Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar birazcık twister yaptım yatana kadarda ara ara yapıcam tv izlerken çok zevkli oluyo :)

iyi akşamlar kızlar.kendime geldim biraz.sanırım midemi üşüttüm.30 dak zor yürüdüm bugün.umarım yarına bi şeyim kalmaz.neyseki evdeyiz yarın bol bol dinlenirim ben.

ipocum ne güzel tv seyrederken zamanın geçtiğini anlamazsın işte.bende yaz gelsin kondisyon bisi.balkona çıkartıcam hem sürerim hen parka caddeye bakarım ohhh püfür püfür..[/B]

herkese merhaba
sabah:1 katı yumurta yarım dilim kepekli ekmek 1 bardak şeftali suyu
öğlen:yarım porziyon kumpir yedim ama migrenim tuttu yediklerimide kustum 3 litreye yakın oldu su içiyorum ve hala baş ağrım devam ediyor henüz bişey yemedim sanırım bişey yiyemicem herkese iyi geceler

herkese merhaba
sabah:1 katı yumurta yarım dilim kepekli ekmek 1 bardak şeftali suyu
öğlen:yarım porziyon kumpir yedim ama migrenim tuttu yediklerimide kustum 3 litreye yakın oldu su içiyorum ve hala baş ağrım devam ediyor henüz bişey yemedim sanırım bişey yiyemicem herkese iyi geceler

geçmiş olsun bihtoscum dikkat et kendine...mevcancım sende dikkat et kendine:)

bende aslında yürüyüş bandı istiorum ama şuan pahalı gelio bna kredi kartım olmadığı için

Slm kızlarr nasılsınız bakalım....
Hemen menüme giriş yapıyorum...
sabah yokbilmiyorumkismile
ara:bi fincan esmer şeekerli sütlü nescafe
öğle:2 kaşık patates püresi,toplamda 1kaşık sotelenmiş bezelye patates,havuç yani garnitür yanındada tavuk aldım ama iki çatal kesip bıraktım çok tuzsuzdu bende vücuttaki ödemden dolayı tuz kullanmayacağım için bıraktım.Öğle yemeklermde yediklerimi toplamda yazaram: 2kaşık patates püresi,1kaşık sotelenmiş garnitür,Bir çorba kasesi salata.
ara:yarım fincan esmer şekerli sütlü nescafe 6adet kuru pasta
akşam:Kuru pastalardan ötürü yok olacaktı ama yarım kase çorba içtim.Gece çok acıkıyorum çünkübilmiyorumkismile
Su:3.3litre normal su,yaklaşık 330 milim ayran ve 2 nescafeyide sayarsak tuvaletten çıkamadım bugünaklinialirimsmile:emir_bebek:
egzersiz.:15dakika yürüyüş

Bihtoş geçmiş olsun canım dikkat ettt!!!
Biri daha kötü hissediyordu kendini dikkat edin yahu kendinize..Bnim gibi olmaynnn

kızlarrrrrrrrrrrrr :KK43:

demin çeyrek kadayıfla kepekli otlu börek yedimmmmmmmm
İpocum sewgilim eşim olan olmuş.Bunun üstüne mekik çek sen...
Hatta ewdekiler yatsın bende çekeymmm azsonra bekleyn ipo ortağımla bizi anacımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ipocum ben arada öyle zıplıyorum çokta egleniyorum sanki ip atlar gibi :)))

mezosum eşim nerelerdesinn günün nasıl geçtii

bende menumu yazayım hemen kızlar

kahvaltı öglen yemegi birlikte yedim
1 peynirli milföy şekersiz çay bir dilim peynir

ara 2 elma 3 gun kurusu

akşam bir tabak barbunya yemegi

şekersiz çay ve bir avuç kuruyemiş yedim kızlar

su 2 bçk litre regl döneminde şişkinlikten olsa gerek 3 litre içemiyorum hiç :S

spor 15 dk stepper yarım saat genel egzersizler az öncede biraz oynadım
şimdide tekrardan biraz genel egzerszlerimden yapıcam enerji geldi birden bana :KK70:

ben biraz daha spor yapıp yatıcam kızlar hepinize iyi geceler

selam kizlar bihtoscum gecmis olsun canim dikkat et aman.. busracim moralini toplamana sevindim bu donem olur oyle duygu karmasikligi.. Misafirim nihayet gitti ben bugun beslenemedim sadece aclik bastirmak icin sacma sapan seyler yedim. 2 dilim kek , 1 paket biskuvi gibi o yuzden yazmayayim ben :kedi: yarin daha dengeli basliyorum gune bakalim :S

Birkaç gündür ayarım kaçtı neden bilmiyorum. Akşam saatlerinde 1-2 saat uyuyup sonra Doruk'un sesine hortluyorum. Saat geç oldu ama hiç yazmamaktan iyidir.

Sabah : 1 küçük muz
(1 saat pilates)
Öğle : peynirli omlet - 2 dilim ekmek - 1 kk pey - 4 zeytin - 2 çay kaş bal

Ara: 1 incir - 1 elma

Ara: yağsız sütlü kahve ve 3 bebe bisküvisi

Akşam : et sote - 3 yemek kaş pilav - salata

Ara : 1 miller - 3-4 tane ruffles

Yatarken : Yarım lt yağsız süt

Kaçamak : 1 miller, 3-4 ruffles ve 2 çatal şambali

Su: 3 lt

Bu arada yeşilçaya başladım. Ama çok idrar söktürüyor yaa.. Daha da fazla su içmek gerekiyor!

grübchen saol canım bugn dengele ama haaa sıramızı kaptırmayalım:KK70:DDDD

mezosum iyiyim canım tam gaz devam :))

mevcancım kolay gelsin

bihtos geçmiş olsun

tazefasulye yeşilçay dediğin gibi ödem attırıdıgı için çok fazla idrar söktürüyor birde içinde kafein oldugundan dolayı

kızlar benimde hafta sonu beslenme düzenim hiç iyi olmuyor kahvaltı öglen yemegi bir arada oluyor
birde bugün kaynana günü offff şimdiden bunalıma girdim yine yaaaaa yok böyle bir kadın

ben dün 9 civarında kızmın yanında uyuyakalmışım eşimde yurtdışında kaldıran olmadı tabi o yüzden yazamadım menümü dünkü özür kızlar.bugün değil yarın lahana rejimine başlıcam kafam sepet gibi.kafamçokkarıştı

gerçekten çok kasvetli birgün..

menümü yazayım girmişken
Sabah (çok geç yedim malum tatil olunca uyuduk öğlene kadar)
Menemen, 2ince dilim kaşar, 1zeytin 1 dilim peynir

akşam
Elma

Spor _yok
Su 2litre oldu

kızlar ben sbhtan beri mutfağa gdip geliorum 1 buçuk su böreği yedim bi kaç tanede kuru pasta tatlı,bide kahvaltı var tabiii...

X