Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım ben mecburen geç uyanıorum 1 haftadr çnkü sabaha karşı uyuyoruz annemle :) babam istnbula gttiği için evde yalnız korkuoruz 2 kere hırsız grmiştide ondan sabaha karşı uyuyoruz

aaaa çok geçmiş olsun canım yaaa bizde ben küçükken babam evden çıktı arkasından kapı açıldı bişey unuttu sandık mutfaktaydık başka bir adam bizi görnce kaçtı hala unutamam onu hepte aklıma gelir yanlız oldugumda

tünaydın güzel bayanlar.malum sabah dışardaydık.doyurucu güzel bi kahvaltı yaptık.çok efor sarfetmiştim.çok güzel sohbetler dönmüş.
sabah:ılık su
kahvaltı:1 simit ve poğaça,az kaşar ve beyaz peynir,1 bardak portakal suyu
ara:1 elma
öğlen:1 tabak tarhana çorbası
ara:1 kivi,3 kuru kayısı
akşam:az nohut,pilav
2,5 litre su
40 dak.yürüyüş yaptım,30 dak biisklet sürdüm
akşama misafirim var ,sanırım bugün için tekrar spor yapamam.

of of kızlar.allaha şükürler olsun bi hırsızlık vakamız olmadı bizim.olmadığı halde her gece tırsa tırsa uyurum.korkmanız çok normal ya..

pazar günü dönüo allahtan babam ama öncekinde adam ilaç sıkmıştı heralde ben hariç kimse uyanmamıştı annemin çantalarını dolabından alıp mutfağa taşımış orda tek tek içlerine bakmış benim bütün odamı karıştırmış falan ben çok sıcak die başka odada yatıodum allahtan köpeğim havlayınca ona uyandım...salona doğru bi gittim adam balkonda camdan bana bakıo böle...ben ama evdeki dağınıklığı fark etmemiştim yeni giricek sandım.adama bi bağırdım kaba bi sesle kaçtı hahahaah sonra babamlar uyandı ancaaa...geçen günde depodaki blgsyrımın hard diskini söküp almışlar girip ne cesaret anlamadım slklar

evet mevcancım yaşayınca daha bir korkutucu oluyor malesef

ayyy ipo sende adamla yüzyüze geldin emi benim şimdi olsa ödüm kopar düşer bayılırım heralde ALLAh bidaha yaştmasn canım

valla kızlar ben hırsız görsem deil bağırmak kütt diye kalpten giderim.
neysem bacılar misafirim geliyormuş ya.ne yoğun bi hafta bu böyle.eccük yemek neyim yapam bari.haydin öptüm sizi..

kızlar ben akşaama kuaföre gidicem birazdan hazırlanıp çıkıcam menümü yazayım

kahvaltı
peynirli yumurta bir dilim kepek ekmek şekersiz çay

ara 4 günkurusu
öğlen salata çorba
ara bir elma + 4 diyet bisküvi 1 grisin
akşam fırında mantar çok az
su 2 litre
spor genel egzersizlerim yarım saat leslie ile 2 mile 2 kmde yürüyüş akşamda yürüyüş yolunda yürüycem kuaförden sonra

selam grübchen çok sevindim bebişin iyi olmasna.ben sabahtan dersane sonra starbucksta oturup 100 soru çözmüşüm coğrafyadan.eve yeni geldim şükür kaçak yok tartılmadımda akşam bel ve fitness yapıcam.birazda yürüdüm erdiğimi hissediyorum ama tartı öyle demiyor

bende bugünkü menümü veriyim...

sabah:kahvaltı

öğlen:kepekli hamurdan ev yapımı 2 dilim pizza

akşam:ciğer
mücver
light yoğurt

su:2.5 lt
spor egzersiz:yapamadım...ama yemekten sonra belki yürüyüşe çıkablrm...perşembe geliomuş sipariş ettiğim şeyler sinir oldum.dansada yrn devam etmeye başlıorum bacağım iyileşti.

kaçamak:2 gündr biraz salamların miktarını kaçırdım midem bulanıo !

berrycim bişi sorcam sana ...
sen bu yeşil çay hapını ne zamanları kullanıosun yemekten öncemi?

ben kahvaltıdan hemen sonra günde 1 tane içiorum

valla bayağadır içmiyorum ipo bugün onunla tonaline cla yada başlıcam 3 gün içtim bıraktım.yeşilçayı sabah erken içiyorum sanıyorum uyarıcı etkisi var uykum kaçıyorkaydirigubbakcemile3.Sabah kalkar kalmaz ikisini de alıcam bakalım:hulya:

selam kızlar.. bugün çok yoğundum.. koşturmayla geçti günüm

sabah: nesfit

öğlen:şinitzel

akşam: bi bardak çorba

su: 2 litre

kaçamak: yok

egzersiz: bütün gün ayaktaydım yorgun olduğumdan yapamadım. akşam yatmadan bacak hareketi yapıcam

herkese merhaba
sabah: 1bardak süt ve 1elma
öglen:yarım simit yarım domates ve 2 dilim kaşar 1 bardak tek şekerli çay
akşam:1 tabak ıspanak ve yoğurt
2 literyi su içmem geçti yatana kadar devam edicem
yeşil çayı yemekten yarım saat sonra içiyordum ıPO fikir olrak değerlendirebilirsin herkese iyi akşamlar

sabah:nesfit
Ara:1/2 paket baharatlı çubuk
Öğlen:mini çavdarlı kaşarlı sandviç(sigara paketi kadar)cappuchino şekersiz
Ara:activia
Akşam:döner(ekmeksiz) yağsız,1 çorba kaşığı pilav
Ara:1/2 paket elmalı diyet bisküvi
Su:daha çok çay
Kaçak:1/3 gofret(mecbur kaldım kızım paketi açmış kendi yiyemiyor alerjisi var zorla ısıttırdı)
Egzersiz:100 mekik, bel hareketleri

büşracım listen çok güzel olmuş..
Bende menümü yazayım
Sabah
1kepekli tost, havuç rendesi
öğlen
Brokoli salatası
Akşam
5 ızgara köfte , salata

3litre su

1.5saat spor..

kizlar gec kaldim ozur hemen bugun ki menum diyerek:

Sabah: 2 tost + cay

Ara: yesil cay

Ögle: 2 adet cips + bol sekersiz cay

Ara: yok

Aksam: 1 kepce mercimek corbasi + 1 porsiyon firinda patates + cacik

Egzersiz: 4 mile + 100 mekik

Su:3,5 lt

kızlar bn akşamki menümde mücverle ciğer yazmıştım...ciğeri yemedim onun yerine yemekten 1 saat sonra activa yedim...

X