Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ay ne keyifli sohbetler dönmüş burda.. oh çok özlemişim.. ben de yarın sabah 9 akşam 6 laboratuvarda çalışıcam. zor kızlar...zor..

kızı düşmüş ağzını vurmuş dişi dilini kesmiş kanamış çok üzüldüm şükür beyninde birşey yok dedi ama bayağadırda gelmedi kızı10 da yatmış 1 de uyuyordu off bir gelsede rahatlasam

oo geçmiş olsun çok üzüldüm yavrum kıyamam inşallah ciddi bir durum yoktur.. Aslında geleceğini sanmıyorum berry o şimdi bebeğinin başında nöbet tutuyordur .. kendimden biliyorum..

ben geldimmmmmm
Grübcehnnnnn canım çok geçmiş olsun.Dualarımız seninle:Saruboceq::Saruboceq:
çok üzüldüm walalhi...
Acilen nete gir we yaz şimdi nasıl olduğunun kızınıeyvahedigeldismile
Bende hemen menümü yazıyourm:
sabah yok
erkenden kalkıp okula gittim poğaça tost yemek istemedm
öğle küçük tavuk parçaları ve domates slatalık
ara bi elma ve 40 kalorlkl küçük kağıt helvalar warya onlardan yedim.
akşamda kaüıt helva yedm diye yemedm
su:1.5litre
egzersiz:sabah 25 dakika,akşam 40 dakika yürüyüş....
buaraa canım çok sıkkn
kilo wermeme rağmen yüzüm öncesnden çok daha şişko görüünüyor.Böyle gözlerm falnnnnkafamçokkarıştı özellkle uykudan uyanınca ozaman daha kötü buz falan koyuyormm bi 10 dakka iniyor azıcık ama arkdaşlarım ne oldu diyorlar.Görenler böyle canım iyimisn falan diyorlar.kalça basen kısmıda gözle görülen bi azalma var ama göbeğimde çok şiş:sinifsinif:mafoldumben
Son 3 gündür anlamıyorum ki neoluyor.Elim kolum bile şiş.Ödem falanmı oluştu nedir.Annem yarın doktora gidelm böyle olursa diyor offf offf
:çok üzgünüm:

canım bugün baya dengesiz yemişsin en azından 3 öğünü yemeye dikkat etmelisin...ödemdir belki bu rahatsızlığın bilemedim geçmesse yarın bi doktora gdiin isterseniz cnm...bide az yediğin için bünyen tepki veriyor olablr

Gunaydin kizlar dun aksam yazmistim gerci aksam utum, kaynanam vs.. isim var diye gece olunca da arda nin basindaydim sukur ki atlattik sanirim birseyi yok dun sadece bir agri kesici fitil vermek zorunda kaldim ondan sonra sakinlesti uyudu gece uyanmalarimiz cok oldugu icin bende onunla beraber ayaktaydim simdi uyuyor kizlar ilginize tek tek cok tesekkur ederim. Sabah tartilayim dedim 63.200 cimtim bune simdi anlamadim gitti umarim cuma ya kadar bir kac gr da olsa veririm daha regl de olmadim off off..

kızlar hepinize günaydınlar
grbüchen canım çok sevindim inşllh dahada iyi olucak yavrum kıyamam yaa

kızlar bu arada ben güne haff bir kahvaltı 4 bardak su ve egzersizlerimle başladım
az öncede leslie ile 2 mile yaptım kızım uyuyuncada yürüyüş inşallahhhhhhh

kimden bahsediyorsun, senin kızın mı? anlayamadım. geçmiş olsun...

geçmiş olsun canım yaa...

Kızlar sabah bir çıktım, dün ile tam 1 kg fark var :) şimdii koruma zamanı...

tazefasulye maşallah şimdiden 1 kiloysa harika hafta sonunakadar daha iyi olur inş.
grbchen canm beni 2 mile zorladı bu sefer anlamadım gitti dün çokmu yordum acaba kendmi 2 milenin üstüne gidip 2 km yürüdüm ama saniyeleri saya saya yürüdüm resmen zorlandım biraz bugün

kızlar canım çok fena tatlı istiyo yaaa şu mavi yeşillerin elmalılarından yiyorum birkaç tane regl dönemim yaklaştı oyuzden heralde
sanada günaydın ipoo geçmi uyandın :))

kızlar canım çok fena tatlı istiyo yaaa şu mavi yeşillerin elmalılarından yiyorum birkaç tane regl dönemim yaklaştı oyuzden heralde
sanada günaydın ipoo geçmi uyandın :))

canım ben mecburen geç uyanıorum 1 haftadr çnkü sabaha karşı uyuyoruz annemle :) babam istnbula gttiği için evde yalnız korkuoruz 2 kere hırsız grmiştide ondan sabaha karşı uyuyoruz

Tünaydın iponaniknaniklaelaelaelaelae

cnm saol hehe:))

büşracım bu arada tatlı isteği regl dönemimde bende feci oluyo...dayanmak lazım çnkü tatlıya dayanıp yemedikten sonra mutlu oluo insan...diyet bisküvilerle idare etmeye çalş cnm çnkü sen baya spor fln yapıosun boşa gitmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…