Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sağolasın büşracım..
Benim kilom bi acaip busabah tartıldım 1kilo eksik çıktım acaba tartımmı bozuk..
öznur sen ne durumdasın yarışıyoruz ama ben tekledim

gülincim hiç belli olmuyor ben oyuzden tartıya karşı dayanmaya çalışıyorum özellikle birdaha perşembe tartılacagım için çarşamba günü suyumu öglenden sonra bitiricem ve akşam oldukça hafif yiycem tartı çok yanıltabiliyor çünk :)))

iyiyim kızlarrrr allaha şükür düzeldi bilgisaarımm mezzozcum olsunn bende tekledim valla bu hafta hiç veremedim hatta yarım kilo aldımm ama daha dikkatli olursak veririz kızlarr bozmayın moralinizi

ben 1 kilo verdm öznurcum ama ben kendimi parçalıyorum daha çok vermeyi bekliyordum
hayatımda ilk defa 2 haftadan fazla düzenli yürüyüş yapıyorum maşallah diyeyim bari kendime :KK70:DD

gülincim hiç belli olmuyor ben oyuzden tartıya karşı dayanmaya çalışıyorum özellikle birdaha perşembe tartılacagım için çarşamba günü suyumu öglenden sonra bitiricem ve akşam oldukça hafif yiycem tartı çok yanıltabiliyor çünk :)))
Bende cumaya kadar tartılmayacaktım ama iki haftadır
aynı kilodayım artık sabrımı zorlamaya başlamıştı neyseki kilomun oynadığını gördüm tabii doğruysa..
birde bişey soracaktım beden ölçümlerinlzi yapıyormusunuz ben 15te bir ölçüyorum diyete başladığımdan beri neredeyse 8cm incelme olmuş heryerimden orantılı bu iyi birşey sanırım..

öznurcum aynen valla hava bugün yazdan kalma bigün gibiydi nekadar sıcaktı öylee yaa tam gezme havası bolbol gez toz kilo vermeye yarr :)))

gülincim ben ben ölçmüyorum daha dogrusu birkere ölçtük geçen ablamla
ablam inanılmaz zayıf ve çok yakın çıktı ölçülerimiz 10 15 cm gibi farklar çktı imkansız dedik güldük ettk derken öylede kaldı yazmadımda biryere aslında ölçmekde çok iyi çünkü herzaman direk kiloya yansımıyor sıkılaşıyor vucut :)))

kızlar ben geldimmm geçmiş sayfalarıda okudum...hastalıklara dikkat edin çok üzülüorum baktınız tansiyonunuz falan düşüo halsizlik var tuzlu bişiler yiyin ekmek atın ağzınıza bnada geçen gün dans sonunda oldu ölücem sandım ya çok kötü olmuştum...lütfen herkez dikkat etsin.hepnizin kilosu bnce normal denebilicek sayıda o yüzden aceleye getirp panik yapmayın.menüme gelince ...

sabah:kahvaltılıklar
çok az şekerli bi çay içtim ilk defa

öğlen:1 tane tatlı kurabiye(misafirlikteydim cnm çok çekti)

akşam:ton balıklı salata
akşamdan sonra:kayısılı activa

su:2 lt
yürüyüş:15 dklık yokuşlu yolda
kaçamak:tatlı kurabiye

Selam kızlar...
Napıyorsunuz bakalım
Bende heemn direktifi weereyim
sabah:yok malum geç kalktım
öğle:zeytinyağlı barbunya,pilav,salata (hepsini toplasan bi tabak ediyor =))
Ara:elma
Akşam:kflekss diyet süt
ara:Armut
su:2.5litre
kaçamak :yok
egzersiz :yok

Bende cumaya kadar tartılmayacaktım ama iki haftadır
aynı kilodayım artık sabrımı zorlamaya başlamıştı neyseki kilomun oynadığını gördüm tabii doğruysa..
birde bişey soracaktım beden ölçümlerinlzi yapıyormusunuz ben 15te bir ölçüyorum diyete başladığımdan beri neredeyse 8cm incelme olmuş heryerimden orantılı bu iyi birşey sanırım..

