Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

suyum 2 litre
öğlen yemegi olarak bir kase çorba içtim sonra 2 grisini yedim şimdide birkaç tane tuzsz fıstık yedim
hala evddeyim eşimin toplantısı uzadı hralde ses çıkmadı sıkıldım

bu gidişle akşama kadar menümü vericem heralde havada dışarda nasıl güzel neyse ben yavaştan hazırlanayımda kızımla hazrlanmamız zaten 1 saat :))

selam kızlar.daha yeni girdim eve hava acaip süper saatlerdir gezdik dışarda.akşam eşim gelsin dışarı çıkcaz yine.yarında yokuz evde.
maalesef saçma sapan beslendim..akşamı o yüzden çoook hafif geçirmem lazım..

kızlar meraba bende dışardayım yeni geldim piştim dışarda çok sıcak...akşama mantı yiycem o yüzden kahvaltıyla öğlen yemeğinde sadece birer dilim kepek ekmeği yedim birer dilimde salam.akşamda evde olmıycam arkdşıma gdiorum.öptüm hepnizi ordan girerim internete size eşlernzle ve çocuklarınızla güsel saatler diliorum :))

selamlar negsel herkes gezmelerde bugun busracimda cikacak simdi.. Balkonuma cicek bakmaya gittim aldim biraz bisey onlar dikilecek aksama da evde olmayabilirim bugun ki menum sabah sadece kahvalti yaptim 2 zeytin, 3 sucuk,1 catal beyaz peynir aralar ve ogle yok simdi de 2 dilim kek yedim aksama da cay iceriz herhal simdilik hoscakalin cok isim var cookk:hulya:

kızlar ben bugün çok kötü beslendim. sadece makarna yedim çok hastaydım bütün gün yattım

kızlaarrr iyi geceler ben geldim telden girdim uyumak üzereyim gündüz kahvaltı vd öglen menumu yazmıştım
Akşam menumude söyiyim
Bir kepçe çorba 6kçük sarma 2dilim kabak tatlısı
Elvavencim geçmiş olsun canım
Grübcenimne güzel bixde lale ektik açtılar eşimin birsürü çiçeği var çok sever çiçek yetiştemeyi:))))
ıpocum mevcanım ooohhhh geziinn havanıntadını çıkartın
Bizde yarın sabah kahvaltıda dışardayız kızlar ama girebilirsem yazarım mutlaka
Şimdilik hepinize iyi geceler

merhaba :)

Sabah: 1 yumurtadan biberli - peynirli - az yağlı omlet -- 2 zeytin - 1 kkut peynir -2 dilim ekmek - 2 çay kaş nutella

Öğle: 5 tane şekersiz eti form

Akşam: 2 dilim ince hamurlu vejetaryen pizza

Ara: 1 miller - çerez

Spor: yok
Kaçak : miller ve çerez
Su : 3 lt

bende yazıyim menümü

sabah:1 dilim salam
1 dilim kepek ekmeği

öğlen:1 dilim salam
1 dilim kepek ekmeği

akşam:1 tabak mantı

yemekten sonra 3-4 avuç çekirdek
1 yudum kola

su:1.5 lt
spor:15 dk yürüyüş 15 dk leslie
kaçamak:yok

kızlar merhabalar biz kahvaltımızı yaptık sahilde yürüyüşümüzü yaptık eve döndük
şimdi genel egzersizlerimi yapıcam kızım uyursa biraz daha yürümek istiyorum hızımı alamadım

kızlaar herkes paazar gezmesinde sanırım
2 l,tre suyum tamam
sporum tamam ekstradan fazla yürüyüş yapabilirim kızımın uyumasına baglı

günaydın kızlar :) ben bugün evdeyim zaten yeni uyandım saatimide 1 saat ileriye aldım bi anda 3 oldu ehhe:) hafif yemekler yemeyi düşünüorum yani miktar olarak.şuan hala hiç kilo vermemiiş görünüorum sinir oldum regl olmadıkça rahat yok bana (

hoş geldin ipocum benim kızda uyudu şimdi ben kalkıp yürüyim biraz daha dışarda baya yürüdük aslında ama eşim ancak 2 kmdir dedi tatmin etmedi beni bi 2 km daha yürüyim bu hafta kilo vermem lazm

bnmde kilo vermem lasım yaa ama önce regl olmam lasım 1 nisan gbi olucam dha çok var ufffff

az kaldı ipocum 2 3 guncuk sabret canım baharda geldi iki harekt yapınca terliyo hemen insan ya kışın saatlerce spor iş yapsam bişey olmuyodu bitsin artık bu çileeee

bu arada ben yürüdüm 2.2 km aralarda birer dkde koştum
yeşilçayımı aldım oturdum eşim dışarda kızım uyuyor kafamı dinliyorum

az kaldı ipocum 2 3 guncuk sabret canım baharda geldi iki harekt yapınca terliyo hemen insan ya kışın saatlerce spor iş yapsam bişey olmuyodu bitsin artık bu çileeee

evet cnm az kaldı ama inş tam tarihinde olur ne güsel bazen önce oluodu.dün biraz karnım ağrıdı ama bakalım inşallah...bende terliiorum artık 2 hareket yapınca havaların ısınmasıda bi bakıma iyi oldu

inşallah canım
kışın oyuzden kilo almak kolay vermek zor ya vucut sıcaklıgını arttırmak çok zor oluyor bahar en güzel mevsim yazda pek çekilmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…