Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende unutmadan yazayım menümü

Sabah
Azyağlı peynirle yapılmış kepekli tost
2yeşilzeytin

öğlen
yoğurtlu havuç

Ara
Elma

Akşam
Tavuklu salata

2.5litre su
Sabah yarım saat yoga..

eve nihayet girebildim resmen ölüyorum kızlar yaa.. regl ağrısı mı dersiniz, şişkinlik mi.. off bugün o kadar şiştim ki pek bişey yiyemedim açlık bile hissetmedim..

sabah: nesfit

öğlen:ızgara tavuk yeşillikle

akşam: bi bardak mercimek çorbası

su:2 litre

egzersiz: sadece 15 dakika yürüyebildim bugün.karnım çok feci ağrıyor

kaçamak: yok

bence de ölçülerimizi düzenli kontrol edersek daha iyi anlarız incelme olup olmadığını..

ama ben hala dışarda neler yenebiliceğini soruyorum size kızlar. neler kaçamak sayılmaz dışarıda yemek için?

gülinim eşim yürüyüşünü yazmayı unuttun :))) menun benimkinden güzel valla tebrik ederim
benmde su 2 bçk litre oldu heralde durmadan içiyorum

regl ağrısı başa dert ama ben bu defa dişim için ağrı kesici kullanmaktan reglimi mahvettim şişkinlik oluştu bu yüzden..

eğer herkes onaylarsa 15te bir cuma ölçülerimizide yazalım ..

yahu benim eşim mc78 bayadır yok ortalarda şimdi fark ettim bilmiyorumkismile

regl ağrısı başa dert ama ben bu defa dişim için ağrı kesici kullanmaktan reglimi mahvettim şişkinlik oluştu bu yüzden..

eğer herkes onaylarsa 15te bir cuma ölçülerimizide yazalım ..

ağrı kesici de alamıyorum ben vücut alışıyo diye.. bu sefer ağrılar geçmiyo 2 3 hapla bile..
valla bence kabul hayatım.. 15 günde 1 ölçülelim kaydirigubbakcemile5

elvavencim agrılı süreci bir an önce atlatırsın inşallah
bende dogumdan önce agrılı geçiriyordum ama dogumdan sonra ne olduysa agrı yok aman maşallah diyimD

gülinim eşim yürüyüşünü yazmayı unuttun :))) menun benimkinden güzel valla tebrik ederim
benmde su 2 bçk litre oldu heralde durmadan içiyorum
Büşracım canım ben onu pek yürüyüş saymadım aslında arabayla hızlı yürünmüyor vitrindi parktı derken ama haklısın oturmaktan iyidir :)
Bende aynı durmadan su içiyorum
Senin menüde iyi aslında ben az yiyorum zorlasamda almıyorki midem

ayy gülincim benim midem alırda işte hatta sinirliyken daha çok alır ama suyla kandırıyorum sevgili midemi D

ağrı kesici de alamıyorum ben vücut alışıyo diye.. bu sefer ağrılar geçmiyo 2 3 hapla bile..
valla bence kabul hayatım.. 15 günde 1 ölçülelim kaydirigubbakcemile5

Elvavencim vallahi benmde çok ağrım olurdu.Arada yine olur.Regl dönemn benm 4 gün sürer.4 gün karnımın ağrımaya başlayacağını anladığım an ağrı kesici alıyorum.Kadın doğumcu bir teyzem war o da ne zaman doğum yaparsın o zaman geçer dedi.
Ewde olduğun günlerde regl dönemde ayaklarına sıcak su torbası koy,sıcak bişiyler iç,kendini sıcak tut şekerimkaydirigubbakcemile5
bide ewet birileri dışarıda ne yiyeceğimizi söylesin lütfen
Elvavencimle biz burda çelişkideyiz:1rolleyes:

Selam fıstıklar...

Sabah : 2 dilim ekmek - 2 kkut pey - 4 zeytin - 2 çay kaş reçel - 1 katı yumurta

Ara : yok

Öğle : Güveçte az yağlı sebzeli dana eti - yarım bardak ice tea

Ara : 1 bardak bira :)

Akşam : 1 kıymalı pide

Ara : yarım muz

Su: 3 lt (yatana kadar artar)

Bugün öğleden itibaren dışarıdaydım, belli oluyor mu Üzgünüm. Kaçamak çok. Ama çok uzun zamandır dışarı çıkmamıştım. 1 hafta süreyle sıfır kaçamak, emin olun...

elvaven sevilay öğlen dışarıda salata yiyebilirsiniz mesela :)
yani hamurişlerindense salata iyidir yada ekmeksiz ızgaralar..
hamburger pide pizza gibi çok ağır yağ ve kalori içeren yemekler yerine ızgara salata balık olabilir

kızlar sıkıntıdan kalktım lesliei açtım 1 mile yaptım oturdum nefesim kesildi yaa gündüz bütün enerjimi harcamışım D

Tatlım ben salata yiynce çok acıkıyorum yaaamafoldumbenmafoldumben

Tatlım ben salata yiynce çok acıkıyorum yaaamafoldumbenmafoldumben
Aslında haklısın canım ama mesela çantanda kepek ekmeği taşı :) bol tavuklu salatayla yada tonbalıklı salatayla birdilim ekmek doyurucu olur yahut ızgara et balık yada tavuk..
Bunlar geliyor aklıma mesela yarım simitte olur

ay evet canım salata da her yerde olmuyor ki, her yerde yenmiyor da.. bi de aklıma şu geldi. evden bişeyler götürebiliriz. elma yada diyet grisini gibi olan çubuklardan falan

kızlar bence dışarda ızgara yiyin tavuk göğüs veya köfte yanına kepek ekmeği ve ayran olablr...ben dışarda öle yapıorum...ızgara seviorum bide çok ama salataların ne kadar yıkandıklarını bilmedğim için güvenip yiyemiorum...işyerindede yemek için sandviç falan yapıp götürebilirnz mesela unonun sandviç ekmeklerinden süper oluyo

hatunlar gunaydınlar
ben şimdi kalkıp kahvaltıya kadar birkaç bardak su içeyim
o aradada kahvaltıyı hazırlıyım
görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…