Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bu arada eşim mükemmel bi süpriz yaptı bana.ben yazın ehliyete yazılıcaktım.bi akrabamız kurs açmıştı oraya gidicektim.eşim dün görüşmüş nisandaki sınava yetişsin geçerse nisanda ehliyeti hazır demiş.eşim sabah çok şıksın gel dışarı çıkalım biraz makyaj yap felan dedi.saçım zaten güzeldi.neysem çıktık eşim beni fotoğrafçıya götürdü ne oluyor felan derken.sabah kursa kayıt yaptırıyorum aşkım dedi .nasıl sevindim anlatamam eşimin pek razısı yoktu yaza almam konusunda acaip şaşırdım..

Mevcan kursa yazılmışsın, hayrlı olsun...

Menüm

Sabah : 2 dilim ekmek - 1 kkut pey - 1 yumurtadan biberli, peynirli, az yağlı omlet - 2 çay kaş reçel - 2 zeytin

Ara: 1 kivi

Öğle : Yağsız yarım porsiyon mantı - diet kola

Ara : 1 muz

Akşam : 1 porsiyon tavuk sote

Ara : 2 tane bebe bisküvi - yarım muz

Kaçamak: 1 porsiyon fırın sütlaç (haftalık hakkım olsun)

Su : 2 lt

Yatana kadar yağsız sütüm var, onu içeceğim. Bütün gün yarım saat oturmadım toplam, egzersiz sayılmaz, biliyorum. Bir ara başım dönmeye başladı artık sürekli hareket etmekten.

sabah: nesfit

öğlen: yok

ara: 1 bardak baileys

akşam: yarım bardak tarhana çorbası

kaçamak: 1 bardak baileys

egzersiz: koşu ve tempolu yürüyüş

su:1.5 litre

hiç içimden ne yemek geliyo, ne bi iş yapmak.. baya sıkıntıdayım bu aralar

raporumu vereyim bende

sabah:2 dilim çavdar ekmeği,1 bardak süt,peynir

oglE:salata,yogurt

aksam:ızgara köfte 2 kaşık pilav

su:1.5 lt

egzersiiz:yarım saat yürüyüs, mekik

kaçamak: 4 tane kuru pasta

Biliyorum canım ama canım fena çekmişti

bende bugün internet dumbel step tahtası bide twister sipariş ettim salıya kadar gelmiş olur inşallahhhhihoyyyt

yahu benim eşim mc78 bayadır yok ortalarda şimdi fark ettim bilmiyorumkismile

Merhaba ben hafta sonu sehir disindaydim bu aksam geldim simdi firsat bulabildim girmeye gecmise bir goz attim elvaven ikimiz eslesmisiz ben hafta sonu pek dikkat edemedim ama tartildim ayni kilodayim birsey farkettim ben hergun duzenli 200 mekik cekiyorum karin bolgemde inanilmaz farketti iki kere sezaryen gecirmis biri olarak hafif bir gobek vardi su anda toparlandi ve sikilasti 300 e cikaracagim yarindan itibaren hepinize tavsiye ediyorum

İyi gecelerrrrrrrrrrrrrrrrrr herkese
Suçluyummm ondan dolayııı geç saatlere kadar kaldım dedim kimsecikler yokken yazayım.Hemen çıkayım sabah dersm war erkenden..
sabah:nesfit diyet sütle
ara:armut
öğle arkdşlarla dışarıdadym bi arkdşıma sıcak çikolata söledk böle suyla yapılandan onun sıcak çikolatası geldi ama o kalkmak zorunda kalmıştı.Arkdşlarımın baskısı üzerine ben içtim onumafoldumben
Üstüne saaatler geçti hala mekanda oturuyoruz we yine yeniden sipriş werme wakti idi bi nescafe istedim sütlü şekersiz.Onu içtim
We yanına okadar oturduk diye tiramusu ikram ettiler.Yeni çıkmış tazeee
Allahımmm gözüm dönmüştü:bbo::bbo:
we itiraf ediyorum ben o tiramusu yedimohaoldumsmileohaoldumsmileklava:
şuan çok kızıyorum kendime.:çok üzgünüm:
Daha sonra taze sıkılmış portakal suyu içtim.
We ewe geldm 10 gibi
öğle we akşam yemeği yemedm yememe sebebm belli.Tiramusudan sonra nereme yiyim daha.Çok pişmanımmmalsanaalsanasmile
Egzersiz:30dakka yürüyüş
su:1litre

