Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar selammmm menüm
sabah:kfleks
öğle:analı kızlı köfte adında azyağla yapılmş anne yemeği:)
ara:armut
akşam:yarım porsiyon pide dışarıdaydım da ondan.
su:2litre ancaa
spor:15 dakika yürüyüşş
bugün doktora gittim doktor 8tüp kan aldılar.Durumum içler acısı suratım bembeyaz hala =(
O yüzden hep bembeyaz bir suratla gezdim gün boyu...
Canım hiç bişiy yapmak istedim.Kolum kalkmadı hatta...
Doktor sende ödem oluşmuş olabilir.Muhtemelen bu şişlikler ondan dedi.
Bakalım yarın akşam cıkacak sonucum...

Şimdi ıpocum bihtoşcum sana yanıt vermiş bak hapla ilgili dikkatin kaçmasın canım
Bide berycim sen starbucksta kpssye çalışıyorsun ya.Hangi starbucksta çalışıyorsun bir yakalarım seni belkim =)
Birde orada ne içiyorsun sen gittiğinde???

buluşalım bir bari kızılayda alt katta genelde french press guatemela antique yada light latte küçük boy.

Kızılayda geçen yıl sınaw döneminde çok geldik biz.Ama şuara kızılay çok ters umudum bir gün yakalayacağim seni
Hatta bir hafta birinci olup birbirmizi ödüllendrmek için gidip içeriz nasıl fikiropuyorumnanaktan
ya bide white mocha yahut soğuk kremalı olanları çok sewiyorum onlarında işte kalorileri belli yaaa:çok üzgünüm:

SAbah: 2 dlim ekmek + kkut peynir + 2 zeytin + 1,5 yumurta + 2 çay kaş bal

Ara: 1 küçük muz

Öğle: piliç şiş + salata

Ara: 1 mandalina + 1 incir

Akşam: Az tarhana çorbası + tavuk sote

Ara: 3 ceviz + süt

Kaçamak: 4-5 tane parmak patates

Su: çoookk

egzersiz sayılmaz ama muhtemelen 3 km yol yürüdüm.

ya banane banane bende gelecem işte.pazarları arada kursa gidicem belkim denk geliriz.berry batıkentteydi sewilaycım sen nerdesin.:içelim:

Son düzenleme:
bugunku raporu vereyim sabah sekersiz 2 fincan cay kahvaltiliklar
ara yok
ogle 1 kase ispanak corbasi
ara 1 elma
aksam zeytinyagli kara lahana sarmasi
activia
2 litre su
200 mekik

tamam cnm saol bende kahvaltıdan sonra içiorum bir tane hap olarak...çnkü diğeri başımı ağrıtıor...

berrycim solgarın bende bi tablosu var diyette kullanılıcak hapların listesi ve nasıl kullanılacağı...tonalin cla yı kilo verdikten sonra korumak için kullanın dio

kızlar bide sölemeden geçemicem saat 22 civarı beyaz ekmeğin azıcık ucundan koparıp bir dilim salamla yedim dayanamadım annemler evde 2 saatte bir bişiler yiyip duruolar...

allah bağışlasın canım.en tatlı dönemleri şimdi cadılarım benim kızımda 2 yaş 3 aylık.çok ama çok şımarık..
hepimizinkini canımcım ..
bu yaşlarda bi tatlılarki sorma
benim kızımdan yana çok şükür bir sıkıntım yok bıcır bıcır oynuyor bütün gün ama oğlumla ilgili ciddi sorunlarımız var onun için çok üzülüyorum inşallah atlatacağız ama ben inanıyorum..
İnsanın evladı sözkonusu olunca gözü pekbişey görmüyor bilirsin onlar iyi olsun yeter

kızlar günaydınlar ben geldim dun akşam yine giremedim söylemiştim kuaföre gidicem dışardayım diye baya yorgun geldim eve kızımla oynayıp uyudum
henuz kahvaltı yapmadım 4 bardak su içtim canım hiçbirişey istemiyor hava kapalı içimde kapandı henuz spora bile başlamadım biraz geç uyandım

gunaydinlar ... busracim sabah kilomun fazla ciktigini gorunce ayni isteksizlik bu sabah bende de mevcut ben kahvalti niyetine sadece elma yedim sanirim bol su ve yesil caya devam edecegim.. Simdi ev temizligi ve ardanin karnini doyurma vakti tekrar gorusmek uzere

buarada sevilaycım geçmiş olsun inşllh sonuçların iyi çıkar

mezosum eşim seninde listen iyiymiş şimdi bakabildim bütün geçmişi okuyamadım ama ALLAh bağşlasın çocuklarını canım

grbchen bugün daha iyisiniz inşllh cnm

ipocum berryycm tzafasulye sizlerde iyisiniz inşllh

kolay gelsin canım bende şimdi kalkıcam ortalıgı toparlıyıp sporuma başlıycam su koyvermeyelim hemen :)))) bazı uzmanlar tvde hep diyordular canım belli mevsim geçisi aylarda kilo vermek zorlaşıyormuş ama özellikle mart nisan kilo vermek için çok idealmiş önümüz mart hadi hayırlısı DDD

ya banane banane bende gelecem işte.pazarları arada kursa gidicem belkim denk geliriz.berry batıkentteydi sewilaycım sen nerdesin.:içelim:

Ayyy süper olur....Ben balgatta oturuyorum sen canım?

Bu arada Günaydın canlarım....
Koca kupa sıcak suyumu içtim kfleksmi yedim hatta yiyorum siz napıyorsunuz bakalım?
Buarada bugün kfleksmin bitmek üzere oldugunu anladm yenisini alacağımda bunun tadı çok hoş değil önerisi olan canlarım...
ben pek bunlardan anlamadığım için önerisi olanı dinleyeceğimmmmm

Sağol canım sen nasılsın napıyorsun bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…