Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berry31 su konusunda yaklaşık iki aydır en az 2 litre içiyorum menü konusunda bu şekilde yemek beni psikoljik olarak sıkmıyor kaç gündür buraya yazıyorum her seferinde yorum yaptığım yada herzaman merhaba diye başladım kim merhaba dedi veya yeni guruba katılan birine kaynaştırma adına soru veya tanımak adına bişey söyledi senin hariçinde bende artık yediğimi yazıp çıkmak zorunda kalıyorum.
sabah: 1 tane kepekli ekmek tost ve 1 şekerli çay
öglen :1 tabak ıspanak
elma 1tane 4 tane ceviz
akşam: haşlanmış 1 tane tavuk but ve salata limonlu az yağlı
suana kadar su 2 litre 1bardak oldu gece yatana kadar içiçem egzersiz yapamıyorum ameliyattan dolayı bir süre daha yasak
herkese iyi haftasonları

kızlar iyi akşamlarrr ben yine geldim
bugün bolbol yürüdüm dışarlarda özellikle kızımın arabasınıda ben sürdümki enerji sarfedeyim biraaz daha diye :)))
sabahtan 4 bardak su içmiştim dışarıda hiç içmedim eve geldiğimden beri 6 bardak su içtim
suyla karnım doydu valla yaa DD
bolca yürüyüş yaptım ama menümü yazdıktan sonrada hemen kalkıp bacak kalça göbek basen bel hareketlerimi yapıcam

selamlardan bir demet sunayim once:)))

Menumu yazayim hemen

Sabah: 1 kepek ekmegine yagsiz ince kasarli tost + cay

Ara: yok

Öglen : 2 dilim uzumlu ekmek

Ara: kahve sekersiz sutsuz

Aksam : kahvaltiliklar olacak

Ara: elms

Egfzersiz: yatana kadar 4 mile

Su: 3,5 lt

Simdi aksam icin kahvalti hazirlayayim icerigini bir degisiklik olursa yazarim ilerleyen saatlerde gorusmek uzre

hiç halim yok bugün sanırım tansiyonum düştü çarpıntım var ve uyku hali kndimi iyi hissetmyorum hiç
Sabah:nesfit
Ara:yok
Öğle:nesfit
Ara:activia
Akşam:2 adet yağsız diyet dolma ve 1 dilim çavdar ekmeği.yoğurt
Dün gece doğumgünü pastamı yedim valla
Kaçak :3 adet (şekersiz ve sütsüz kahveyle.)çikolata
Su:1,5 litre akşama kadar 2,5 olur.

berry tansiyonun düşmüş olabilir benimde geçöen gün oldu bayılıcam sandım birkaç tane zeytin yedim hemen belki iyi gelir dene istersen

kızlar hareketlerimi yaptım şimdi menümü yazayım

kahvaltı + öğlen bir arada olmak zorunda kaldı
biraz fırında baharatlı patates bir dilim peynir 2 3 tane zeytin 1 dilim ekmek 1 kupa şekersiz çay 1 tatlı kaşığı kayısı reçeli

ara bir elma

akşam
bir kase çorba 2 köfte 2 grisini

su 2 litre şuan yanımda 1 bardak daha dolu 2 bçk litreyi bulur
spor 1bçk saat yürüyüş + genel egzersizler
kaçak 1 tatlı kaşığı reçel

tamam büşra sabahtan beribu haldeyim biraz uyuyayım ders çalışmam lazım dün akşamki yemekten sonra 300 gr fazla çıktım şimdi elma ve soda zamanı ve biraz kestirme

iyi akşamlar kızlar
Berry dikkat et kendine canım..
Bendede bugün birhalsizlik var Büşra nasıl gidiyor elmalarını yedinmi ben elmamı yedim bolbolda su içtim ve bende bugün kızımı yürüyüşe çıkardım arabasıyla yarımsaat kadar yürüdüm ..

çok güzel adın varmı gülincim
habire su içip duruyorum bnde çok güzel açlık bastırıyor
gerçi canım tek başıma bişeyde yemek istemiyor :))

ben cepten giriyorum bazen çift geliyor mesajlarım çözemedim birtürlü idare ediverin artık.. Bebişlerim bilgisayarın olduğu odada uyuyorlar mecbur buradan girdim..

kızlar ben geldimm raporumu vereyimm

sabah:1 portakal ,yarım elma

ara:2 kayısı

ögle:yuvarlak pide arası döner(dışarıda yemek zorunda kaldığım için)

akşam:birşey yok sadece yarım elma ve 1 kayısı yedim

su:2 lt

egzersiz:yarım saat yürüyüş ,5 dk mekik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…