Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hatunlar merhabalar
ben bugün kahvaltı yapamadım sadece sıcak elma sirkeli suyumu ve kuru kayısılarımı yiyebildim
ancak şimdi bir tabak çorba içtim çorba erişteli pirinçli falan oldugu için yanında ekmek yemedim başkada bişey yemedim yine tekim çnkü
öglene kadar hiç oturamadım temizlik yaptım bir kızıma bir işe koş derken çok bitkin düştüm
bugün yürüyüş yapamayabilirim şuan bilemiyorum ama akşama söylerim artık

moralim altüst oldu hepten.
tartıldım fazla çıktım sinirlerim bozuldu

mezzoz hiç moralini bozma arkadaşım banada aynısı oldu bu sabah
ben diyete cuma sabah başladım pazartesi tartıldım baya iyi gidiyordum ve bu gazla sporu artırdım suyu artırdım yemegi oldukça azalttım ama bu sabah pazartesinden daha fazla geldim hemde dün geceye kadar hep spor yaptım hiç yerimde durmadım demekki vucuudumuz bizimle biraz dalga geçmek istiyor bizde ona kafa tutucaz :)))))

Canım zaten günlerdir doğrudüzgün yemek yiyemiyorum iştahım hiç yok
cumaya 2kilo veririm diyordum geldiğim duruma bak cumaya kadar tartılmayayım dlyorum yapamıyorum ne olacak benim halim

Canım zaten günlerdir doğrudüzgün yemek yiyemiyorum iştahım hiç yok
cumaya 2kilo veririm diyordum geldiğim duruma bak cumaya kadar tartılmayayım dlyorum yapamıyorum ne olacak benim halim

kafana takmamaya çalış canım taktıkça gerçekten kilolar insana daha çok direniyor beyin oynuyor resmen bünyenle hiç takma kendiliğinden gitmeye başlar inşallah
bende öyle hem iştahım yok hemde ev işleri bebek derken vakit bulamıyorum bazen süreklide egzersiz yapıyorum bakalım cumayı bekliyelim canım

buarada mezozcum sen sınır bir kiloya gelmişsin
ben henuz bekarken 80 kiloyla bir diyete başlamıştım en zorlandıgım kısım 70 olmştu
70 kiloya geldiğimde bir 71 bie 70 oluyordum delirmiştim artık okadar spor diyet banamısın dememişti
ama sonrasında diyeti bıraktıktan sonra 68e düştüm diyeti bıraktıktan sonra 66ya düştüm
bir ayda vermiştim o 13 14 kiloyu ama aşırı bir tempoda spor yapıyordum hiç durmaksızın o halde bile 70de takılmştım yani düşün sendede öyle bir takılma olablr pes etme

Merhaba tartıya Çıktım ama 77kılo 400 gr hale bı hareket yok Şımdı akŞam yemegını yapayırum bıber dolması 1 tane yoĞurtla bırlıkte.ve sÜreklı su ıÇıyorum

kahvaltı: 1tane katı yumarta bır bardak Çay 1 Şekerlı
ÖĞlen: Bır elma
akŞam:1 tane bıber dolma 1 kase yogurt

Evet canım 60 ları bir göremedim..
Bu 70 te takılıp kaldım sinir oldum birde ben daha önce hiç 70 olmadım 60 bile olmadım biliyormusun .. Bu koyuyor bana

bu hafta hepimiz durduk sanırım hele bir ideal kilonuza yaklaşın iyice yavaşlıyor.lütfen yemeği azaltmayın

Selamlar mezzozcum sikma canini bu hafta ayni sey bende de var hep gene haftanin 200 - 300 gr ustunde gosteriorum uyuz oldum demek ki bizim icin bu hafta donum noktasi hepimiz ayni seyleri yasiyoruz.. Ben bu arada raporumu vereyim hemencecik..

