Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyi akşamlar şükür kavuşturana.sitede ki problem düzelmiştir umarım.malum kaç gündür yokum çok düzensiz beslendim.
menümü vermeyim kızlar.
yarın tam gaz devam..

ben de diyorum site mi kapatıldı nooldu..

ben de menümü vereyim.bugün pazar diye geç kalktım

öğlen: nesfit

ara: 1 dondurma

akşam: mantı

kaçamak: mantı ve dondurma ikisi de kaçamak :/

spor: yok

su:2litre

acilen toparlanmalıyız :sinifsinif:

siteye bende giremedim diyorum acaba bende mi sorun acaba kizlar girdimi ya aslinda en azindan e-maillerimiz olsa birbirimizde en kotu oyle yazariz giremedim sizde durum ne diye acikcasi ben sadece bende sorun var zannettim.. Gelelim dun ki menume

Sabah: kahvaltiliklar + cay

Ara: yok

Ögle : ekmek arasi peynirli sandvic

Aksam: 2 dilim kek

Kacak: kek

Spor: 3 saat yuruyus

Su: 2.5

Bugun ki menum ise

Sabah: kahvaltiliklar + cay

Ögle: 1 dilim kek

Aksam: 3 kuru pasta 2 dilim kek

Kacamak: Bunlarin hepsi

Egzersiz: 2 mile

Su:2 lt

Kizlar siteye daha girebilirmiyim bilmiyorum malum ne oluyor anlamis degilim ama biz yarin sabah arda yi dr. a goturuyoruz bakalim gelismeleri yazarim gelince simdilik iyi aksamlar

Merhaba.. 2 gündür girilemiyordu, sonunda düzelmiş.

Bugünkü menüm:

Sabha: 1 haşlanmış yumurta - 1 kk pey - 3 zeytin - 1 çay kaş bal

Ara: 1 elma

Ara: yarım simit

Akşam: Izgara tavuk şiş - 5-6 tane parmak patates - 1 dilim ekmek

Ara: 3 tane lokma

Ara: 3 kaşık muhallebi

Su : 3 lt
Spor: yok

Kaçamak: 3 lokma ve 5-6 parmak patates

kızlar hele şükür yaaa ne oldu siteye anlamadım dha yeni girebildim.sizede olmş anladığım kadarıyla.menümü veriim bende

sabah:nesfit

öğlen:domates soslu makarna yoğurt

akşam:ıspanak yoğurt
kepek ekmeği 1 dilim

spor:1 buçuk saat karışık( twister step leslie 2 mil dans dumbell)

su:1.5 lt

kaçamak:yok

öptüm hepinizi yrn görüşmek üsereee

kızlar günaydınlar
yaklaşık 8 aydır sitedeyim ilk defa bukadar uzun süren bir sorun oldu ne oldugunu anlayamadım
facedeki gurubuna bakıcam birazdan bir açıklama yapılmışmı diye
1 bçuk litre kadar suyumu içtim
2 km tempolu yürüdüm
ev işlerimi yaptım
ancak oturabildim kızımda çok erken uyandı saolsun :)
grübcenim şuan doktordasın sanırım ardayla ilgili gelişmeleri bekliyoruz
kızlaaarr nerelerdesiniz gelinde iki sohbet edelim

bende giremedim kızım 2 gündür çok hasta ateş ateş nedenini anlamadık kaç kere soğuk duşa soktuk moralim çok kötü aç geziyorum

tünaydın kızlar.berrycim geçmiş olsun canım.
grübchen canım sende mutlaka yaz buraya.
neyseki sitemiz düzeldi bende faceden takip ettim sitenin durmunu grübchen dediği gibi haberleşebilsek keşke.ben pek msn kullanan biri deilim ama face ye üyeyim ordaki kadınlar kulubü grubunada.üye olan arkadaşlar varmı aramızda olmazsa birbirimizi ekleyip haberleşelim.isteyen olursa yazalım tam isimlerimizi..
[/B]

benim kızım şükür hasta deil ama nedendir bilmem çok huysuz sürekli ağlayarak geziyor.iyice mızmızlaştı eve girmek istemiyor hep dışarda oynayalım diyor.zar zor uyuttum uyanınca pazara çıkıcaz bizde.saatlerdir temizlik yapıyorum valla berfe hanımda mıy mıy delirtti beni.
neyse yemeklerim pişiyor menümü vereyim

ılık su 3 kuru kayısı
sabah:1 kupa nescafe,2 üzümlü kurabiye
ara:kocaman 1 elma
öğlen:1 tabak mercimek çorbası
ara:fındık ve üzüm yiyeceğim
akşam:yoğurtlu kabak yanına salata
su 2 litre mutlaka içerim.
spor yapmadım akşama mutlaka yaparım.
kaçak şimdilik yok umarım olmaz da malum haftasonu çoştum azcık((

sabah kahvaltı yaptım ama az öğlen 2 köfte hiç iştahım yok regli devam ediyor.gece uykusuzluk ve kızım beni yordu yatsam deliksiz uyurum.ama bir iyileşsin bugün daha iyi uyucam.

berrycim çok geçmiş olsun canım inşllh biran önce iyileşir kızın
benim kızımında burnu akmaya başladı :S hala çok huysuz sürekli aglıyor
mevcancım bende facedeki gruptan takip ettim ve orda herkes sordu tek yetkili çıkıp kaale alıp cevap vermedi çok gıcık oldum

isteyenler birbirlerini eklesinler bnce faceden ben tam adımı yazıorum eklemek isteyenleri beklerim :) ipek ayzin

büşram kızım sakinleşsin hemen resimlerine bakacam.bu arada güzel hatunsun onuda söyleyeyim.şişkoda durmuyorsun ayrıcana.

selamlar herkese bugun dr.a gittik kortizonlu krem ve antibiyotige bir sure daha devam ustteki disimiz geldi fakat yanindakide iki gune kadar gelecek onun da sancisi basladi egzamadan dolayi gece uykumuzda surekli kasiniyoruz ve uyandigimiz an bir daha uyumuyor dun gece ayyaktaydim oglen gelince arda yatinca bende yattim malum gece nasil gececek belli degil simdilik bu kadar menum ise

Sabah: yarim hamburger ekmegi buyuklugunde kasar peynirli sandvic

Ögle:ekmek arasi salam-kasar

Aksam: kahvalti dusunuyorum yemek yapacak halim kalmadi

Ara: olmaz sanirim

Egzersiz: 2 saat yuruyus

Su: 3 lt

Kacamak 1 redbull

Kizlar benim face deki tam adim gamze aksu özkan beklerim :) simdi kacayim esim geldi bi onunla ilgileneyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…