Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

haa bu arada geçen sene gitmiştim. seansı 20 liraydı. metabolizmamı hızlandırmıştı.

kizlar ben nikahtan geldim guzel gecti 2.30 dan 5.00 e kadar yurudum 15 dk.da nikah :) amma velakin misafirim geliyormus simdi mutfaga geciyorum gittiklerinde gelirim sayfaya hoscakalin

büşracım aman sakın bnm düştüğüm hatalara düşme nolur cnm...annemde bna yalvardı demin çokta sinirli bi anımdı yemiycem yeter artık dedm annemde dediki ama üzülürüm yemessen...bende dedmki esas yersem üzül! dedim odama gttm.ay ne manyaklar yarabbim ya yemeynce üzülüo kadın saki börek görmedm hayatımda.neyse çok sinirliyim ben bugün bazı şeylerden dolayı sizi öpüorum bna müsade

ne oldu ipo hesaplama işi bugün.menumu veriyim sonunda menstürasyonum başladı.
Sabah:2 kurabiye süt
Ara:yok
Öğle:1 tane şam kurabiyesi ve çay
Ara:1 simit 1/2 şam kurabiyesi ve 1 beyaz kurabiye peynir zeytin
Akşam:çok çok az sebzeli makarma 2 çatal ve activia
Ara:1 kurabiye süt

Ne çok kurabiye ve süt tüketmişim
Egzersiz:yok
Su:çay ağırlıklı
Kaçak:bol bol kurabiye yedim yuh bana
Kendime ceza vericem kızım hasta olunca dengem şaşıyor birde regli öncesi bugün inanılmaz kramplarım oldu

menüler nerde kızlar saat kaç oldu.Ben az girdikçe biraz gevşemişiz sanırım.MENÜLERı GÖRMEK ıSTıYORUM

Selamlar.. AKşama kadar ne güzel gittim. Akşam annem etti rejimimin içine..

Sabah: yağsız sütlü vitalis
Ara: 3 kepekli bisküvi
Öğle : 1 tabak yumurtalı ıspanak - 1 dilim ekmek
Ara: çeyrek simit - 8 -10 tane kuru üzüm
Akşam: Kızarmış balık - salata

Su : 2.5 lt
Egzersiz : 1 saat step.

Sonunda gene başladım spora. Keyfim yerine geldi. Bır de Doruk iyileşse süper olacak. Ne zormuş bebişlerin hastalığı... Allah dermansız dert vermesin ama bebişler de hasta olmasın yav

ben doktordan geldim. kulak iğneleri taktı bana

sabah:nesfit

öğlen:2 kaşık bulgur pilavı

akşam:3 kaşık çorba, 4 tane lahana sarması

ara: pasta

kaçakasta

egzersiz:yok

su:1.5 litre

ya güzel güzel gidiyodum ama pastaya dayanamadım ben de

kızlar iyi geceler telden girmek zorunda kaldım okudum tum yazılanarı sabah cvp vericem menumude vercem iyi geceler annemdeyz eve brazdan donucez

iyi akşamlar kızlar bugün için özür diliyorum inanın yeni aklıma geldi tartılmak .. Bebişlerim çok hasta düngeceden beri hastanedeydim serum verdiler gözetim de tutuldu
Geç vakit döndüm eve başlarından ayrılamıyorum tüm moralim sıfır reglde oldum karnım heryerim şiş üstelik stresim boyut değiştirdi tatlı krizlerim başladı yine off biranönce iyileşsinler başka bişey istemiyorum ben.

mezosum inşallah bir an önce iyileşirler kuzucuklar kıyamam yaa :S

ipocum çok güzel söylemişsin anneler öyledir yeriz üzülürler kilo alıyoruz diye yemeyiz üzülürler ama sinirlenme canım sinirde acıktırır :))

tazefasulyecim spora başlaman hayırlı olsun canım

elvavencim acıtıyormu bu iğneler takılırken bakalım sen faydasını görürsen belki bende yaptırırım :)) gerçi bu konuda doktorda çok önemli belki senin doktorundan fark ediyordur cnım

berrycim canım bende kendime ceza vericem ya sonunda 2 gundur tatlı yiyorum resmen kendimi bogasım var

