Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ipocum burcu taze fasulye arkadaşımız bende canan olan.ilk zamanlar karıştırırız ama olsun:)) bu arada leslie verdiğin o linklerin hangisinden indirdin.ben halen bakamadım da.

kızlar bu arada övünmek gibi olmasın hepimiz birbirimizden güzelmişiz ya..
kallisteye mesaj atalımda bizim topiği 9.takım güzelleri cuma zayıflama grubu olarak deiştirsin dimi..

elvaven sanada kolay gelsin,ayrıca geçmiş olsun canım..
bende az önce 2 tane tutku yedim...

teşekkür ederim canım. viks sürdüm göğsüme hemen. leslie yi ben de geçen sene mi ne indirmeye çalışdım lap top a . ama çalıştıramadım

ipocum burcu taze fasulye arkadaşımız bende canan olan.ilk zamanlar karıştırırız ama olsun:)) bu arada leslie verdiğin o linklerin hangisinden indirdin.ben halen bakamadım da.

sen çözmüştüm ama burcuyu çözememiştim diğerlerinide çöztüm tamamdır :) leslieyide youtubedan indrdim bi kere karşısna fotoğraf makinemi yerleştirip kaydettim sora blgsyrıma attım hehehe:) çok alemim:) 3 parçadan oluşuo 2 mile olan bu

1ncisi
http://www2.ktunnel1.info/browse.ph...zdCZwPTQxMzlFRTg4QzdERjkwMDYmaW5kZXg9Mg==&b=5

2ncisi
http://www2.ktunnel1.info/browse.ph...zdCZwPTQxMzlFRTg4QzdERjkwMDYmaW5kZXg9Mw==&b=5

3cüsü
http://www2.ktunnel1.info/browse.ph...zdCZwPTQxMzlFRTg4QzdERjkwMDYmaW5kZXg9NA==&b=5

bir bak bakalım açılıomu merak ettm

kızlar bu arada övünmek gibi olmasın hepimiz birbirimizden güzelmişiz ya..
kallisteye mesaj atalımda bizim topiği 9.takım güzelleri cuma zayıflama grubu olarak deiştirsin dimi..

ay çok güldüm yaa çok alemsin çok hoşuma gtti hehehe:)) atalım msj tabi bizi diğer gruplardan ayırsın :))

teşekkür ederim canım. viks sürdüm göğsüme hemen. leslie yi ben de geçen sene mi ne indirmeye çalışdım lap top a . ama çalıştıramadım

cnm geçmiş olsun çok mevsim dönüşü olduğu için hemen hemen herkeste var grip nezle dikkat etmek lasım

canlar ben çıkıorum duş alıp uyuycam.öptüm sizi kocaman iyi geceler yrn görüşürsss

kızlar iyi akşamlar olsun hepinize
Ben ancak gelebildim kızım yeni yeni lylleşmeye başladı Her akşam buhar için hastanelere taşındım biraz daha iyi şimdi ..
Yarından itibaren katılıma
Başlıyorum uzun zaman oldu biliyorum ama kızım da oğlumda hastaydı hani derlerya hasta olması değil huy değiştlrmesi zor diye kızım kucağımdan inmedi tuvalet için bile uyumasını bekledim
Zencefilli bal sağolsun öyle iyi geldiki ..

ipocum açılmıyor canım.youtube zaten yasak yok bizde de malum(neysem en iyisi benim koca araştırsın o iyi anlar bu işlerden..

mezzozum bugünde senden bahsetmiştim çocukları nasıl olduki diye.neyseki daha iyiymiş kızın.dediğin gibi hastalıkla beraber deişen huylar çok zorluyor bizleri.
bu arada face üyeysen ekle bizleri ordan bol bol fotolarımıza bakarız şişko ve zayıf hallerimize:))..

mezzoz ve fasulyede henüz gelmedi.çocukları nasıl olduki acaba..berry grübchen sizede kolay gelsin.çocuklar daha zor atlatıyor hastalığı maalesef.bu arada sevilay da uğramadı neredeki kızlar..

Geldim canım geldim. Doruk iyi çok şükür. Tam geçmedi ama büyük oranda düzeldi. Ben de kullandığım antibiyotiğin yan etkilerini (kabızlık) atmaya çalışıyorum. Spora tekrar başladım.

BERRY geçmiş olsun size de.. Dİğer yavrular ne durumda acaba?

Listem:

Sabah: yağsız sütlü müsli
Ara: 1 elma
Ara: 1 muz
Ara: 3 kepekli bisküvi
Öğle : 1 pors ıspanak ve yağsız yoğurt
Ara: 1 elma
Akşam: 5 ızgara köfte - bol yeşillik - 1 dilim ekmek
Ara : 1 kru kayısı - 1 incir

Su: 3.5 lt
egzersiz: 1 saat step
Kaçak: fazladan 1 aram var. Uzun bir gündü :)

kızlar güzel bir bahar sabahında hepinize günaydınlarrrr
mevcancım yolladım sana leslie linkini bütün hepsi var linkte
ipocum sen hiç kilonu göstermiyosun yaaaaa süpersin maşallah
mezosum bebişlerinin biraz dahaiyi olmasına çok sevindim
tazefasulyecim benim kızımın huyszluguda tam gaz devam ama burun akıntısı durdu
elvavencim çok geçmiş olsun canım
berrycim inşlh iyileşir kızın senin işin daha zor hem ders hem diyet birde hastalık

kizlar gunaydin hep beraber ayaktayiz gene biz:) ufaklik yattigi zaman buralardayim gecmise bakamadim henuz insallah cocuklarimiz iyidir. gorusmek uzre

çocuklar iyi grübchen senin adın neydi birtek büşra ve ipek=ipo anladım gerisi karıştı
Gerçi sabaha karşı ranamın ateşi çıktı yine 38,1 oldu ama şükür titremeleri üşümeleri geçti ama hastalık devam ediyor.

arkadaşlar benimde kızım uyudu sanırım ben hemen yürüyüşümü yapayım yoksa kalır görüşmek üzere

tünaydın kızlar.hava muhteşem yine..birazdan dışarı çıkıyorum kızımla.hemde yürüyüş olur biraz..
büşracım teşekkür ederim canım.hemen indiricem leslie yi..
neyse ki kızlar hastalıklar devam etsede herkesin çocuğunda düzelme belirtileri var.malum bahar ayları hastalıklar daha ilerliyor.benim kızda hapşurmaya başladı bile hemen peditus verdim umarım gribe yakalanmayız ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…