Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende menümü vereyim
kahvaltı bir dilim kepek ekmek bir tatlı kaşıgı nutlle sade nescafe

öğlen çorba salata

ara 1 elma 1 muz bir bardak yarım yaglı süt 2 grisin

akşam bir kase baharatlı yogurt

ara 1 elma

su 2 litre
spor yarım saat genel egzersizler regl döneminde oldugumdan yürüyemedim kızlar

hepinız sağolun kızlar 2haftadır sabittim nihayet duraklama evresini geçtim .. Yarın birgünlük ara veriyorum pazar yine devam kızlar.

menümü yazayım
S.yarım s. Yoga
Sabah
1buçuk kandil simidi, peynir
Öğlen
1piko
Akşam
3_4kaşık güveç
4yapraksarma, azyoğurt

2saat spor
2litre su

spor şart çok haklısın berry.
Elvaven ben diyetimi böyle oturttum aslında. Yani 15günde bir bi gün ara ama bende kararsızım bu defa .. Çünkü salı günü oğlumun doğumgünü .. Bilemedim.

mezosum ozaman salıya ertele sen ya salı gunude dayanamazda yersen :)))))

çok uykum geldi ama kociş hala gelemedi klava:

valla öyleyimdir kusura bakmasın kimse yüze gülüp özele ilkokul öğrencisi gibi şikayet edemem koskoca kadınları...yerimseniben

evet canım millet acayip hırslı çekememezlik diz boyu üstelik bunu şirinlik maskesiyle yapıyorlar ...patlatıcam haftaya 1 kilo vermezsem banada berry demesinler kızlar
Elmaya devam
Suya ve egzersize seviyeli devam
Aç gezmeyelim öğün atlamayalımm
Moral yüksek
Pozitif düşünelim
Hepimiz fıstık gibiyiz

Son düzenleme:
benmde regl pazara biter şişkinlikte gider haftaya 2 kilo birden gider açık ara fark atarız DDD
ayy çok fena gaza geldim yaa çok istiyorum zayflamayı offf

bende gaza geldim hemde çok fena aslında hiç hırslı değilimdir ama hırslanıncada durmam.
Pozitif düşünce gücü zayıflamada ve beyne mesaj vermede çok önemliymiş.Beynimize ne mesaj verirsek vücudumuza onu emrediyoruz.Mesaj şu:cumaya kadar sağlıklı bir şekilde kilo vericem inanıyorum.Duraklama ve yerinde sayma olmayacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…