ay cnm çok güzel 8 cm hemde orantılı gitmes süper...keşke bende ölçseydim başından beri...bende sadece kıyafetlerimden anlayabiliorum incelip incelmediğimi

ipocum sevilaycım hoş geldniz menüleriniz harika hep birlikte başarıcaz
ipo geçen gun banada oldu ya yere yatmış hareket yapıyodum bayılıcam sandım
bide kızım uyuyordu dua ettm hemen uyanmasın diye bikaç zeytin yedimde sonra kendime geldim
eli ayagı tutmuyo insanın öyle olnca çok kötü bişy yaa

kızlar bu arada az önce ayaga kalktım birkaç hareket daha yapayım diye
şuandada ayakta yazıyorum şimdi farkettim karnımda çok fazla yumuşama var herzamankinden daha yumuşak geldi benim en buyuk problemim göbek sezeryandan sonra hele çok fazla göbegim kaldı kızlar

ipocum sevilaycım hoş geldniz menüleriniz harika hep birlikte başarıcaz
ipo geçen gun banada oldu ya yere yatmış hareket yapıyodum bayılıcam sandım
bide kızım uyuyordu dua ettm hemen uyanmasın diye bikaç zeytin yedimde sonra kendime geldim
eli ayagı tutmuyo insanın öyle olnca çok kötü bişy yaa

Hoşbulduk tatlımm dikkat edin kendinize...
İpo senin günlük direktifini inceleyeceğim şimdi yorumlar azsonra bekleyin beni anacım delikafaduldennaniknanik

öznurcum aynen valla hava bugün yazdan kalma bigün gibiydi nekadar sıcaktı öylee yaa tam gezme havası bolbol gez toz kilo vermeye yarr :)))

gülincim ben ben ölçmüyorum daha dogrusu birkere ölçtük geçen ablamla
ablam inanılmaz zayıf ve çok yakın çıktı ölçülerimiz 10 15 cm gibi farklar çktı imkansız dedik güldük ettk derken öylede kaldı yazmadımda biryere aslında ölçmekde çok iyi çünkü herzaman direk kiloya yansımıyor sıkılaşıyor vucut :)))

Haklısın canım ölçüyü ihmal etme sen 15günde bir..
insan farkı ozaman anlıyor..

kızlar ben geldimmm geçmiş sayfalarıda okudum...hastalıklara dikkat edin çok üzülüorum baktınız tansiyonunuz falan düşüo halsizlik var tuzlu bişiler yiyin ekmek atın ağzınıza bnada geçen gün dans sonunda oldu ölücem sandım ya çok kötü olmuştum...lütfen herkez dikkat etsin.hepnizin kilosu bnce normal denebilicek sayıda o yüzden aceleye getirp panik yapmayın.menüme gelince ...

sabah:kahvaltılıklar
çok az şekerli bi çay içtim ilk defa

öğlen:1 tane tatlı kurabiye(misafirlikteydim cnm çok çekti)

akşam:ton balıklı salata
akşamdan sonra:kayısılı activa

su:2 lt
yürüyüş:15 dklık yokuşlu yolda
kaçamak:tatlı kurabiye

İpocummmm öğle yemeği yerine kurabiye yemişsn olabilir.Birşey demiyorum:lepi:
Ama sende bende bugün egzersiz yapmamışız:kedi:yine sen bana oranla daha iyisin bende hiç yokkaydirigubbakcemile
su ve diğer yediklerin güzel...
Sana bana ona buna şuna herkese İyi kilo wermeler şekerler :enbuyukkk:

Kızlar hoşgeldiniz..
ıpo işte o sebepten diyorum ölçümlerinizi ihmal etmeyin..
Gerçekten farkı göreceksiniz.
15günde bir ölçülerinizi kontrol edin
Hatta buraya yazalım her 15te isterseniz tabii

Kızlar hoşgeldiniz..
İpo işte o sebepten diyorum ölçümlerinizi ihmal etmeyin..
Gerçekten farkı göreceksiniz.
15günde bir ölçülerinizi kontrol edin
Hatta buraya yazalım her 15te isterseniz tabii

Hoşbulduk tatlımmm
Olabilir wallahi grupta onaylarsa mantıklı bencee:eek:

X