Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

saol berry cim haklısın en iyisi dinlenmek.yemeğimi yiyeğim kızımla yatıcam.zaten erkende kalktım.herkese kolay gelsin. off yarında pazar kocalar evde aman boğazımızı iyi tutalım canlar.

ben artık pazardan itibaren kesin lahana çorbası diyetindeyim zor olacak ama.kızımın doğumgünü yaklaştııı

sporumu yaptım 20 dakilka dans akşamada yapıcam 20 dakika birazadan gidip lahana çorbası malzemelerimi alıp yarın için çorbamı yapıcam ve meyva alıcam yarın çorba ve meyva günüsempatiksalakcinni

cnm istanbul korse merkezinden al orjinali orası...ben başka yerden almıştım elime geçince şok girmiştim gerçeğiyle alakası bile yoktu dikişleri fln iğrençti hemen geri yolladım istnbul korse merkezindn aldım 2 sene kullandım şimdide kullanırımda çok üşeniorum...aslında bnmde giymem lasım onsuz selülitlerin gitmesi imkansız gbi birşey

selam kızlar yine moralsizim hiç bişey yazasım yok sizinde moralinizi bozmuycam çıkıcam hemen

bu arada berrycim stepperler kipada indirimde 55 tl

kolay gelsin kızlar görüşmek üzere

tamam ipo ordan alıyim twister işe yarıyor mu stepper alıcam sanırım...CADIARZU

cnm sadece 1 gün yapabildim ama geçen sene gttiğim spor salonunda vardı beli ve kalçayı inceltiomuş spor hocam öyle sölemişti birde çok eskiden gittiğim spor salonunda vardı onda kullanıodum hatrlıorum etkisi olmuştu...bilmiorum sende selülit varmı ama şortu kesin almalısın hatta alabilen herkes alsın çok faydasını gördüm mucize gbi birşey..stepper biraz bacakları kas mı yapar acaba? o yüzden bende step tahtama ara verdim...twisterı yapıorum birde dans...aslında korseyi giyip 1 hafta yürüsem 5-6 cm birden gdio ama çok üşeniorumm...

bide ben mesela kapuska yiyorum lahana çorbası yerine ve çok seviorum eğer çorbayı içemessen kapuska yemeğini deniyebilirsin berrycim

bide ben mesela kapuska yiyorum lahana çorbası yerine ve çok seviorum eğer çorbayı içemessen kapuska yemeğini deniyebilirsin berrycim

kapuskayı bende seviyorum.içine az kıyma ve bulgur koyuyorum.tabii baharatlar.eşim sevmediği için son dönemlerde pek yapmıyorum.

kipa diyince aklıma geldi bende ordan geçen sene bi mekik aletiyle atlama ipi almıştım onlarıda kullanıyim bari bulup kipadan bide çadır almıştım martın 20si gbi kampa gdices 2 gün dağda yürüyüş fln yapıcam inş...ama açık havadada insanın iştahı çok açılıo yaa :)

kızlar geldim moralimi düzelttim regl dönemlerim gittikçe ilginçleşiyor bir asabiyet bir gel git hali aman aman :))

berrycim markasını hatırlayamıyorum canım ama normalde 79 lira fiyatı şimdi katalogunda gördüm
birde ben kullanırken faydasını görmüştüm şimdide almayı düşünüyorum daa eşim açılışını organize etmekten beni deli ediyor banada vakit ayırırsa kipaya gidip bakıcam :)

ya mevcancım kapuska aslında iyi fikir ama ben hiç yapmadım annem arada yapardı babam falan pek sevmediğinden anne evindede pek pişen bi yemek değildi ama lahana çorbasını bende içemedim bu sene

ama daha önceleri 3 gun dayanmıştım o çorbaya 3 gunde 3 kilo vermiştim yürüyüşte yapıyordum ama nedense şimdi bir kase içemiyorum :S

ha bu arada kızlar ab rocet diye bir mekik aleti varya oda indirime girmiş 39.90 almayı düşünen varsa bilginiz olsun reklama girmiş oluyomuyuz kızlar öyleyse direk yazmayayım

kızlar bi arkşdm vardı sadece ip atlamakla 34 kilo vermişti bende ip atlar gbi zıpladığım zaman dha çok kilo verdiğimi gözlemledim bi deneyin derim ben

lahana ile diyet çok sağlıksız kızlar ya bilmiyorumkismile

ben de menü yazıyım

sabah : nesfit

öğlen: omlet ( 1 yumurtadan)

akşam: ıspanak yemeği ekmeksiz

su:2litre

egzersiz:30 dakika yürüyüş

kaçamak: yok

lahana diyeti yılda 1 yada 2 kez yapılıyor geçen sene yapmıştım resmen yağlarım gitti inanılmazdı zaten detox kürü aslında 2.kez yapıyım demiştim kötü olmuştu.ek olarak çok yorulmayın ve vitamin alın diyor.ben lahanaya bayılırım çorbasınıda seviyorum.içinde yeşil biber,taze soğan,yeşil fasulye,kereviz sapı,havuç,maydanoz, domates ve lahana var

menümü yazıyim...

sabah(öğlen uyandım):2 tane tost kaşarlı salamlı

öğlen:2-3 adet tulumba

akşam:kapuska yemeği 3 büyük kaşık
2 dilim kepek ekmeği

su:1 lt
spor:yok

spora yrn başlıcam başımın iice geçmesini bekledim...
hem yrn babam dönüo hırsız korkum birazda olsa azalıcak uykumu düzene sokmam lasım yazın çalışıcam çnkü böyle devam ederse işe gidemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…