Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sana da günaydın büşracım. hala çok halsiz hissediyorum ben bilmiyorumkismile uyandım ama kalkamadım

kızlar bence dışarda ızgara yiyin tavuk göğüs veya köfte yanına kepek ekmeği ve ayran olablr...ben dışarda öle yapıorum...ızgara seviorum bide çok ama salataların ne kadar yıkandıklarını bilmedğim için güvenip yiyemiorum...işyerindede yemek için sandviç falan yapıp götürebilirnz mesela unonun sandviç ekmeklerinden süper oluyo

evet canım arasına yağsız peynir domates falan koyup götürebiliriz ama millet sipariş verdiğinde onu çıkarıp yemek de ayrı bir zorluk olurdu heralde kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar
Benim bıcırıkların haftasonu sünger bob saati bende girip size bakayım dedim kendimi iyi hissediyorum bugün..
Pazartesiden itibaren yoğun bir hafta geçireceğim hergün 2saat spor dişçi randevularım bebeğimin doktor randevusu derken koşturacağım hep umarım bu hafta iyi kilo veririz hepimiz ve birinciliğimizi geri alırız
unutmadan tatlı krizleri için önerim var hurma yiyin kızlar 15 kalori hemde çok faydalı..

elvaven canım yeni farkettim 20kilodan fazla vermişsin tebrik ediyorum seni zoru başarmışsın umuyorum hepimiz başaralım..

elvaven canım yeni farkettim 20kilodan fazla vermişsin tebrik ediyorum seni zoru başarmışsın umuyorum hepimiz başaralım..

6 ayda 25 kilo verdim hayatım ama 8 aydır son 10 kiloyu veremiyorum kaydirigubbakcemile3
çok çok sıkı diyet yaptığım oldu. nasıl beslendiğimi söylesem çok kızardınız canım kaydirigubbakcemile3 günde sadece tek kase nesfit yediğim oluyodu..

Elvaven haklı olmuyor çıkartamıyoruzzzz.Çıkarttırmıyorlar hattaaamafoldumben

ben bi kere elma götürmeyi denedim. yeşil ve ekşi olanlardan.. herkes poğaça çay falan muhabbet ediyor. ben de çantamdan elmamı çıkarıp harrt diye ısırdım. herkesin canı çekti tabi.. o elma da bana kalmadı sonuç olarak benneyaptımki

günaydın kızlar hatta tünaydın dün ben acayip halsizdim bugün neyse iyi gibiyim 9 da uyumuşum dün gece..
K-flex bulamadım markette nesfit aldım onuda sevmedim .kahvaltımı 7:30 da ettim nesfit, 10:30 da yarım simit 4 zeytin yedim.Öğlene nesfit akşama tavada yağsız mücver yapıcam.su içmeye ve elma yemeğe gayret edicem

kızlar günaydın bende şuan anca nesfitimi yiyorum...sabaha kadar lost izledim anca uyanabildim malesef.ben kıyafetlerimle tartılmama rağmen 500 gr vermiş görünüorum:eek: hadi hayırlısı cumaya 83 civarı olmam lasım...yoksa mart gelio sonrada burda yaz başlıo erkenden yetişemicem diye korkuorum yaza kadar 75 civarı olmak istiorum...

6 ayda 25 kilo verdim hayatım ama 8 aydır son 10 kiloyu veremiyorum kaydirigubbakcemile3
çok çok sıkı diyet yaptığım oldu. nasıl beslendiğimi söylesem çok kızardınız canım kaydirigubbakcemile3 günde sadece tek kase nesfit yediğim oluyodu..
anlıyorum canım bu hep oluyor herkesin bir duraksama devresi var bende 7kilo verdim kaldım 2haftadır gram veremiyorum .. Zorlamamak gerek sanırım benim hiçbişey yemediğim günler oldu dişimden dolayı ama veremedim üstelik fazla bile çıktım..
Umarım bu devre biranönce geçer..

bende sabah yarım simit az peynir yedim
Arada yarım elma
öğlen
tavuk ızgara yoğurt
2litre su içtim
Akşama şu çabuk çorbalardan içicem kupada yapılan
Canım çekti fena..