şimdi dünkü menümü vereyim kızlar kabul etmek gerekirse 2 gundur menumu yazmadım 2 gün üst üste olmaması gerekirdi aama istenmeyen sebeplerden ötürü oluyor yoksa ben kasti yapmam biliyorsunuz

kahvaltı bir küçük kepekli sandvç sade kahve
ara yok
öğlen bir dilim tavukgöğsülü etimek tatlısı bir baklava :S
ara 1 bardak ayran 3 grisini
akşam püreli kaşarlı fırın köfte çok az pilav ayran
su 4 litre
spor 20 dk hareket :S
kaçak tatlılar:S

bugün bolbol yürüyeceğim kızlar telafi etmem lazım en az 5 km yürümeliyim bizim sahilden çıkar diğer sahilin ucuna kadar gidersem 5 kmyi geçer bile :)))

gunaydinlar herkese dun gece nerdeyse sabahlardik kizlarla ama guzel gecti:) Ben genelde hafta sonlari yogun oluyorum olmadigim surectede yazmaya gayret ediyorum ama hafta sonu iste hal boyle olunca sayfa ile h.ici kadar ilgilenemiyorum.. Gelelim sadedee ve dunku menume

Sabah: Filtre kahve + 5 tarm tahilli biskuvi

Ara: Yok

Ögle: 1 tabak corba + musakka + salata

Ara: Yok

Aksam: 1 dilim kek

Ara: yok (yemedim ama bol cay ictim)

Egzersiz:2 mil + ortalama 2.5 saat yuruyus

Su: 3 lt

elvavencim acıtıyormu bu iğneler takılırken bakalım sen faydasını görürsen belki bende yaptırırım :)) gerçi bu konuda doktorda çok önemli belki senin doktorundan fark ediyordur cnım

yok canım hiç acıtmıyor. bana zaten çok az taktı. o da kulak arkalarına. gerçekten vermesi gereken kilo çok olanlara çok fazla takıyor hem kulak içi hem dışı.
sahil kenarlarında yürü bakalım iyot kokusu ohhhh çok özendim boshayallersmile

günaydın kızlarr..bende dün gece bazı şeylere sinirlenip aniden çıkmmıştım.dünkü menümü yazıyim

sabah:1 kase şehriye çorbası
kepek ekmeği 1 dilim

akşam:4 tane sebze mücver
yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

gece:çekirdek yedim baya bi

spor:yok malesef bazı sorunlarım vardı ağlamaktn bişi yapamadım

kaçamak:yok veya çekirdek olablr
su:1 lt

grübcenim kolay gelsin sana canım

elvavencim benimde arkadşm yaptırmıştı buranın en iyisi demişlerdi doktoru çok canı acımış sanki sinirlerime batırıyo adam diyodu bide ona hiç fayda etmemişti oyuzden dedim doktordan doktora farkediyor demek diye bak sen daha öncede fayda görmüşsün ne güzel :)))

ipoooom bozmak yok moralii geçicek bunlar öyle ya da böyle bu sefer gidecek kilolar

kızlar bu arada 8 km kadar yürüdük saat 12 de çıktık 3:20de döndük canım çıktı
ben eşime dönelim artık dedikçe o yürüyelim dedi ayaklarım çok agrıyor şimdi oyyyyy

kızlar ben menümü yazayım
kahvaltı öglen bir arada
şekersiz çay biraz melemen 2 dilim kepek ekmeği çok az peynir çok az kayısı reçeli
akşam bir tabak spagetti
aralar yok kızlar dışarda oldugumuz yürüyüş yaptıgımız için
su 2 litre oldu dışarda içemedim ama yatana kadar içicem en az 3 litre yapmam lazım
spor 8 km yürüyüş aştım kendimi
biraz kendime gelsem genel egzersizlerimide yapıcam onları hiç bırakmak istemiyorum
bu saatten sonra en fazla çay kahve fıstık falan yerim yürüyüş çok yordu beni yarı uyku halindeyim :S

Son düzenleme:
kızlar hepiniz hafta sonu gezmesinemi gittiniz
ay benim parmagımı oynatacak halim kalmadı deniz rüzgarı çarptı heralde
havalar güzelleşse her sabah çıksam diyorum ama kızım arabasında durmak istemiyor deniz kenarıda hep rüzgarlı oluyor biraz daha ısınsın havalar bakalım :))

siteye 1 gündür giremedim kızlar sizde de oldu mu

kızlar dün akşamdan beri siteye giremiyorum hazır girebilmişken bugünkü menümü yazayım
kahvaltı öglen yemeği akşam bir arada
2 kıymalı pide bir bardak limonata
su 2 litre
spor yok
kızlar bugün köye çıktık kahvaltı yapamadan evden çıktık ögleden sonrada annemin getirdiği pidelerden yedik dönerkende sahilde gezdik sallandık tırmandık oynadık durduk eve geleli 1 saat falan oluyor oyuzden çok yorgunm temiz havada çarptı spor yapamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…