canım eşim eminimki sen bunu yarın telafi ediceksindir

gülümsedim öyle bir anlatmışsınki cinayet işlemiş gibi olumunekankayizsmilesıkma canını tiramusu çok da ağır bir tatlı değil..
Günaydınlarr geçen günkü doğugünüpastası ve eşimn kızarmış ekmek jestinden(bahsetmedim çünkü önemsiz bir kaloriydi) tartılmadım.yemek ve doğumgünü pastasından sonra 500 gr fazla çıktım cuma sabahına kadar tartılmak yok.Eşim kendi kilo veremiyor diye tuzak mı kuruyor soslu makarnalar falan yapıyor ama yemiyorum hem güzel olmuşsun diyo hemde gözümün önünde fesleğen soslu makarna yiyorakannehir

gunaydınlarrrr hepinizeee sabah şerifleriniz hayırlı olsun hatunlarrr
berrycim erkekler hep böyle yapıyor yaaa kilo vermemizi desteklerler hatta hoşlarınada gider ama kilo vermeye başlayınca en sevdigimiz şeyleri alır gelirler bi kıskançlık seziyorum bendeDD

kızlar bu arada ben 1 litre suyumu içtim bile
mutfakta iş yaparkeen kettleye su koyuyorum o ısınıyo sonra işim bitene kadar bir bardak bir bardak derken mutfaktan çıkana kadar içiyorum azar azar :)))

gunaydin kizlar moralim cok bozuk. Dun oglumu banyo yaptirirken elimden dusurdum kuvete carpti surati Allah'a sukur beyin ile alakali bir durum yok ama altta iki disi cikmisti kuzumun ustte yoktu o alttaki disler dilini kesti asagidan yukariya kadar cok kotuyum moralim sifir yavrum cani aciyodur ama bana gulmeye calisiyor gene simdi tedavisi sadece papatya cayi off bole iste cok karisik yazdim farkindayim :çok üzgünüm:

ayy canım benim çok üzüldüm çok çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşllh tez zamanda geçer :gitme:

buarada kızlar evimi spürdüm heryeri sildim aralardada gidip gelip ayakta size yazdım şuanda ayaktayım
genel egzersizlerimi yapıyorum mekiğimi çektim kalça bacak basen hareketlerimi yaptım muzik açtım oynuyorum
kızımı uyutabildiğim zamanda koşu bantına çıkıcam yürüyüşümüde yapıcam inş..
buarada ipo steppermi aldın canım ???

ayyyyy geçmiş olsun canım :Saruboceq: inşallah bir şeyi yoktur yavrunun
ben de regl olmama rağmen tatlı krizine girmiyorum. canım hala hiçbir şey yemek istemiyor.

herkese iyi gunler sabah sandivic ekmegiyle kasar peynir pul biber ve domatesli bir tost
ara 1 elma yedim simdi 100 mekigimi cekecegim su sisemde yanimda
sonra tekrar gorusuruz

herkese iyi gunler sabah sandivic ekmegiyle kasar peynir pul biber ve domatesli bir tost
sonra tekrar gorusuruz

nerelerdesin iki gündür eşim? ohaoldumsmile

sonra tekrar gorusuruz

gunaydınn afiyet olsun oh oh hadi spora ben yaptım valla öldüm bittim ama :)))

elvavncim hoş geldin nasılsın :)

kızlarrr ben leslie ile 1 mile yaptım üstünede gittim 3 km yürüdüm eder 4.6 km ayy inşllh hep böyle bolbol spor yapablrm çok mutlu oldum sabahta birsürü oynadım egzersiz yaptım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…