kızlar bn twistr almaya karar verdim hani şu bel çvirmeye yarayan alet birde 1.5 kgluk dumbel alıcm kollarmı sıkılştrmk için.birde bugn nesftme ekstradn yulaf koydum

kızlar iyi akşamlr menümü yazayım

kahvaltı öğlen yemeği bir arada
bir dilim pizza şekersiz çay

ara
yarım galete yarım salatalık

akşam
bir tabak zeytinyaglı karnıbahar
su 3 litre
spor yarım saat dans genel egzersizler karışık yarım saat stepper
şimdi çıkmam gerek dışardayım :)

kızlar nasılsınız bakalım...
bende menümü yazıyim daha akşam yemeğimi yemedm ama belli oldu ne yiyeceğim...

sabah:nesfit bi kaşık yulaf...light sütle

öğlen:salamlı sandviç kepek ekmeğiyle
ayran

akşam:hardallı ızgara tavuk
salata
kepek ekmeği

yemekten 1-2 saat sonrada:activa

dans+egzersiz:bacak aram su topladığı için yapamıorum 3gündür :KK43:

su:2.0 lt

kaçamak yok

herkese merhaba umarım güzel bir hafta sonu geçirmişsinizdir.
SABAH:yarım simit az peynir 1 bardak çay 1 şekerli 2 zeytin 1 katı yumurta
kahvaltıyı öglendi yaptığımız için
öğlen:hiçbirşey
saat 5 de bir tane elma
akşam eşimin iş yemeği var ne yiyceğimi bilmiyorum o yüzden yarın yazarım ne yediğimi 2 litreyi içtim şuana kadar gece devam edicem su içmeye iyi akşamlar

iyi aksamlar herkese

Bugun ki menum:

Sabah: kahvaltiliklar+ cay+ 1 dilim esmer ekmek

Ara: Yok

Ögle : 2 biber dolmasi + yogurt

Ara: 1 tane redbull

Aksam: Sadece meyve yiyerek gecirecegim

Egzersiz: 2 saat tempolu yuruyus + 2 mile + 100 mekik

Su: 3 lt

Kacamak : sadece 45 kalori ama sanirim kacamak sayiliyorbilmiyorumkismile

iyi akşamlar kızlar anlaşılan bugün herkesin simit yiyesi gelmiş :)
Büşra canım bende bugün 3 litre içtim ve daha içerim yani yatana kadar 3.5 litreyi bulur..
Birde ben 5 ten sonra bişey yemiyorum alışkanlık edindim enson 5te akşam yemeğimi yiyorum
Buarada
menümün kalanını ekleyeyim
Akşam
çabuk çorba

3litre su
Yarım saat yoga

çabuk çorba olmamış mezzoz sağlıksız bir gıda..selam kızlar
Sabah:nesfit
Ara:1/2 simit ,zeytin ve az peynir
Öğlen:1/2 simit
Ara:activia
Akşam:korslow,mücver tavada yağsız.1 dilim çavdar ekmeği
Su:2 litre
Egzersi:yok
Kaçak :tek minik çikolata

iyi akşamlar kızlar nihayet evimdeyim.çok yoğun ve mükemmel bi haftasonu geçirdik.ablamı yolcu ettik çok üzüldüm.yiğenimde sabah aseker yolcu.içim çok buruk.malum 2 gündür evde yokum az ama dengesiz beslendim.suyumu ihmal etmedim ama sporumu sadece sabahları yaptım.
menüm malum biraz saçma sapan
sabah:yarım omlet,1 dilim ekmek,az kaşar ve beyaz peynir,çay
ara:yok
öğlen:1 porsiyon ev yapımı kıymalı pide biraz yaprak sarma
ara:2 parça ev yapımı baklava ve çay
akşa:5 adet yaprak sarma 1 dilim börek
aslında menümün yazılacak bi tarafı yok ama pazartesi itibari ile meyve ve sebze ağırlıklı beslenicem cumaya kadar bu hafta yüzünüzü kara çıkarmıycam.

X