Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evde bir paket tuzlu bir paket tatli var eşim ve kızım cok sever agzıma almamak icin ne yaptıgıma bakın 3 er dügüm her biri :KK53: :KK70: 1000042643.jpg

Afiyet olsun menün gayet iyi ❤️ evdeysen koca bir kaseye salatalık ve havuç doğra uzun uzun hafif limonla git gel onlardan at ağzına midene doygunluk verir 🥰

Afiyet olsun canım çok güzel bir tek 3 dilime takıldım 1 dilimi fazla sanki ❤️

Canım olsun önemli olan yağdan gitmesi diyetisyen birşey demedi mi hemen araya ananas ve yeşilçay kiraz sapı gibi eklerler menüye genelde. Bir de bromelain takviyeyi sor bir bakalım ❤️

Afiyet olsun akşam saat kaçta bilmiyorum ama 1 lavaş 60 gr kadar geliyor 2 ekmeğe eşit yarım uygun olurmuş ama tabi diyetisyen listesiyse bilimiciiim vardır bir bildiği ❤️

Afiyet olsun güzel olmuş kahvaltılık çikoyu 1 tk yapalım ❤️

Afiyet olsun canım salata da olsa güzel olurmuş ❤️

Afiyet olsun güzel olmuş bir tek t.yağ yerine z.yağ olsa daha iyi olurmuş ❤️

Afiyet olsun güzel olmuş ❤️

Canım o zaman h.içi ızgara ve salata olarak tüketsen mesela köfte yapıp at buzluğa sabah dolabın alt tarafına koyarsın gelinceye kadar çözülür geldiğinde bir cızbız salatayı da soslamadan geceden yaparsan birşey olmuyor hatta ben h.sonları çok yapıp buzdolabı poşetlerine yiyebileceğim kadar ayırıyorum canım istediğinde alıp hemen tabağa üstüne protein tamam ❤️

Afiyet olsun menün güzel ❤️ bir de akşam geç oluyor ya suyum miktarını arttırabilirsin ödem yaparsa gitsin diye ❤️

Afiyet olsun kahvaltın baya kuvvetli olmuş ama akşam güzel dengelemişsin ❤️

Afiyet olsun akşam fazla kaçmış ❤️

Afiyet olsun genel olarak fazla kaçmış ama erken kaptamışsın ❤️

Geçmiş olsun 🙏diş ağrısı kötüdür bilirim

Afiyet olsun akşam güzel dengelenmiş ❤️ geçmiş olsun takviye kullanıyor musun bağışıklık için veya polen içebilirsin 1 çay kaşığı sabahları inanılmaz bir destek veriyor vücuda ❤️

Afiyet olsun rüyanda mı gördün kız dondurmayı 🤭

Afiyet olsun güzel olmuş ❤️

Afiyet olsun gayet güzel canım ❤️

Afiyet olsun akşamki yemeğin porsiyonu 4-5 yk pilav 2 yk şeklinde olsa süper olurmuş ❤️

Günaydın fit annneer ❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın hayırlı sabahlar hayırlı cumalar ❤️

Günaydın nur cum hayırlı cumalar sana da ❤️

Afiyet olsun canım güzel menü ❤️

Afiyet olsun 3 çubuktan bişicik olmaz hem nefsini de doyurmuşsun ❤️

günaydın canım ❤️

Kuzum küçük yuvarlak şeklinde 3 dilim balık

kızçeler kızçeler neydiyorsunuzzz yarınn tartı günüüüü :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal: :skandal:
kııııaaaazzz Sitare55 Sitare55 huuuu neydiyon artık sessizsin grubumuzda pekk biii gell de eciik atışakkkk :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: LenaG LenaG kaptaniçemm güzel kaptaniçemmm:KK68::KK68::KK68: ben yarın mezun olcamm sanırsammm artıkınn ama yolumu çookk kaybedersem gerii geliriiimmm olur muuu:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

X