Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

yok elvavencim çiğkofte kaçamak değildir ben bir urfalı olarak söylüyorum içinni ferah tut :):):)

ama ekmekle yediysen onu bilemem sempatiksalakcinni

oyy öznurum 200 mekiği nasıl çekiyosun yaa ben şu mekik işinde çok zayıfım ama göbek sorunumda felaket heleki sezeryandan sonra iyice kötü oldu yaaa:S

Dediklerini yapacağım berry sağol..bugün kendimi zorladım yemek için biraz fazlalaştlrdım yediklerimi..
sanırım grubumuza nazar değdi.

Sabah
1yumurta 1domates yarım biberle yapılmış bol baharatlı menemen
1dilim kepek ekmeği
Ara 3kaşık yoğurt
öğlen
1tabak karnabahar
Ara
yarım elma
Akşam
1tabak çorba

Sabah yarımsaat yoga..
3litre su

bsrnzm cnm bnm ab rocket aleti aldım ben onunla çekiyorum tavsiye ediyorum süper bir alet sadece göbek değil bu aletle bacak alt ve üst karın ve kol çalışabiliyorsunn

bsrnzm cnm bnm ab rocket aleti aldım ben onunla çekiyorum tavsiye ediyorum süper bir alet sadece göbek değil bu aletle bacak alt ve üst karın ve kol çalışabiliyorsunn

yaa canım bende bu ara koşu bantına ek bir alet bakıyordum ama iyice kilo takıntılı davranmaya başladım eşim bile şaşırıyo bana hergün yeni bir alet bulup acaba bu işe yararmı alsammı diyorum ona oda endişelenmeye başladı D biraz inceliyim ben şu ab roketi belki alırım cnım

ya kızlar şu kilo işini bukadar sıkıntı yaparsanız psikolojik olarak durdurursunuz metabolizmanızı söyliyim size nedne bukadar stres yapıyorsunuz yaw bırakın akışına ne güzel cici cici yapıyoruz muhabbet ediyoruz bakın siz bir emek veriyorsunuz karşılığını er geç alacaksınız yarına evleniyomuş gibi davranmayın gözünüzü seviyim olumsuz etkiliyorsunuz kendinizi lmaz:

bakın ne güzel herkes birbirine destekçi 1 hafta durur diğer hafta yürür böyledir bu işler kendinizden kötüsünü düşünün her umutsuzluğa düştüğünüzde bakın 50-60 kilo verenler var ve bu işi 1 seneden fazla sürede yapan var kızlar..

ama biizm verilecek en fazla 15 kilomuz var ki herkesin öle değil en max. olanını söledim ben aman ha kızlar ben bunu yaşadım sizin yaşamanıza izin veremem.öünkü stres yapınca neden vermiyorum diyince vücut savynmaya geçiyor aldığı besini depoluyor yapmayın lütfen diiym ben size :enbuyukkk:

canımcım göbek problemin varsa şiddetle öneririm sana sadece göbek değil karın bel bacak için çok etkili ben çok araştırdımda öle aldım

yok elvavencim çiğkofte kaçamak değildir ben bir urfalı olarak söylüyorum içinni ferah tut :):):)

ama ekmekle yediysen onu bilemem sempatiksalakcinni

yok yok ekmeksiz lavaşsız hiçbişeysiz yedim canım cokacimcoook

inan bu aleti almadan mekik çekemezdim boynum ağrırdı midem bulanırdı ama bu çok iyi hatta az bile çeiyorum die düşünüyorum :)

tamam ozaman elvavencim kaçamak değil çiğköfte...

kısıra daha çok malzeme konuluyor yağda dahil...ama kısırla zayıflayanıda gördüm..

çiğköftenin yağı bile yok sadece ince bulgur salça ve isotla yapılıyo :):) yani kalorisi çokk azz

cnm bnm bence en iyi egzersiz mekik ve yürüyüştür diğerleri fazla cazip gelmiyor bana hele bu aletle sadece bir yerini değil 4-5 yerini çalıştırıyorsun sütun gibi bacaklara düz bir karına incecik bir bele sahip olabilirsin ..

zaten geriye ne kaldı :):)):

aynen canım daha ne isterimki yaaa

kızlar bugün fresh line a uğradım. doğal ürünler satıyo.. selülit ve çatlak sabunuyla yağını aldım.. baya da pahalıya aldım. değer inşallah aldığıma.. sadece yağı 80 lira.. sabun da 28 lira tarttılar bilmiyorumkismile sıkılaştırdığını kendi kendine termal etki ve masaj etkisi yarattığını ödüllü bi seri olduğunu söyledi.

slm bugun gec kaldim menumu yazmakta misafirlige gittim
sabah:bir bard ilik su 2 tane yagsiz sigara goregi frinda pismis (yag asla yok)1 dilim peynir 4tane zzeytin 2.3kasik bal ve sekersiz cay
ara;yok
oglen:yok
saat 5gibi lahmacun yedim 3 tane kucuk ve salata yagsiz
aksamda egzersiz yaparim 3. dak kosu ve su
birde tatli yerine 2 3 tane hurme yedim benim bugunku menum buadar tsk

elvavencim benimde gögsümde var biraz sen kullanda tavsiye dersen bende alim

freshline canım. ist de ve esk de varmış türkiyede sadece.ben yosun sabununu kullanmıştım selülitler için iyi gelmişti.şimdi çatlaklar için yağını da aldım. kadın çok methetti.benim de inancım çok oranın ürünlerine. pasta gibi sabunları var.kesip tartıp veriyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…