Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bu arada elimizden geldiği kadar erken kalkalım.kilo vermeyi saplantı haline getirmeyelim güle oynaya ama disiplinli verelim

çok haklısın berrycim beynimiz kontrolümüz altında ama saplantı yaptıkça kilolarda bizimle dalga geçiyor resmen :)

kızlar bu arada aranıza katılalı 3 hafta oldu bile hiç anlamadım zaman nasıl geçti önceden diyete gireli şukadar gün oldu bukadar günde ancak şöyle oldu falan diye sayar dururdum şimdi çok daha keyifli saolun

benim çok uykum geldi ya okadarda sade nescafe içiyorum bana etki etmiyo heralde böyle şeyler ben yatıyorum kızlar iyi geceler hepinize

spor şart çok haklısın berry.
Elvaven ben diyetimi böyle oturttum aslında. Yani 15günde bir bi gün ara ama bende kararsızım bu defa .. Çünkü salı günü oğlumun doğumgünü .. Bilemedim.

ayyy pazartesi de benim annemin doğumgünü guclubacismile

ay berrycim siz de ailecek hep bu aralar doğmuşsunuz canım :roflol:

twister burda beğendikte satılıyor ama yanlardan tutunmak için lastikleri var işe yarıyorsa alıcam.stepper mı twister mı

Canlarımmmmmmm birinci olmuşuzzzzzzzzzzzzzzzz:lepi::lepi:
Maşallah bizeeeeee
Unutmadan ya bende bu simitleri eritmek için birşeyler almak istiyorum ne alayım.Berycim senin aldığın şeyin maliyeti nedir ???
Menüme gelince
sabah yok
ara:1 adet lokum
öğle:3kaşık pilav 2 kaşık et sote biberli yarım kase salata,yogurtlu corba
ara:1 adet lokum
akşam:1 kase çorba patates salatası
2 fincan sütlü 1adet tatlandırıcılı atılmış nescafe,2litre su
Spor sabah 15 dakika egzersiz
menüm böyle kalabalık gibi görünüyor hani sorsanızda öyle çok açda değilim ama yeni başladığım iş sebebiyle yoruluyoruz bayağı yaklaşık 9 saat aralıksız eğtim alıyoruz.Hatta sabah sporunu bile onlar yaptırdı.
Orada koşturup kursa giden bir öğrenci olarak.Hepsini erittiğimi düşünüyorum.
Ben son zamanlarda ekmeği,aburcuburu özellkle şekeri hayatımdan çıkardığım için bu hafta kilo vereceğimi düşünüyorum.Bende gaza geldim cok canlarımmm haftaya bugün yine birinci olduk diye sevinelim inşallah
Berycim sen hangi aleti alıyordun nereden ve kaça tatlım:ecrin_bebek:

ii geceler hatunlar biraz motor çalıştım beynim durdu.yatar ben.size baktım acaip gaza geldim.
eşime diyorum ki yaza 52 kiloyum,saçlar boyanacak,ehliyet alınacak,bide araba alınacak vızı tatile ...accaip gaza geldim..byy anacım

İyi geceler hayatımmmm tatlı rüyalar..Yaza bikini seçimlernde görüşelimmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sewilay bende bakıyorum 85-97 arası stepperlar kalça ve bacağı süper sıkılaştırıyormuş.birde lut gölü tuzlu korseden alıcam da; gitti gidiyordan mı alsam istanbul korse merkezinden mi kafam karıştı

kızlar yarın dikkat haftasonu
Bildirimleri düzenli yapalım lütfen
Elmalar ihmal edilmesin
Bu hafta brokoli,karnabahar ve kereviz haftası ara öğün olarak lütfen lifli sebze yiyelim.

Selamlar. 1. olmuşuz çok sevindim. Hepimizi tebrik ederim. Bu hafta step hocasının azizliğine uğradım, spor yapamadım pek. Üstüne kabız da gelince motivasyonu biraz düştü ama yarından itibaren sıkı sıkı devam. Listemi sunmuyorum çok dngesiz beslendim bu ara. Listemin dışına çıkmadımm pek, abartmadım ama, çok iyi de gitmedi...

gunaydin kizlar haftasonu munasebetiyle pek fazla katilim yapamayacagim (gerci bu hafta arda ile ilgilenmekten pek birsey yapamadim ama) bugun cok isim var gene ve her zaman ki gibikaydirigubbakcemile3 kahvaltidan sonra balkonum icin cicek ve de toprak bakmaya gidecegiz sonra alisveris ardindan eve gelip evi temizlemem ve hazirlik yapmam lazim aksama misafirim gelecek bu arada sabahin 5 inden beri ayaktayim tam yatiyorum arda kalkiyor uykum kacti iyicebayanssulusmile,, Umarim guzel bir hafta sonu baslangici olur hepimize :içelim:

slm arkadaşlar ben 3. takımdan geliyorum bu hafta malesef kilo veremedim ve aksine 300 gr aldım bu yüzden BEN PıSBOĞAZIN TEKıYıM

ebruli016 bu tür uygulamalara karşı olan bir kişi olarak lütfen eğer istemiyorsan bizim foruma böyle birşey yazmak zorunda değilsin.kilo verme işi eziyet değildir sende pis boğaz değilsin :teselli:

kızlar fealketim elim ayağım tutmuyor.başım çok dönüyor.çok halsizim.
yemekleri hazırladım ama yiyebilirmiyim bilmiyorum.
kahavaltı:yarım haşlanmış yumurta,kaşar ve beyaz peynir,1 dilim ekmek,yarım portakal suyu
ara:elma 1 tane
öğlen:brokoli haşladım yoğurtla yiyeceğim inş.
araortakal ve ya ayva yerim
akşam:şehriye çorbası ve fırında tavuk patates,salata inş.yiyebilirim.
bol bo su
halsizim spor yaparmıyım belli deil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…