtiyacım varrrrrrrrrrrrrrrr

anca bugün o yuvarlak pillerden alabildim zar zor buldum masaj kemerimin kumandası için... ara vermiştim masaj kemerine şimdi onu yapıcam 30 dk ...

ipocum şu tokattan banada lazım canım çikolata ve dondurma istiyo bıktım bu canımdan habire bişey istiyo onun isteklerini yenmek için suya yeşilçaya saldırıyorum ı

saolun kızlar.öldüm bittim valla.temizlik,ütü,yemek,spor,duş ve tabiki azmanya canavarı kızım derken akşam oldu ya.popom yeni yer gördü valla.derse başlıycam birazdanda..

menümü vereyim bende
ılık suyum
sabah:kalsik kahvaltı,1 bardak portakal suyu
ara:elma 1adet
öğlen:az bamya 1 dilim ekmek
ara:kayısı ve az fındık
akşam:notuh,pilav ve cacık

canancım bende pek sevmiyorumda yeşilçayı alışmaya çalışıyorum çok kahve tüketiyordum onun yerine yeşilçay içiyorum birde çok abur cubur çekince canım dikliyorum hemencik :))
maşallah iyi iş yapmışsın valla biraz dinlen canım hem çocuk hem okadar iş tahmin edebiliyorum :)

kızlar geçmişi okuyamadım benim külüstür bilgisayar çöktü.menümü veriyim sonra sohbet cepten giriyorum bitbit yazıyorum

sabah:kflex
Ara:küçük simit
Öğlenrobis ve 1 paket çubuk kraker
Ara:korslow ve ekmekmafoldumben
Akşam:1 tabak makarna yemiştim eşim kanıma girdi ince lavaş arasına pirzola yapmış 2 tane yedim
Su:1 litre
Egzersiz:yok
Kaçak:çikolata
Ben iyice bozdum niyeti yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…