Sabah: Kucuk domates, ceyrek salatalik, 2 zeytin, kk peynir,1 dil. esmer ekmek + cay

Ara: 1 mandalina + yesil cay

Ogle: Kucuk kase yogurtlu kabak

Ara + Aksam: 2 dilim borek, 1 tabak fasulye tursusu kavurmasi, 3 catal tiramisu + bolca cay + 1 tane kahve ( kaynanama misafir gelmisti rejim yaptigimi bilmiyor soylemedim veremezsem laf etmesin diye zaten suanda benim kadar oldun veremedin deyip duruyor bende aksam yemegiyle birlestireyim dedim bunlari belki icersem yarim kase yogurt corbasi icerim )

Ara: 1 mandalina (planliyorum) + yesil cay kesin icecegim

Egzersiz : 2 mile + yatana kadar 4 mile diyorum ki kesin yapacagim. 50 mekik , 50 ip + bide su tibetin genclik pinari egzesizini yaptim

Su: Suana kadar 2 lt yatan kadar 4 olur

** Cayimi sekersiz iciyorum artik seker attigim zaman yanina seker diye not dusecegim bilgimize**

sabah:k-flex
Ara:çubuk kraker8-10 tane
Öğlen:k-flex
Ara:yok
Akşamtamamen yağsız)
hindili kurufasulye ve 2 kaşık pilav
Egzersiz :30 dakika yürüyüş
su:1,5 litre
Kaçak: yoka.s.

Iyi aksamlar bende raporu vereyim
sabah 2 fincan tek sekerli cay beyaz pey kasar pey 1 dilim salam 2 zeytin ince bir dilim ekmek
ara bir fincan yesil cay
ogle 1 kase ezo gelin corba
ara 1 elma
aksam kucuk 5 adet izgara kofte 2 kasik firinda kasarli patates
havuc turp salatasi
kayisili activia
100 mekik - tibet genclik pinari - yatmadan 100 mekik daha 1,5 litre su
kacamak tadim in kuruyemisli balli urunleri varya yarim yerfistikli tahilli yedim tatli cok iyi geldi

mezzozcum lütfen kasma rahat ol spor ve diyetle zaten gidecek geçen gün banada oldu yemeği azaltma demiştm metabolizma yavaşlıyor biraz maydanoz suyu iç çayınada çubuk tarçın koy

ben sizin menuleri okurken hic meyve tuketmedigimi farkettim bu gun kendime kural koydum hergun bir meyve bir tabak sebze yemegi yada bakliyat birde cig sebze yani salata yiyecegim sabah da kalsiyum ve proteini kahvaltida aliyoruz zaten hem boylece yeme aliskanliklarimi da degistirecegim daha dengeli beslenecegim

arkadaşlar merhabalar
günlük rapor
sabah aç karna bir bardak sıcak elma sirkeli su 5 kuru kayısı
kahvaltı yok
öglen bir tabak çorba
ara 1 muz 1 portakal
akşam 10 15 tane fırında hamsi bir tabak çorba biraz salata ve yemek esnasında bolbol su
su:2 2.5 lt arası
spor 2.5 km tempolu yürüyüş kalça basen göbek hareketleri 30 mekik
birazdan tekrar aynı harektleri yapıcam
buarada kızlar ögün atlamak gerçekten iyi olmuyor ama benim bebeğim var ondan nekadar fırsat bulursam o aralarda ev işlerini yapıyorum bebeğimle ilgileniyorum öglende bir tabak çorbayı bile ayak üstü içebildim onuda nerdeyse saat 2 olmştu yani buara yeme düzenim çok bozuldu iştahımda kaçmaya başladı hadi hayırlısı

kızlarrr ben geldimmm hemen raporumu vereyimm bende

sabah:1 dilim çavdar ekmeği,domates,salatalık ,peynir,5 dal roka

ara: 1 kayısı

öğle:1 dilim ekmek,balık ızgara

ara:kayısı

akşam:1 kase yoğurt,salata,ıspanak yemeği

ara:1 elma

su:2 lt

egzersiz:yarım saat yürüyüs,200 mekik

kaçamak:yokk

benim de durmuş vermem =( dönemsel bişey mi ne ki anlamadım.. hepimiz bu ara durduk kızlar

sabah: nesfit

ara:yok

öğlen: dışarda ekmeğin birini ayırıp ketçapsız mayonezsiz ızgara piliç burger yedim arkadaşlarla olduğumuz için

ara: 3 çiğköfte

akşam: daha yemedim ama annem mercimek çorbası yapmış onu içerim heralde

su: 2.5 litre

egzersiz: akşam tibet hareketlerini yapıcam

kaçamak: çiğköfte kaçamak dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…