Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben balkona cikayim hazir velet uyumusken tekel' yad edeyim kahvemle 5 dk.kaya burdayim bir yere gitmen doverim haaaklava:

yaaa ipoooo o botlardan bende istiyorum aynen benimde çogu botlar kapanmıyodu ayagımda milletin kotu içine sokup bolbol giydiği botlar bana ancak oluyo gıcık olyorum ama gün olur devran döneeerrr

yaaa ipoooo o botlardan bende istiyorum aynen benimde çogu botlar kapanmıyodu ayagımda milletin kotu içine sokup bolbol giydiği botlar bana ancak oluyo gıcık olyorum ama gün olur devran döneeerrr

ya evet bnde bi tane koca caddeyi gezdimde öle buldum yanaklarım giyik çıkarmaktan al al olmştu her mağazadan olmadı diye çıkmak ilginç çnkü caddedeki kızlar kürdan gbi kaydirigubbakcemile3 o aldığımın içine kotu sokabiliodum çnkü o kadar büyük ki ağzı imalat hatası die düşündm bi arakaydirigubbakcemile3 istanbulda yapışık bi kotum var onu giyiyodum tabi dayımlarda bi tartıldım 87 çıktım 1 hafta sora bi tartıldım 91 olmşum şoka grmiştim zaten ertesi günü dışarı çıkarken kotun fermuarı bi patladı karşıya uçtu annemlerde üstüme geldi tabi yersen olucağı bu diye.o kadar sinirlenmiştim ki hiç unutamıorum yaaaaaaaaaaa ağlamıştım bişiler kırmıştım valla

eeheh ya sizden fikir istiyorum cok kararsiz kaldim simdi esimin kuzeninin nikahi var saat 3 gibi arda malum gozler alerjik ama havada cok guzel bir yanim evet gidin hem yuruyerek gideceksiniz gunes almis olur vucudu diyor diger yanim cocuk oyleyken nere gideceksin otur evde ben simdi ne yapayim ya aklim cok karisti

hay allah gitmesseniz ayıp olur ama nasıl gidiceksin ki birine bırakıcan çocuğunu

**** 2.TAKIM 148 .ETAP ****
dora( 71.5 / 71.5 / 0.0 / 0.00 % )
samanyolu( 64.8 / 63.4 / 1.4 / 2.16 % )
moda makyaj ( 68.0 / 68.0 / 0.0 / 0.00 % )
EBRULUM ( 80.8 / 81.0 /- 0.2 / -0.25 %)
asi_bulut( 62.7 / 61.7 / 1.0 / 1.59% )
missnewmoon geri dönmek üzere takımdan ayrıldı
LeyL35 ( 74.0 / 73.4 / 0.6 / 0.81% )
*JUJU*( 72.1 / 72.8 /-0.7 / -0.97 %)
ikraaa( 85.6 / 84.6 / 1.0 / 1.17 % )
zümrütüanka ( 78.5 / 78.5 / 0.0 / 0.00 % )
TonTonTonDardanelTon( 68.3 / 69.5 / -1.2 / -1.76 % )

"2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 726.3 / 724.4 /1.9 / 0.26 % )

arkadaşlar bir kontrol edebilirmisiniz
sizin lisetniz hazırmı bende ona bakayım

yaa ipocum bizim kaderimiz bu biz ikigün yeriz hemen alırız millet bir ömür yer almaz
2 ay ugraşsak 3 5 kilo ancak veririz ama 2 3 gun yesek kat kat alırız ama bi gitsin şu kilolar ondan sonra korumasınıda biliriz elbet hıhhhh o dalga geçenlerle bigün biz dalga geçicez

cocugu birakacak kimsem yok maalesef kaynanam da gidiyor benim ailem istanbul'da yasiyor ben burda yalnizim esi ve esimin ailesi var sadece :S

ben pek bilmiorum kontrol işini yapmışsanız doğrudur bnde bizimkini size yolluorum doğruluğundan pek emin diilim ama

cocugu birakacak kimsem yok maalesef kaynanam da gidiyor benim ailem istanbul'da yasiyor ben burda yalnizim esi ve esimin ailesi var sadece :S

tamam cnm görüşürz olmassa gidin havada güselmiş hava alırsınız hem 1-2 insan görürsünz bide nikah şekeri varmı :)

***9.TAKIM 148.ETAP***[/B]

BsRNzM74.6 / 75.2 / -0.6 / %-0.80 )
Mev*Can62.0 / 61.5 / 0.5 / %0.81 )
berry3161.0 / 61.5 /-0.5 / %-0.82 )
elvaven64.5 / 65.0 / -0.5 / -%0.78)
tazefasulye66.2 / 65.5 / 0.7 / %1.06)
sevilaylay75.0 / 75.0 / 0.0 / %0.00 )
grübchen61.2 / 60.0 / 1.2 / % 1.96 )
mezzoz68.0 / 68.0 / 0.0 / %0.0 )
ipo(82.8 / 83.8 /- 1.0 / %-1.21 )

9.TAKIM TOPLAM KıLO (615.3 / 615.5 / -0.2 / %-0.03 )
arkadaşlar listeyi bu hafta kim hazırladı ???????
lütfen benimkine tekrar bakın sonuç satırlarınız yanlıştı cogunun
düzelttim yeniden kontrol ederseniz
arkadaşlar hesaplama yaparken örneğin
ebrulum 80.0 eski kilo
79.8 yeni kilo
0.2 kilo kaybı
%....... yüzde hesaplaması
kilo kaybını eski kiloya bölüyoruz yani 0.2 / 80 olcak sonra cıkan sonuçla 100 ü çarpıyoruz ve sonrada noktadan sonraki iki rakamı da alıyoruz üçüncü rakam beş ve beşten büyükse yuvarlama yapıyoruz örneğin
sonuç satrıımız 1.216 oldu bunu 1.22 olarak yazıyoruz
umarım anlatabilmişimdir
hesaplamaları kont ettim doğrudur umarım bir daha bakarsanız sevinirim

ebrulum sağol ben 100le çarpmayı unutmuşum iice aklıma yaziimde bi dha hata yapmiim tekrar teşekkr

kızlar nedense sayfayı yenileip yenileyip yazmıyorum şu hesap işleri bitsin diyemi bekledim bende anlamadım yahu :))))
bu arada suyum 2 litre oldu nerdeyse içtikçe içesim geliyor DD gitsin kilolaaaaarrrrrrrrrrr

kızlar ben akupunktur işini düşünmeye başladım ciddi ciddi.randevu alıcam hatta bugün. metabolizmam yavaşladı galiba.

ipocum ben 3 litre içtim nerdeyse :))
elvavencim inşllh faydasını görürsün canım çoğu gitti azı kaldı
off dolapta tatlı baklava falan var çat diye çatlıcam dayanamayıp yiyccem galibaaa

hemen aradım. 1 saat sonraya randevu aldım. gelince gelişmeleri yazarım =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…